Перейти к содержанию
OlegYAVA

КСЕ і клубні наклейки на авто

Рекомендуемые сообщения

Ну що, панове, щось тихенько стало у Франику?!.. Ніхто нічого не пропонує, чи чекаєте кроків від мене? <_<:D

Добре, розкажу, що зроблено. Завдяки umter'у маю в електронному вигляді різну клубну символіку.

Хочу зробити макет наклейки. Але нагадую, що мені б хотілось додати на базову наклейку ще слово "Івано-Франківськ". Отже, виходячи із вищенаведеного чекаю ваших попередніх пропозицій. Зараз кину наклейку в базовому варіанті і почнемо обговорення. Відповідно прошу брати участь в обговоренні наших "друзів з півночі",

все-таки в них більше досвіду.

Поделиться сообщением

Ось зразки.

8a314b8f0c71.jpg

74cd784b798d.jpg

На чорному фоні-це ніби на затемненому склі біла наклейка (як на мене-оптимальний варіант).

Другий варіант мав би бути синім, але це так, для загального ознайомлення (при наклеюванні на авто білого чи сріблястого кольору). Виготовляти нам різнокольорові наклйеки поки-що нема змісту.

Це базовий варіант. Додаткових написів я не ставив, бо ще не чув нічиєї думки.

Поделиться сообщением

Знайдені фото з наклейками

e6df494763c2.jpg

e20ea34df5f7.jpg

98957ac383c3.jpg

Маєте всі варіанти.

Щось нікого не чути... Таке враження, що розмовляю сам із собою

Поделиться сообщением

Мені сподобалось там де чорний фон і білі букви..)

Поделиться сообщением

Бо в тебе машина чорна, вікна темні-нема вибору :)

Поделиться сообщением

Отже, пропоную таке:

post-30915-1301562515.jpg

Букви білі, а чорне-фон на який клеїться (зокрема, затемнені вікна Вашого авто).

Розмір 33 см на 6,4 см.

Можливо, відходячи від тої наклейки, яка є "базовою" для "Форд Клуб Україна", я дещо й порушую (можливо) "корпоративні інтереси", але маю на те причини:

1. Розмір трохи більший, а особливо більшим є напис про адресу сайту в неті, щоб легко і швидко читалось та запамятовувалось, коли машина в русі, і задні щоб не доганяли роздивитись.
  2. Ідентифікація регіону для мене важлива не тільки тому, що я патріот :), але й тому, що це важливо при зустрічах з іншими регіонами, + це говорить іншим фордоводам нашого міста та області про те, що у Франківську є КЛЮБ.

Виходячи із вищенаведеного, пропоную проголосувати і чекаю реакції "досідчених" на мій креатив. Може, будуть сварити за самодіяльність?

Поделиться сообщением

Як на мене гарний варіант - ідентифікувати по наклейці до якого клубу та регіону належить авто дуже легко. Молодець.

А от про колір треба подумати обов'язково - не у всіх авто з тонованими вікнами і темного кольору. ;)

Поделиться сообщением

А мені не дуже... оригінал краще виглядає.

І регіон легко по номеру авто ідентифікувати.

Поделиться сообщением

Розумію, мій варіант, трохи "заляпаний" буквами, але набагато інформативніший за оригінал. Пояснюю.

Їде авто з наклейкою. Відразу видно, що воно причетне до ФОРД Клуб Україна. Україна велика, де шукати той форд клуб? Зокрема в Івано-Франківську. І це немаловажно, бо наші автомобілі будуть їздити в основному по місті та області. Навіть і з львіськими номерами (як у мене на малому форді). Тому людині набагато важливіше знати, що осередок клубу є і в його місті, а не десь в Україні. Крім того, в мене значно більшими літерами вказана веб-адреса клубу. Чесно кажучи, в мене була думка і телефон вказати (не всі мають легкий і простий доступ до інтернету), але все-таки це було б занадто... А номера тепер такі, що по них важко визначити область. Я, наприклад, знаю номера тільки сусідніх областей та Києва.

Отакі мої мотиви по просуванню наклейки власного виробництва. Хоча я й не настоюю. Хочу, щоб рішення приймалось спільне і виважене. І якщо щось не подобається, то хотів би знати, чому, а не просто "гірше" чи "краще".

Поделиться сообщением

Ідентифікація міста мені сподобалась,реклама місцевого осередку здається буде дієва.Принаймі я б зацікавився <_< .

Майте на увазі,з такими козирними наклейками,осередок у вас має бути дійсно бойовий B) .

Поделиться сообщением

Це все цікаво, але який кінцевий результат?

Поделиться сообщением

Кінцевий результат буде той, який ми СПІЛЬНО визначимо!

Як на мене ідея та виконання сподобалась! Обовязково наклею собі одну :D!

Поделиться сообщением

2 VoФФkа, хоч 2 - одну спереду, одну ззаду, головне, щоб ці наклейки не тільки вказували на дружбу твого "катерпіллера" з Фордами, а й залучали нових Фордів (або й "Катерпіллерів").

