Перейти к содержанию

Питання нового власника

Exelero

Рекомендуемые сообщения

Вітаю шановне товариство! :)
Приветствую и всех, кому удобней на русском)))

Щоб не заводити окрему тему, пропоную писати сюди усі питання, що виникають після придбання чудового авто Ford Fiesta :)
Почну з себе...

Трохи передмови:
Придбав хетчбек 2015го року виробництва з двигуном Ecoboost 1.0L 100hp та механічною коробкою.

Комплектація у дилера Віннер-Авто називається "Comfort". По офіційній брошурці це майже "Trend" наскільки я розумію. Але конкретного в мого авто немає електричного складання дзеркал та фари з чорною маскою (без лінз та діодних ходових вогнів).

Колір Mustard Olive - дуже класний! Не жалкую, що доплатив. Золотисто-жовтий, на сонці чудово виглядає.

До двигуна та коробки поки звикаю. Більше 2500 обертів поки взагалі не вижимав. Але постійно відмічаю, що в мого попереднього авто Hyundai i20 атмосферний двигун (1.4) більш еластичний, а коробка має інші передаточні числа.

А неприємним мінусом, що вже помітив є відсутність пластикового органайзеру між підлогою багажника та запасним колесом. В i20 це дуже-дуже зручно. Туди вміщується необхідне, крім вогнегасника.

З встановленого обладнання, можу відповісти на питання:

• сигналізація Pandora серії LX
  • паркувальна система Steelmate PTS400V4B
  • ґума зимова Premiorri ViaMaggiore 195/55R15 85T
  • захист двигуна
  • килимки у салон Novline 3D
  • килимок у багажник Norplast

Питання:

1. Які холості оберти в літрового Ecoboost після обкатки? Поки що в мене тримає 900.
  2. Чи нормально проводити обкатку в місті по пробках? Минулі свої авто я обкатував на київській трасі, проходячи 400-600 кілометрів на 80км/год. Але зараз, взимку, не хочеться лізти на трасу.
  3. Чи підтримує роз'єм USB зарядку мобільних телефонів? Я підключаю свій Android смарт, а він постійно блимає типу йде/не йде заряд.
  4. Чи була біла лейка для системи EasyFuel у комплекті з салону?)) Бо в мене в багажнику було взагалі пусто (ну крім запаски та домкрату під підлогою).

post-74468-0-98416700-1452798609_thumb.j

Вітаю з придбанням! 

Колір неординарний, це точно. Бачив декілька таких, байдужим не залишає нікого.  Особисто мені цей гірчичний колір м'яко кажучі не подобається. Але це питання смаку. Невеликі авто на те і мають широку гамму кольорів, аби покупець міг обрати те, що йому до вподоби, а не одну з двох "статусних" фарб, схвалених суспільством)))

По питанням:

1.Нормальні оберти. В сучасних двигунах з корекцією фаз газорозподілу економія пального жорстко не зв'язана з обертами ХХ, як в жигулях.

2.Чом би й ні? Це набагато краще Вашого трасового методу. На обкатці навантаження повинні бути невеликими та рівномірно розподіленими по всьому діапазону робочих обертів та швидкостей. Тобто двигун має працювати на різних обертах, рівномірно прироблятися, а не відпрацьовувати собі "колію" в районі 2000 об. (чи скільки там буде на 80 км/год). До речі блоки сучасних двигунів роблять з сучасних матеріалів, які майже не створюють тертя, майже не зношуються (тобто можуть працювати без оливи на самому "Супротеку" чи "Нанопротеку" і навіть без них  :shum_lol:  :shum_lol:  :shum_lol: ), а отже і обкатка в класичному розумінні цього слова не потрібна.

3.Підтримує, але там дуже слабкий струм, для потужних смартфонів та планшетів не вистачить.

4.Повинна бути. У мене в обох авто є. Можливо, Форд вирішив, якщо на АЗС немає стандартизованого пістолета, то заправлятися там не варто? Але ж повинна бути можливість заправитися з каністри? Обов'язково зверніться до ділера, скоріше за все "забули покласти"

Хай щастить на дорогах!

Вітаю!

по пункту 3 - повинно заряджати, питання в проводі не сумісному з авто ( або телефоном),

авто "бачить" через дріт смартфон як компьютер, девайс певний і має бути з ним сумісним, взагалі повинно висвітитися повідомлення на телефоні 

( встановити драйвер, тільки зарядка, зарядка + медіа і т.ін), принаймні так в Кугі, але думаю в Фіесті так само реалізовано повинно бути.

Отже спробуйте інший дріт, спробуйте інший девайс також.

• 1 месяц спустя...

Вітаю. 

Класне авто:beer:

Купив такий же екобустик 1(100).

Пішов 3-й рік і ми раді всією сім'єю, що колись купили нове авто, хоча їхали дивитись 5-річний гольф 5(якому вже зараз було б 8 років) :)))

Лійка повинна бути. Я свою десь закинув в гаражі і вже треба шукати. Ні разу нею не користувався, бо заливаю повний бак 98-го на одній і тій же запрвці.

Їздив колись Європою і сідав смарфон із ЖПС. Також хотів зарядити від USB. Нічого не вишло, бо також смарфон "блімкав". Кабель був десь сантиметрів 30.

• 6 месяцев спустя...

Вітаю 

я також новий власник фієсти. Може у вас стоять такі наві. Даю лінк на тему, яку зробив, може поможете.

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Создать...