Перейти к содержанию

Уважаемый посетитель форума!
Наш форум существует за счет рекламы.
По этому просим отключить ваш боокировщик рекламы.
Будем очень признательны.

spartac73

У Рівному презентували туристичний сайт Волині

Рекомендуемые сообщения

Карти, памʼятки, замки та музеї пʼяти областей країни ‒ Рівненської, Хмельницької, Тернопільської, Волинської та Житомирської ‒ відтепер можна знайти на новому сайті.

Такий ресурс учора, 21 травня, презентувала Рівненська обласна державна адміністрація. Його спеціально розроблено для того, щоб привабити українських та іноземних туристів до історичної території Волині: Рівненщини, Хмельниччини, Тернопільщини, Волині та Житомирщини.

«На сьогодні в Україні є фактично 5 відомих туристичних маршрутів – це Київ, Львів, Одеса, Карпати та Крим. Туди туристи їдуть найбільше, бо ці місця добре розкручені. Тим не менш, у нас теж є, що показати гостям. Але поодинці кожній області важче це зробити, тому ми вирішили співпрацювати впʼятьох, ‒ каже заступник губернатора Рівненщини Олексій Губанов, який презентує сайт в музеї Першокниги села Пересопниця. – Чому ініціатива походить саме від Рівного? Бо через нас проходить міжнародна траса Київ ‒ Чоп. Ми підрахували, що через Рівне щодоби проїжджає 5 тисяч легкових автомобілів. А з півночі області веде ще одна міжнародна траса, яка зʼєднує нас з Білоруссю. Це все тисячі перспективних туристів, яких може зацікавити саме Волинь».

На порталі volyntravel.com.ua зібрано інформацію про понад 200 найцікавіших памʼяток релігії, культури та архітектури з пʼяти областей. Цей список буде постійно оновлюватися. Для пропозицій та доповнень діє зворотній звʼязок та створено колл-центр.

Окрім цього, уже розроблено 24 повноцінних маршрути по тематиках – історичні, культурологічні, сакральні, екологічні та активні. Наприклад, пропонують добірку місць, де можна пройтися стежками воїнів УПА, або відвідати фортеці середньовічних князів, місця битви козаків чи поселення слов'янських пращурів. Є теми присвячені Пересопницькому Євангелію, бурштину або волинським євреям.

«Мандрівник зможе і сам прокласти маршрут, бо на сайті є привʼязка до інтерактивної мапи пошуковика Google. Якщо у нього виникне питання, де переночувати і поїсти, де заправити автомобіль чи зайти в аптеку, – всі ці дані про інфраструктуру також уже зібрані, ‒ додає Олексій Губанов. ‒ Так само туриста може зацікавити й розділ з анонсами подій на місцях – про фестивалі, теренові ігри чи відкриття виставок. У планах – розробити ще версію для мобільних телефонів та ноутбуків, яка зможе працювати в режимі офф-лайн. Тобто, раз завантажив у телефон і спокійно собі користуєшся».

Поки що туристичний сайт існує в україномовному форматі. Але з подальшою розробкою його також перекладуть російською та англійською.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А ты ходил на портал ? :)

Я не смог.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я з робочого тільки не певні адреси можу ходити, вільний доступ у павутину з домашнього - спробую.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

....працює ! АЛЕ написано " Туристична Волинь. Незабаром відкриття" :D

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Мда, у нас "презентація", це не завжди дорівнює "відкриття і робота".

Почекаємо...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Працює. Можна заходити. :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Працює, але ще недосконало. Фотогалерею хотів глянути - не показує... А взагалі гарно виглядає, презентабельно. Зрештою, те, що ваш край багатий на цікаві місця, я знав давно, але в умовах нинішніх цін на пальне (для авта і для людей ;) ) - поки що він фактично поза зоною моєї досяжності. Правда, завдяки Форд Клубу я вже кілька раз побував у ваших краях. Отже, шановні, за вами організація цікавого маршруту (на кшталт минулорічних подорежей замками) і, гляди, потягнуться до вас спраглі фордоводи....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

×