Перейти к содержанию

spartac73

Пользователи
 • Публикаций

  2926
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о spartac73

 • День рождения 01/01/1973

Дополнительно

 • Автомобиль
  Ford C-Max Ghia, 1.8 MT
 • Страна
  Украина

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Вараш (Kузнецовск)

Посетители профиля

6294 просмотра профиля

spartac73's Achievements

Старожил он же Аксакал

Старожил он же Аксакал (7/9)

 1. Дата - 27.05.2018. Маршрут: Кузня-Оконськ-Луцьк-Львів-Ів.-Франківськ-Коломия-Чернівці, і назад, пробіг близько 1,1 т.км. Кузня-Полиці - оцінка 2 з мінусом, місцями дуже "гарні" ямки, і здебільшого, групами. Полиці-Оконськ (траса Київ-Ковель-Ягодин) - оцінка тверда 4. Оконськ-Луцьк - оцінка 2 з плюсом. Від Луцька і до Чернівців загальна оцінка 4 з плюсом, Давидів (Львівська обл) в ремонті одна ділянка. До відома! У мережі АЗК WOG зникає можливість "заправки до повного". В Маневичах довелося вказувати літраж, в Бурштині заправився "до повного", хоча касир підтвердила, що їх попередили про відключення такої можливості.
 2. Стан доріг (11-17.04.2018): 1. "Варшавка" (траса Київ-Ягодин) - загальна оцінка 4; Київська та Рівненська області - є вже проблемні ділянки/місця де можна добре гепнути підвіскою; ремонтні роботи - ні; нічна їзда - можлива. 2. Київ - БЦ - загальна оцінка 4 з плюсом; ремонтні роботи - так; нічна їзда - можлива. 3. БЦ - Умань - загальна оцінка 2 з плюсом; ремонтні роботи - так (активно); нічна їзда - за необхідності і на середніх швидкостях, краще по світлому. 4. Умань - Одеса - загальна оцінка 4; трапляються "гарні" ямки; ремонтні роботи - дуже рідко; нічна їзда - можлива. 5. Одеса - Коблево - загальна оцінка 3 з мінусом; трапляються "гарні" ямки; ремонтні роботи - ні; нічна їзда - можлива. 6. Коблево - Миколаїв - загальна оцінка 4 з плюсом;ремонтні роботи - ні; нічна їзда - можлива. 7. Миколаїв - Херсон - загальна оцінка 3 з плюсом; "гарні" ямки і деколи групами, особливо на старих ділянках траси; ремонтні роботи - ні; нічна їзда - на середніх швидкостях, краще по світлому. 8. Херсон - Берислав - загальна оцінка 2; є "гарні" ямки і деколи групами; ремонтні роботи - ні; нічна їзда - за необхідності і на середніх швидкостях, краще по світлому. 9. Миколаїв - Південно-Українськ - загальна оцінка 2 з плюсом; "гарні" ямки і деколи групами, в населених пунктах асфалт починає "зникати", є місця де тільки на першій передачі; ремонтні роботи - ні; нічна їзда - за необхідності і на середніх швидкостях, краще по світлому. 10. Південно-Українськ - 246 км одеської траси - загальна оцінка 4 з мінусом; є "гарні" ямки і деколи групами; ремонтні роботи - ні; нічна їзда - можлива. Я стартував в обох напрямах (Кузня-Одеса-Берислав, Берислав-Кузня) о 5 ранку - і не пошкодував. Єдине, що можна було б змінити, більш ранній старт з Кузні, з таким розрахунком, щоб бути у Києві на світанку.
 3. Закінчив перегляд "Breaking Bad" - сподобався.
 4. Шанувальникам TWD - 9-а серія 8-го сезону вже в мережі.
 5. І знову ап темку ) Шанувальникам TWD - 8 сезон вже в мережі.
 6. Апну темку ) Шанувальникам GOT - 7 сезон вже в мережі.
 7. Вітаю вболівальників НК "Верес"! Через місяць старт у вищій лізі!
 8. Привіт. Дивись ЛС.

 9. Цікавить актуальний стан дороги Луцьк-Львів (Н17)? Дякую.
 10. Проїхавши більше 2 т.км дорогами нашої неньки, відпишусь про їхній стан по ділянкам: 1.Кузня - Буча (траса М07, ділянка від Кузні до самої траси М07 навряд чи кого цікавить) - тверда 5, "варшавка" тримається, хоча натяки на проблемки з покриттям вже є. 2.Буча-Капітанівка-Гореничі-Калинівка - загальна 2 з плюсом, деколи зустрічаються "гарні" ямки, хоча за тиждень щось підлатали. 3.Калинівка-Одеса (траса М05): до Умані - 3 з мінусом, далі - 4 з плюсом. 4.Одеса-Миколаїв (траса Е58) - загальна 4 з мінусом. 5.Миколаїв-Херсон - загальна 4, є ділянки старої дороги. 6.Херсон-Берислав (траса Р47) - загальна 2. 7.Миколаїв-Вознесенськ - загальна тверда 3, пильність не втрачати. 8.Вознесенськ-246-й км Київ-Одеса - загальна 4+, як в населених пунктах,так і між ними. Хто планує зупинки на АЗК ОККО на 226-му км Київ-Одеса (для поїсти): права - сказали що відкриють кафе 1 травня, ліва - ремонт повним ходом. Хто планує заїзд в Миколаїв від траси М14 по Херсонському шосе, будьте ОБЕРЕЖНІ, особливо у темну пору доби, - від М14 до зал.переїзду їхати по зустрічній, "своя" полоса аварійна, під'їзд до зал.переїзду виключно по зустрічній. Якось так.
 11. Як альтернативу розгладаю NEW SPORTAGE QL - тестив дизель 2.0 в комплектації Business - сподобалось авто. Відсутня крута мультимедійка - можна її легко замінити на оригінал або ж альтернативу, зате акустика JBL - звучить. Тільки треба обирати колір, щоб всі нюанси геометрії кузова були відчутні оку - схиляюсь до інфрачервоного.
 12. В доповнення до попереднього посту: Сарни-Рівне - краще не їхати, місцями шлях тільки по узбіччю, місцями на 1-й передачі і довго, повна срака. Це я написав відцензуровані відгуки тих, хто проїхався цим напрямом. Я сам їхав: Кузня-Маневичі-Ківерці-Піддубці-Рівне і в зворотньому напрямку цим же шляхом.
 13. Цікавить актуальний стан дороги Сарни-Рівне - хто їздив недавно, відпишіться. Дякую.
×
×
 • Создать...