Перейти к содержанию

makar

Пользователи
 • Постов

  1656
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о makar

 • День рождения 07/15/1984

Дополнительно

 • Автомобиль
  Ford Sierra 2.0 DOHC Karb > EFI DOHC>Zetec 2.0 V16 ,Ford Transit 1989 2.0 Long, carb+SECU-3 Lite
 • Страна
  Украина

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Макаров

Посетители профиля

5533 просмотра профиля

Достижения makar

Завсягдатай

Завсягдатай (6/9)

 1. Більше скажу, вони просто скопіювали частини постанови, не відповівши по суті. Сьгодні продовжу листування. Таке враження, що бояться приймати рішення
 2. підніму темку. Є така ситуація Я, ------------, власник автомобіля Форд Сиерра АІ.......... СТ ,в 2011р.придбав його на вторинному ринку з встановленим на ньому газобалонним обладнанням. Про що є відмітка в технічному паспорті "Бензин або газ". З часом двигун вийшов з ладу та був замінений на аналогічний по типу , обєму,потужності. ГБО було демонтоване. Минулої осені, я помітив вогнища корозії в місці площадки WIN-номера. Звернувся до Науково-дослідного Бюро судових експертиз "Сантадор". Там провели перевірку та дублювання номера кузова. Після цього я звернувся до ТСЦ МВС 3274 для внесення відповідних відміток до технічного паспорта. Працівники СЦ відмовили мені провести процедуру внесення змін в ТП,мотивуючи це тим, що необхідно пройти "сертифікацію ЗНЯТТЯ ГБО". Прошу у встановлений законом термін , дати відповідь на наступні питання: 1)Чи є обовязковою процедура сертифікації двигуна, якщо він був замінений на аналогічний по типу , обєму та потужності? 2) Чи є вимога "пройти сертифікацію ЗНЯТТТЯ ГБО",працівників СЦ коректною? З огляду на те , що сертифікація -це процедура, за допомогою якої третя сторона дає письмову гарантію, що продукція, процес чи послуга відповідають заданим вимогам. А в конкретному випадку, відсутній сам об’єкт сертифікації(газобалонне обладнання). Відсутність ГБО може встановити особа,що має відповідну кваліфікацію та дозвіл (експерт) 3) Прошу надати повний перелік документів для проведення процедури внесення примітки про дублювання номера кузова в технічний паспорт та посилання чи назву документу, яким цей перелік затверджено.
 3. Вирішив зробити автопідкат. На ступицях від Сіерри (4 на 108) .Буде комбінація переднього фланця і задньої ступиці. Поворотна платформа. Можливо у когось є досвід користування чи розробки, буду радий підказкам. Процес виготовлення і перевірки, буду викладать в цю тему.
 4. на місці! радий всіх бачити!
 5. КПП в продаже.

  IMG_9993.JPG

  IMG_9998.JPG

 6. Высотой от плоскости ступицы до наружной плоскости диска. параметр - D
 7. Ищу торм. диски 260 мм. Можно новые или Хорошые бу. Понятоно что перед и вентилируемые.
 8. Цену на одеяло шерстяное двуспальное озвучьте на сегодня? Можно фото?
×
×
 • Создать...