Перейти к содержанию
Olegvideo

ФФ2, регулировка клапанов под ГБО

Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, sapphir сказал:

если цыфры на газу не выходят за +20% к бензину то лезть к ГБО смысла невижу. 

Поддерживаю

Поделиться сообщением

Шановний Sapphir де у Львові  можна відрегулювати клапани на Fordі?

Поделиться сообщением

20 часов назад, Kozanua сказал:

Шановний Sapphir де у Львові  можна відрегулювати клапани на Fordі?

Краще б в ПП писали - скоріше б відповів. Дивлячись як - правильно чи точити. Якщо правильно - офіціали Форд, Гелікон ( бувші офіціали Мазда ) і т.д. Але ніхто з них не має в наявності стаканчиків на заміну - товщина зменшується і в них лишаються постійно грубші ніж треба. А не розібравши не визначиш якій потрібний. Потім замовляєш по Мазді ( бо вони дешевше в два рази ) десь з Еміратів і чекаєш з місяць часу покі прийдуть.

Я не встиг всіх обїздити бо був обмежений часом - регулював сам з допомогою знайомого СТО ( виміряв і точив безпосереднь  я і допомагав працівник СТО, розбирав/збирав/ГРМ - представник СТО ).

Якщо точити - вибір ще більший, любий моторист з розумінням або толковий автослюсар це зробить. Не тільки ж на Форд/Мазда такі стаканчики є - навіть на Опелі 1.4 чи 1.6 їх бачив...

Використовували таку фрезу на ручному фрезері для сточування внутрішнього виступу під клапан, вимірювали товщину радянскім мікрометром півкруглої форми з тріщоткою. Зуби на торці бурфрези за відсутності досвіду на п"яти чашках зломали майже всі ... 

snippet-42466.png

Изменено пользователем sapphir

Поделиться сообщением

І мене цікавить все більше те питання,тільки в мене двигун як на першому Фокусі,Zetec ,блєктоп 1,8. Там напевно ті стаканчики відрізняютьтя між фокусом два та мондео3?

Поделиться сообщением

1 час назад, denya27 сказал:

І мене цікавить все більше те питання,тільки в мене двигун як на першому Фокусі,Zetec ,блєктоп 1,8. Там напевно ті стаканчики відрізняютьтя між фокусом два та мондео3?

Щось мені підказує що форд, з його бажанням економити, як випустив їх так розмір не міняв. Тим більше 2 фокус і 3 мондео йшли паралельно...

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти