Перейти к содержанию

ГБО на Мондео 4 1.6

@6987@

Рекомендуемые сообщения

В 21.04.2018 в 15:43, Ррр сказал:

Установил наконец газ. НЕ прошло и 3 года :)

Пробег на газу 4 т км. Общий 61.
При незначительном ускорении (например в тянучке) на 1-2 передаче ощущаются дергания авто, тоже самое при сбросе газа на малых оборотах.

Свечи заменил - результата не дало.

При резком нажатии на газ тоже происходит толчок и потом разгон.

Доброго дня!

Як перемогли свою проблему? 

• Ответов 104
  • Создана
  • Последний ответ

Топ авторов темы

Топ авторов темы

Настройка и правильный подбор оборудования спасает ситуацию. 

В Киеве обращайтесь - помогу

В 17.03.2021 в 09:11, ЮPА сказал:

Настройка и правильный подбор оборудования спасает ситуацию. 

В Киеве обращайтесь - помогу

Доброго дня!

Ок. Стоїть обладнання KME NEVO,  форсунки Barakuda .  Проблема в періодичному підтрушуванні (смиканні) двигуна при роботі на газі.  Трохи історії : авто експлуатую третій місяц (купив уже з встановленим газом).  Все було добре на початку, от тільки після десь 500 км пробігу вискочив чек "бідна суміш". Зкинув помилку, поміняв МАР датчик, свічки (уже пора було міняти) - не помогло. Через приблизно такий же пробіг - теж саме. Поїхав до газовиків (пора було робити заміну фільтрів). Подивилися  -  два шланги на 2 і 3 циліндри коротші ніж на 1 і 4,  і таки да по налаштуванням газу -  бідна суміш. Поставили всі однакової довжини шланги і підкоригували на правильну суміш. Проїхав після цього уже більше 5 тис - чек не запалюється, але з"явилася проблема підтрушування. Дзвонив до газовиків, які коригували мені суміш по цій проблемі - сказали по газу все добре, шукай проблему в системі запалення.  Пробував шукати - поміняв знову свічки (були Денсо, поставив Фомоко), брав у знайомого нову катушку запалення і міняв по черзі на кожному циліндрі. Ніяких змін не відбулося. Як підтрушувало на газі, так і підтрушує. Так як авто працює на бензині без проблем, і по системі запалювання я проблем не виявив, грішу таки на налаштування газу.  

Зараз пробую сам розібратися з газом. Підскажіть який має бути правильний тиск  у газовому редукторі?

• 4 недели спустя...
В 19.03.2021 в 11:54, aleksma сказал:

Зараз пробую сам розібратися з газом. Підскажіть який має бути правильний тиск  у газовому редукторі?

Оптимально от 09 до 1.3

Надо смотреть как в целом работает система от этого и величина давления ниже нельзя, больше можно но не желательно так как ресурс форсунок стремится к нулю от этого

Ок, дякую.

Було 1,3 понизив до 1,1. Перенастроїв по новому газову систему по новому, відкалібрував форсунки. Накатую карти по новому, коригую. На зараз моя проблема не проявилася. Тепер задаю питання собі - чи це так співпало з настанням тепла і моя проблема пропала сама (надіюсь не тимчасово), чи це я на правильному шляху,а на початку   до таких спеців газових попав? Не люблю я таких співпадінь(((

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Создать...