Перейти к содержанию

Рівненська болталка.

umter

Рекомендуемые сообщения

дело пахнет медовухой ...не ? ))

• Ответов 4.2т
  • Создана
  • Последний ответ

Топ авторов темы

Топ авторов темы

Изображения в теме

Угу, щось по типу того, тільки тут перевага надаватиметься "Сангушку", що є теж досить не погано. :prankster2:

я раз на него попал тока в велмарте ... где берешь то ? 

Біля себе у трьох магазин завжди є, але беру тільки пляшкове, те, що йде на розлив якесь не те... таке враження, що вони його каламутять, чи що...

А на озері завжди в Стриганах є холодненьке, та ціна таньше ніж у Рівному, немає сенсу з міста везти, там іти раптом десять хвилин.

А на озері завжди в Стриганах є холодненьке, та ціна таньше ніж у Рівному, немає сенсу з міста везти, там іти раптом десять хвилин.

Е, то теж не то пиво. Найліпше, коди їдеш машиною через ліси в Славуту за пивом ;)  А всі думають, що  ти в Стриганах...

Не рвіть душу... я сьогодні пропонував, але не був почутий. (((((((

а никому на глаза не попадалась белая сиерка универсал с номером вк0269 ? судя по шашечкам где то таксует от бардюры .  

охота узнать место обитания сего папелаца . 

Поїхали купатись!!!!!!!!!

Маю нову точку, обіцяють надчисту воду, та і їхати недалеко.

Вчора знов їздили туди, накупались вдосталь.

Людей немає, ми, та ще якась компанія. Вода зверху як молоко, а знизу досить прохолода, ще не встигла прогрітись за ці кілька днів спеки, відносно брудна, не така чиста, як минулого разу, але не критично.

Сьогодні теж хочу кудись рванути, як варіант Ставки або Лебеді, але і там, і там я вже був, може хтось запропонує щось нове?

Дзвоніть.

Ну шо десь виїхав вчора???

Аякже! І вчора, і позавчора, та ще й завтра планую. Жара все-таки...

Вчора були в Старомильську... спочатку поїхали на Богдашів, але там немає нормального пляжу, береги встелені бетонними плитами з нахилом, для дорослих зійшло б, але з дитиною ніяк. Поїхали далі та зупинились на острівцю Старомильського озера, для дітей там рай: піщаний пляж та огороджений шматок води з глибиною максимум 60 см. Такий собі жабурятник.

Вода нормальна, головне що мокра. Правда трішки враження від озера спаскудила сімейка безхатьків, які лізли туди митись, не зважаючи на дітей, що бовтались. Але безхатьки були чемні, великого напрягу не створювали, просто психологічно після них якось було вже гидко лізти у воду, да вибачать мене сторонники людинолюбства та глобальної толерантності. По словам місцевих відпочивальників вони вже третю добу мешкають у сусідньому очереті та водяні ванни приймають щодня. Цікава така сімейка: тато, мама, син років зо двадцять, з вираженою загальмованістю та дитина років чотирьох, досить непосидюче.

Ну а завтра плануємо відвідати озеро, що знаходиться у Здолбунів-2. Я там ще не був, але кажуть там не погано.

Аякже! І вчора, і позавчора, та ще й завтра планую. Жара все-таки...

В нас вечорами купа людей на ріці - самі ходимо на пару хвилин, бо яблуку ніде впасти...

Річка сильно зміліла і тепла-тепла...

всім привіт, в здолбунові-2 нормально я там був того літа :)) пляж народ ну а вода так собі )) як і всюди

приветики ) приезжай летать к нам ))))

neee et vu skoro k nam,bydet super klasno!!!!

я тебе полетаю и покатаюсь без меня!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hunter:

отакэ ... так может вас обоих с парашютом того .... сбросить )

smoke.gif Як там справи, колєгі? Щось давно нікого не видно і не чути... бухаєте? beer2.gifЧи працюєте? 307.gif

Ну як сказати? Суміщуєм приємне з корисним. :))))))))

Величезне дякую umter та Alex_MOD за транспортування мене з дружиною та дітьми з під Модавського кордону! post-26791-0-22723100-1376921768.gif

а сам чего не доехал или без машины был ? 

пысы - куплю - стол раздвижной (который приделыванием вставки в средине делается длинее) . холодильник б\у . мойку из нержавейки . диван . 

пыпысы - знаю что тут не барахолка но надо только по месту так сказать ...)))

А на Рівненській барахолці не пробував питати чи пошукати. ?

а сам чего не доехал или без машины был ?

Продал (дал покататься) :) 

Та завжди будь ласка!

А "Джек Деніелс" це сила!!! Ще не пробував, але надіюсь скоро засмакувати.... бокальчик.... на розслабоні.... перед каміном.... хоча каміна у мене немає..... )))))

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Создать...