2 Andriy_if Приємно бачити нових учасників. Результат я буду організовувати, але ж треба узгодити саме зображення, щоб я міг з макетом іти до людей, що будуть робити наклейки.

Як на мою думку, постів з відгуками дещо замало, особливо від тутешніх.

Коли буду мати макет-буду мати й ціну 1 шт.-якщо сума буде невелика-замовлю за свої гроші, потім віддасте. Треба знати і заг. кількість. Можна зробити і штук 20-30 наперед, лише було б куди чіпляти :)

Поделиться сообщением

Хлопці, заходьте на форум та пофлужуйте в темі, щоб не пропала зацікавленість.

Наприклад:

"2 OlegYAVA, як діла з наклейками?, не томи - вже хочеться наліпити на авто! :D "

Поделиться сообщением

Щось всі затихли. Загалом, відношення до мого варіанту наклейки можна охарактеризувати як позитивне, але

це думка дуже малої кількості людей. Відповідно, не видно і зацікавленості в наклейках...

Поделиться сообщением

А я ще раз (для массовості) скажу - мені подобається!!!

Хатю наклєйку!!!

Поделиться сообщением

Мені теж подобається!!!

Я теж хочу таку!!!

Поделиться сообщением

То, звичацно, дуже добре, але може для початку розпосвіси нам трохи про себе, про машину :D

Поделиться сообщением

Привіт панове.

Вова, я бачу, тільки ти і я справді переймаємось цим всім (не в образу іншим сказано).

Приємно відзначити, що нові люди цікавляться нашою діяльністю. Чекати далі на відгуки по наклейках не бачу змісту - сьогодні постараюсь надати цінові пропозиції.

Хочу ще на ваш розгляд винести пропозицію: чи не маєте бажання зібратись до Великодніх свят? Точніше до числа 19-20-го квітня. Прохання проявити активність.

P. S. На наступний тиждень, мабуть, буду замовляти запчастини. Якщо щось цікавить-в лічку або телефоном.

Поделиться сообщением

треба прикинути - може варто трішки зачекати і зустрітись на "Травневі" з шашличком...

Олег,

Маєш якусь інфу по вартості наклейок?

Поделиться сообщением

Привет Всем! Если интересует мое мнение, то я бы не менял дизайн наклеек. По моему мнению они должны быть унифицированы. Если Вам хочется идентификации города, то можно сделать отдельную маленькую наклейку, которую клеить немного правее и ниже обычной. Как по мне будет стильно и сохранена символика клуба. Если нужн ы стандартные наклейки- обращайтесь. Вышлю.

Поделиться сообщением

Олег, маєш якусь інфу по вартості наклейок?

Мінімальний заказ - на 30 грн. - це десь 20 наклейок (вираховується по площі використаного оракалу).

Думаю, що поки достатнья кількість. Отже, десь по 1,5 грн./шт. Попередньо...

Сьогодні замовлю. Тривалість виготовлення - 1-3 дня. На понеділок будуть. Тому і говорю про зустріч-роздамо, поклеїмо і, головне,хотілось би побачити нових людей, які тут показались за останній час.

Поделиться сообщением

Привет Всем! Если интересует мое мнение, то я бы не менял дизайн наклеек. По моему мнению они должны быть унифицированы. Если Вам хочется идентификации города, то можно сделать отдельную маленькую наклейку, которую клеить немного правее и ниже обычной. Как по мне будет стильно и сохранена символика клуба. Если нужн ы стандартные наклейки- обращайтесь. Вышлю.

Поки я писав-на мої запитання відреагувала дирекція. Наскільки я розумію, Nikolo і не забороняє зміни, але й не вітає нашу ідею (точніше мою).

Тому мусимо пордовжити обговорення.

Основне питання: поступаємо шляхом, який підказує він, чи робимо по своєму?

Маленьке зауваження від себе-у Франківську все-одно не знають, яка вона, стандартна символіка клубу :lol:

Крім нас... :ph34r:

Поделиться сообщением

Я свою думку вже виказував, але скажу ще раз: наклейка це саме та річ, яка символізує вашу причетність до клубу.

В клубі її вигляд єдиний і непорушний, в якому б регіоні вона не була.

В правилах клубу нічого не сказано на рахунок зміни дизайну наклейок, значить, що не заборонено те дозволено,але...

Як вирішите, так і буде. ;)

------------------------

Р.С. І в Рівному ніхто не знав яка стандартна символіка, а тепер і крім нас знають. B)

Поделиться сообщением

2 Nikolo і 2 umter

Ну, я букви "Club Ukraine" не чіпав, знак "Форд" трошки збільшив (пропорційно) (цей знак-взагалі не наша символіка :) на неї виробник автомобілів має права, а ми навряд чи питали дозволу використовувати, або Форд це й так Форд), а веб-адресу теж не зовсім правильно відносити до символіки клубу. Тому, по-суті, крім "Club Ukraine" і символіки то нема :D . Сподіваюсь, ніхто не образиться на такий мій пост. Просто це все я веду до того, що моя наклейка не так страшно відрізняється від оригінала. Але, знову-ж таки це моя ІМХА. Тому хочу бачити активне обговорення, бо поки що активність слабенька

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти