Перейти к содержанию

MoonGad

Пользователи
 • Публикаций

  162
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент MoonGad

 1. Дякую, друже, за допомогу!!!
 2. Панове, допоможіть з кодом розблокування! А то в чужій країні , без компа сам не можу розібратись! V055927
 3. ось прикольний огляд! може хтось не бачив! я б свого старичка не проти змінити на нового 7ми місного!! ехх
 4. на алі можна замовить і корпуси різні до коня і чіпи є! а потім в майстерні напіжуть лезо! а от з чіпом до електронщика!ще в тому році питав у офіціалів в Житомирі, сказали 200 грн за привязку ключа до машини. я от ніяк не можу доїхати!
 5. Вітаю! хтось може зорієнтувати, скільки коштує зробити таку гарну панель?? а то автор данного поста пропав і не відписав нікому на питання! а то у мене панель подерта геть!
 6. люди купіть коня! поторгуємось - домовимось!
 7. я на днях затарився у Автоєвро Фильтр топливный Ford otosan T180477 Фильтр масляный (1322152) Масло моторное Formula E 5W30 5L (14E9EC) Фильтр воздушный - Ford otosan Фільтр салона Ford Denckermann не (вугільний-звичайний) Можеш звернутись до нього, порадить що краще і ціни для форумчан завжди зі знижками.
 8. йопт! оце брутал! треба буде у АВТОЄВРО купити пару турецьких гайок на пробу! ціна майж в два рази, а то варіант з москичівськими хіба що на самий крайній випадок
 9. задовбало міняти гайки! Це у всіх так що різьба в гайках швидко з’їдається, я вже замінив за два роки штук 6, а сьогодні перезувався знов дві можна викинути. Вони і раніше були не дешеві по 30 з копійками а зараз по 52.
 10. MoonGad

  Обновки

  Знайшов я наклейку на старому акумі, дата 2006 рік. тобто він рідний. І ось пішов я в нашій дєрєвнє шукать нового ніде нічого немає, кажуть - зараз проблемиз поставками, бо роблять на Донбасі. Сьогодні привезли Є Іста, Плазма і Аком. Сиджу і думаю чи варто купувати щось із цього, чи краще шукати з доставкою щось інше. Хто точно знає який максимальний акум можна поставити?60-75?? який ток має видавати?
 11. MoonGad

  Обновки

  Мабуть прийшов час обновити акум на конику, панове підкажіть який краще вибрати 60-75 a/h? пусковий ток має значення? полярність?? А то мені здавалось все просто взяв і пішов, виявляється є купа параметрів! Акум звичайно треба для дизельного коня, який в основному перебуває на вулиці.
 12. трохи скинув! та і торг ніхто не відміняв!
 13. З болем в серці мушу продавати свого коня Ford Connect Transit 2006 більшість інфи тут http://avtobazar.ua/ford-connect-transit-2006-zhitomir-1-4183688-1.html
 14. я це бачив і сам викладав цю ссилу тут! але в мене не має ні часу ні вміння так заморочитись! ще там подіуми порізати поклеїти це одне! але на більше мене не вистачить
 15. може хто хоче позаморачуватись з колонками?? віддам не дорого
 16. Продано!!! Продам повністю нові JBL або обміняю на такі ж тільки 13го розміру. причина продажу - всі знайомі радили купити більший розмір, запевнялди, що можна буде змонтувати, а як дійшло діло вияснилось, що це не можливо. Купував тут http://avtozvuk.ua/info/11817 JBL CS-6C - 2-х полосная компонентная акустическая система Диаметр: 165 мм Диапазон частот: 55 - 20000 Гц Мощность номинальная / максимальная: 50 / 150 Вт Чувствительность, дБ: 92 Сопротивление: 4 Ом Материал диффузора: Plus One HCL Ціна 650грн, доставка за рахунок покупця!
 17. Продам повністю нові JBL або обміняю на такі ж тільки 13го розміру. причина продажу - всі знайомі радили купити більший розмір, запевнялди, що можна буде змонтувати, а як дійшло діло вияснилось, що це не можливо. Купував тут http://avtozvuk.ua/info/11817 JBL CS-6C - 2-х полосная компонентная акустическая система Диаметр: 165 мм Диапазон частот: 55 - 20000 Гц Мощность номинальная / максимальная: 50 / 150 Вт Чувствительность, дБ: 92 Сопротивление: 4 Ом Материал диффузора: Plus One HCL Ціна 650грн, доставка за рахунок покупця!
 18. MoonGad

  Обновки

  нажаль нова машина найближчим часом не світить! тому мушу вдосконалювати по трошки те що є
 19. так геморой в тому, що ручка якраз у верх динаміка попадає! вчора вже і подіуми різали і з бубнами танцювали з усих сторін
×
×
 • Создать...