Перейти к содержанию
OlegYAVA

КСЕ і клубні наклейки на авто

Рекомендуемые сообщения

Якщо вам Ніколо пропонує наклейки сам,можливо навіть і різних кольорів,беріть,не думайте довго :D ,нащо вам той гемор з виготовленням.

Поделиться сообщением

В мене пропозиція наступна:

1) якщо не затяжить - то договоритись з Nikolo щоб передав кілька наклейок для Франківська, а OlegYAVA за цей час роздрукує свій варіант (30 грн це не така сума про яку потрібно сперечатись, якщо щось - можемо якось зустрітись, гроші передам). Криміналу в дописі "Івано-Франківськ" не бачу, так як мало хто в нас вкурсі взагалі про існування такого клубу;

2) зібратись десь після Великодня на шашличок - там і вибрати кому що більше сподобається, наклеїти і заодно обмити...)

PS: to OlegYAVA - вибачаюсь за свою активність на форумі...але під час зустрічі я говорив що наразі сиджу у відпустці і активно займаюсь будівництвом будинку...зранку встав, перекусив і до роботи, а ввечері думаю ніяк не про форум і автомобілі, а як то пошвидше добратись до подушки...)) Надіюсь що найближчим часом ситуація трохи зміниться...

Поделиться сообщением

Як на мене то "регіональні" наклейки краще, тим більше що вони вже пішли в виробництво.

Це можна порівняти з номерами в авто, всі однакові, але поділені по регіони.

Тим більше більшість франківчан за.

Поделиться сообщением

Мені теж подобається!!!

Я теж хочу таку!!!

То, звичацно, дуже добре, але може для початку розпосвіси нам трохи про себе, про машину :D

Розповідати поки-що нема про шо.

Живу у Франеку.

Того року в червні поміняв свою копієчку на Ford Scorpio 2,0 OHC сірого кольору. Відігнав до "майстрів", він там простояв до середини жовтня, вони толком нічого не зробили. Потім він стояв в гаражі до весни, і от тільки зараз я намагаюсь довести його до ладу.

Якщо цікавить щось конкретне, пишіть в лічку.

Поделиться сообщением

Покажи фотки машини, розповіш чого так довго в ремонті (які болячки)...

Якщо "майстри" протримали машину з червня по жовтень - варто замислитись про зміну "сервісу"...

Поделиться сообщением

Покажи фотки машини, розповіш чого так довго в ремонті (які болячки)...

Якщо "майстри" протримали машину з червня по жовтень - варто замислитись про зміну "сервісу"...

сервіс я змінив, і посварився з тими майстрами. Тепер в основному машинку роблю сам, що можу, а на решту - шукаю гарного майстра.

А фотки машинки треба зробити, але спершу її треба помити, бо вона не милась від дня покупки.(мені дуже соромно, але так вже сталося, бо я на ній їхав лише від сервісу до сервісу)

Поделиться сообщением

В мене пропозиція наступна:

1) якщо не затяжить - то договоритись з Nikolo щоб передав кілька наклейок для Франківська, а OlegYAVA за цей час роздрукує свій варіант (30 грн це не така сума про яку потрібно сперечатись, якщо щось - можемо якось зустрітись, гроші передам). Криміналу в дописі "Івано-Франківськ" не бачу, так як мало хто в нас вкурсі взагалі про існування такого клубу;

2) зібратись десь після Великодня на шашличок - там і вибрати кому що більше сподобається, наклеїти і заодно обмити...)

PS: to OlegYAVA - вибачаюсь за свою активність на форумі...але під час зустрічі я говорив що наразі сиджу у відпустці і активно займаюсь будівництвом будинку...зранку встав, перекусив і до роботи, а ввечері думаю ніяк не про форум і автомобілі, а як то пошвидше добратись до подушки...)) Надіюсь що найближчим часом ситуація трохи зміниться...

я згоден з Redant кожен вибиратиме собі те, що хоче.

Мені, наприклад, треба наклейку з вказаним містом, бо в мене кримські номери.

Поделиться сообщением

в мене номера теж не Франківські...))) Машина зареєстрована в Ужгороді...)

Поделиться сообщением

Я просто высказал свое мнение и рекомендации. Запретить вам делать наклейки за свои деньги я не могу. Клубные наклейки я раздаю бесплатно как вы знаете. Я просто за то, чтобы наклейки были одинаковыми в целом. Просто люди увидевшие разные могут путаться относительно принадлежности к одному клубу. Тема с наклейками неоднократно обсуждалась и старожилы наверняка помнят первый дизайн наклейки. Потом большинством был принят последний дизайн и макеты в кривых находятся на нашем форуме в свободном доступе. ТОлько исходя из этого я предложил не менять их вида. Уже обсуждалась тема и ники печатать на машине. Но решили, что наклейка едина, а добавляет к ней каждый то, что хочет. По этому мне кажется, что правильнее не менять дизайн, а просто добавить рядом название города.

Поделиться сообщением

Я просто высказал свое мнение и рекомендации. Запретить вам делать наклейки за свои деньги я не могу. Клубные наклейки я раздаю бесплатно как вы знаете. Я просто за то, чтобы наклейки были одинаковыми в целом. Просто люди увидевшие разные могут путаться относительно принадлежности к одному клубу. Тема с наклейками неоднократно обсуждалась и старожилы наверняка помнят первый дизайн наклейки. Потом большинством был принят последний дизайн и макеты в кривых находятся на нашем форуме в свободном доступе. ТОлько исходя из этого я предложил не менять их вида. Уже обсуждалась тема и ники печатать на машине. Но решили, что наклейка едина, а добавляет к ней каждый то, что хочет. По этому мне кажется, что правильнее не менять дизайн, а просто добавить рядом название города.

Як на мене, гарна ідея. А місто можна дописати!

Поделиться сообщением

Добре, основну тему я зрозумів. Робимо так:

Я коректую стандартну наклейку таким чином, що оригінал лишу без змін, а внизу дописую Франик-це той же варіант, що спочатку наклеїти стандартну, а внизу окремо надруковану назву міста чи регіону. Дякую Nikolo за бажання вислати наклейки, але ціна по суті смішна, та й багато нам не треба -- не бачу змісту бавитись із пересиланням. Оскільки виконання наклейок я призупинив, то віддам в роботу в понеділок новий варіант. Про гроші зараз не будемо говорити - при зустрічі порахуємось (коли клеїти будемо).

Silverstar1-ти так і не розказав, що ж за морока в тебе така, що машина більше стоїть ніж їздить. Хвалиитись не будемо, але кожен з нас щось про Форди знає, тим більше, що Скорпиків серед нас найбільше :to_become_senile:;)

Поделиться сообщением

Викладаю останній варіант наклейки, який враховує побажання дирекції та дає можливість ідентифікації регіону

e0a4b9640811.jpg

Чесно кажучи, це краще з того, що я пробував. Але кажіть ще побажання

Поделиться сообщением

Супер, але як на мій хлопський розум, напис "І.Ф" треба розтягнути до рівня інших написів. До овала.

-----------------------------

Хм... а може і ні... тоді напис здвинути "заподліцо" вправо. Може так.... :huh:

Изменено пользователем umter

Поделиться сообщением

От і я так "суваю" тим написом цілий вечір, а толку...

Хоча зараз народились ще такі варіанти:

f6f14f34c7fa.jpg

fd61feebb8a2.jpg

Поделиться сообщением

Другий варіант як полоски на штанях абібас :D .Попередній варіант без полос мені краще,а вам??? :)

Поделиться сообщением

Полоски - "с мопеда нах!"

Напис зсунути максимально вправо, та розмістити під словом Ukraine

Шрифт повинен бути однаковий.

Щось типу цього

25d0e2c8d042t.jpg

Поделиться сообщением

Жалко з робочого компа не бачу зразків, але хотів ще вчора запропонувати (можливо і зробили вже так) - місто вказати на рідній мові?!

Поделиться сообщением

fd61feebb8a2.jpg

О, воно! Мені подобається. ИМХО

І полоски гарно виглядають.

Поделиться сообщением

Ну, незнаю....

Мені полоски дійсно "Абібас" нагадують...

Я проти полосок! навіть на наклейці!!!

Поделиться сообщением

Ну от ще варіанти:

37e29cdd1a10.jpg

d1321a40c661.jpg

da17df3ebe31.jpg

be454deb9f3f.jpg

Приємно відзначити підвищення активності. Може, наш прототип наклейки візьмуть на озброєння інші регіони?

Поделиться сообщением

d1321a40c661.jpg

Досить не поганий варіант, і кирилицею напис добре виглядає.

Поделиться сообщением

Повторюся...

Напис "Івано-франківськ" повинен бути виконаний тим саамим шрифтом, як і "www.ford-club.org.ua."

Поделиться сообщением

Напис "Івано-франківськ" повинен бути виконаний тим саамим шрифтом, як і "www.ford-club.org.ua."

Таким самим воно не буде, бо напис "www.ford-club.org.ua" це шрифт Arial (може у варіанті "Bold" або "Black"), який розтягнутий в ширину до розміру напису "Club Ukraine". Я так само набирав Arial, але потім розтягував до потрібного мені розміру. Ми можемо зберегти висоту букв, але оскільки кількість і розміри окремих букв різні, нема крапочок, то воно таким самим не буде. Можна попробувати розтягнути просто на всю ширину або цілої наклейки, або написів "www.ford-club.org.ua" і "Club Ukraine" відповідно. Зараз спробую...

Поделиться сообщением

В тебе є наклейка в ".cdr"?

Закинь, бабаська

Я трохи покручу її...

Поделиться сообщением

Ще варіанти:

37751c200c06.jpg

17375d6c607c.jpg- тут трохи тонші букви

cc8a5516daec.jpg

Як на мене, останній ЗЕ БЕСТ.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти