Перейти к содержанию
Agent

Франківська кавярня

Рекомендуемые сообщения

...з часом зібрання можуть бути трохи проблеми, кожного дня з 9 до 18 на роботі + ця субота теж робоча...( як варіант - Неділя...

Тоді нехай би була неділя. Але не ця (19.06), маю гості. Чесно кажучи Солотвинську Бистрицю і нижче неї не дуже люблю, Надвірнянська чистіша (живу в Хриплині за 200м від ріки). Коло нас цього року нема гарного глибокого місця - мілко і течія велика. Ходжу з дітьми похляпатись. В неділю машин було багато - мені не сподобалось тому ще більше. Можна на міст поїхати за Чернієвом, хоч там теж людей багато, але там заїхати до води легко і якусь глибину найти можна.

Изменено пользователем spartac73

Поделиться сообщением

тоді чекаємо пропозицій ще від когось...) на наступний тиждень пятниця, субота, неділя та понеділок 24-27 їду у Львів до тьощі...))) а то вже більш ніж пів року там не був....хоч не хоч - ТРЕБА...))) тому залишаються робочі дні з 18:00 і доки получиться...) надіюсь ще хтось відпишеться і щось з того вийде.)))

Поделиться сообщением

Якщо в когось в гаражі завалялась нещасна пара резини - прийму за певну суму + пиво...), а то купляти нові якось не виходить..)

Привіт!

В гаражі є пара Мішеліну в "16 радіусі - стояла в мене на Скорпі... - віддам реально за пиво..

в тебе якого радіусу диски?

ЗІ: якщо радіус не співпадає, та маєш знайомих на шиномонтажах - можеш поміняти мої колеса на їхні..

ЗІ 2: Давай в приваті то обсудимо..

Поделиться сообщением

Велике прохання до адміністрації: створіть підфорум ІВАНО-ФРАНКІВСЬК!

По-перше - всьому свій час.

По-друге - уважно читаємо Правила, для першого разу пост поправив.

Поделиться сообщением

Правила перечитав 2 рази, так і не знайшов пункт який забороняє друкувати пост великими та "жирними" літерами.

А стосовно підфоруму Івано-Франківськ не зволікайте будь-ласка :)

Поделиться сообщением

Правила перечитав 2 рази, так і не знайшов пункт який забороняє друкувати пост великими та "жирними" літерами.

А стосовно підфоруму Івано-Франківськ не зволікайте будь-ласка :)

Ти знаєш, я б теж хотів, щоб ми мали своє відгалуження в розділі Захід, але "не маю лиця" про таке навіть говорити, бо сам бачиш, у нас глуховато. Дехто приходить на форум, починає щось там трохи флудити і через тиждень чи місяць від нього ні слуху ні духу. Надіюсь, ти не з таких, про що говорить твоя сьогоднішня активність. З нас усіх Франківців тільки я вже маю статус "Форд-клуб", та й то отримав його на вихідних, сплативши відповідний внесок на розвиток клубу. Я не хвалюсь якимись своїми досягненнями, та й звертаюсь, по суті, не тільки до тебе, а до всіх тутешніх. Просто дивлячись на згуртованість Рівного, Луцька, починаєш потроху завидувати (не подумайте нічого поганого).

Таким чином, думаю, нам всім треба свій підфорум заслужити.

Досить про сумне.

Краще розкажу вам про СВОЄ "активне володіння Фордом":

1. На стоянці біля Епіцентру якесь чмо зачепило мені заднє ліве крило (над колесом) і втекло. Так як арки були не в кращому стані, відкрилися "гнилі рани". Буду, мабуть, міняти обидві сторни, тільки не можу поки-що знайти рем. арки.

Може в неділю мотнусь на автобазар в Павлівку. Хтось хоче - можемо разом.

2. Сьогодні відмовив бензонасос. Вилікувалось стуканням по бензобаку. Але засіб тимчасовий - насос підлягає заміні (я це знаю з моменту покупки, але надіявся на чудо).

3. Зате відновив роботу протитуманок і змінив колір пер. габаритів на червоний (світлодіоди), відновив підсвітку номерного знака.

4. Усунув негерметичності системи охолодження.

Отакі-от справи

Поделиться сообщением

OlegYAVA, Я незнаю скільки часу проведу на цьому форумі але юзаю його з моменту пакупки форда (майже 1,5 роки)...інфи про хороших майстрів, СТО, шроти та про те де можна дістати дешевше ту чи іншу деталь в Франківську, дуже мізерна...її (інфу) просто немає куди кидати! І тому суть підфорума саме в цьому, щоб кожен бажаючий не юзав форум збираючи інфу по пазлах, а зайшов в конкретний розділ і знайшов все необхідне та поділився своїм досвідом та інформацією.

П.С. Стосовно автобазару в неділю, якщо буде місце складу компанію (але ще попередньо узгодимо).

Поделиться сообщением

Так, на рахунок базару ще поговоримо ближче до неділі. От тобі і фордовка :D

На рахунок деталей-маємо знижку 10% на оптовому складі запчастин до Форда в Севастополі. Я кщо перечитував тему, то бачив, що я про це вже писав. Нещодавно, доречі, брав там в черговий раз запчастини і вже зі знижкою. Там вибір і ціни дуже привабливі. Звертайся, я на цьому не заробляю, просто виграємо кілька гривень на вартості доставки. Ще беру запчастини на EXIST Україна. В Рівному є Dim4uk, в нього теж непогані пропозиції. Таким чином я в місті практично запчастин не купую ні на базарі, ні в магазинах, правда їжджу на шрот в Тисменицю, бо решта шротів до Фордів не мають ніц мудрого та й дорожчі. В неділю балакав із sssaniok'ом з Чернівців, то він казав, що вони там кооперуються і ганяють до Тараса на шрот в Тисменицю теж час від часу. Знаю, що у Львові із б/у з/ч непогано. Деякі хлопці там замовляють. Ладно, забалакався... Бачиш, по великому рахунку, поки що нам і цієї болталки вистачає. Вчора спеціально подивився у розділи ремонт в Рівному і Луцьку, то там є й корисне, а є і флуд. Якщо б ми часто збирались і було б нас більше, то ми б цією інфою обмінювались безпосередньо. Доречі, розмовляв з різними майстрами на рахунок знижок на різні види робіт, деякі зацікавились. Як ідентифікатор, типу клубної карти, можна використовувати наклейку клубу на авто. Але поки нас мало таких з наклейками, хоча фордів, особливо старших, як і часто потребують ремонту, по місті , та й області, катається чимало. Деколи обжену якогось Форда і спеціально деякий час їду близько перед ним, щоб бачив наклейку :)

2 All: Кидайте в лічку замовлення на з/ч, якщо підійде ціна-буду замовляти великй пакунок на всіх. Redant, пам'ятаю, пружинки хотів, але так щось воно і заглохло.

Поделиться сообщением

Якщо в когось в гаражі завалялась нещасна пара резини - прийму за певну суму + пиво...), а то купляти нові якось не виходить..)

В мене є 2-і 15-ки, віддам за пиво, якщо хош.

слідкуєм за кодами цитат

Поделиться сообщением

А на рахунок зустрічі, такі треба зустрітись, а то шось сумно.

Поделиться сообщением

Да-а-а! Ну, spartac73, ти молодець! Встигаєш всюди!!! Як тобі це вдається. Ти у відпустці, чи на роботі.

Ну вибачай за флуд , за офтоп, але не можу не похвалити тебе за самовідданість і пильність.

Поделиться сообщением

В мене є 2-і 15-ки, віддам за пиво, якщо хош.

Я прийду зі своїм пивом і наклейкою для Реданта! Де відбудеться обмін пива на колеса?!

Поделиться сообщением

Пропонуй варіанти, а народ вибиратиме. Мені все одно, куди їхать.

Поделиться сообщением

Редант! А які тобі треба колеса???

Поделиться сообщением

:) якщо Олег не проти - то, я в Неділю теж приєднаюсь до нього...Треба уточнити годину і буду чекати при виїзді з Франківська на Калуське шоссе..) така собі міні фордовка получиться...)))

Silverstar1 - якщо колеса без гуль, і є ще хоч чу-чуть проектора - забираю...пиво буде само собою, і попри пиво теж..) Скажи коли і звідки забрати...

Поделиться сообщением

На рахунок гуль - я подивлюсь і завтра відпишусь.

Треба замутити фордовку і там забереш, якщо не горить.

Якщо горить, то пропонуй час і місце.

Поделиться сообщением

ну так мож також підтягнешся до автобазару в неділю??? от і фордовка вийде + дружньо будем арки Олегу шукати...)

Поделиться сообщением

В принципі мисля не погана, мені теж треба на базар, ок, я подумаю.

Поделиться сообщением

тепер основне щоб Олег не передумав....))))))))))

Поделиться сообщением

Такі да!

Поделиться сообщением

Сподіваюсь, що не передумаю, але наперед не загадую. То мені Voффka підказав там одних хлопців пошукати, попробую.

Сьогодні міняв бензонасос. Намахався, я вам скажу, але результат є. Раніше вище 3,5 тис. обертів інтенсивність розгону падала або й не хотіла більше їхати взагалі, а тепер так трохи виїхав коло хати-машинка льотає. Завтра буду на роботу їхати - попробую, що вона може. Правда, є одна проблємка - час від часу пропадає сигнал з датчика бензобака і сам датчик тепер показує по іншому (він був злетів з одного кріплення і показував щось не то що зараз, зараз більш коректно).

Silverstar, бачу ти замутив "правильні" лінійки. Слухай, а та "шістка" нова?

Поделиться сообщением

Вона ще зовсім дитина, їй всього 7 рочків, тим більше, що я її поремонтував і тепер то є маленький самольотік(хоча в мене від неї дуже болить спина, якщо їду довше, ніж 30хв.), а шо???

Оверквотінг

Поделиться сообщением

2 Redant, Я дивився на скати, вони добрі:195/55/R15 GOODYEAR, навіть є натяк на протектор. Так шо...

Поделиться сообщением

відписався, глянь приват....)

Поделиться сообщением

ОК

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти