Перейти к содержанию

8 проголосовавших

1. 1. Чи цікава Вам тема?

• Мені всерівно
      0
    • Так
      8
    • Не дуже
      0
    • Ні
      0

Рекомендуемые сообщения

Вім привіт. Як Ви вже всі знаєте деякі обставини мене змусили на деякий час переїхати до Парижа (но це зовсім інша історія). Довго розмірковував над створенням даної тему...Запитаєте для чого Я її створив?...та Я й сам незнаю, так як особливо нема чим зайнятися, просто хочу з вами ділитися своїми враженнями, фотографіями ну і особливостями життя в цьому місті. до фотографій будуть коментарії з істроричними фактами так аби Ви не порпалися з безкінечних просторах інтернету.

Саме важче це починати тему...почну мабуть з того, що в Парижі я вже четвертий раз тому по приїзді сюди цього разу я вже почував себе вільніше (в плані знання місцевої системи транспортних комунікацій). Самі корінні Французи по своїй натурі націоналісти і не дуже люблять приїжжих. Хоча соціальна політика до тих же самих, скажим так, біженців досить і досить лояльна. Скажу чесно, з кожним днем мого перебування тут, я все більше розумію яка у нас недолуга (я б з радістю сказав набагато грубшим матом) ситема та державна політика, Я не говорю про Країну, я її дуже люблю і сумую...але Франція більше переймається чужими людьми ніж наша держава своїми...і це дуже сумно...Но тема не про це тому продовжу.

Поделиться сообщением

Покажу вам декілька самих популярних місць в Парижі. Опис буду брати з вікіпедії, тому не судіть строго...фото мої1. Базиліка Сакре-Кер

(фр. Basilique du Sacré Cœur або просто Сакре-Кер, буквально «базиліка Святого Серця», тобтоСерця Христового) – католицький храм в Парижі, споруджений між 1876 та 1910 роками за проектом архітектора Абаді в римсько-візантійському стилі, розташований на вершині пагорба Монмартр, у найвищій точці (130 м) міста.Пропозицію про спорудження нового храму на згадку про жертви франко-пруської війни, було висловлено в 1871 році. Й хоча ідея зазнала нищівної критики, вона все-таки здобула підтримку депутатів, що в 1873 році дали згоду на будівництво. Кошти на спорудження церкви збиралися через громадську передплату. При закладенні першого каменю (16 червня 1875 року) в ґрунт пагорба було покладено бронзовий медальйон з написом «Франція підносить Христові Монмартрську базиліку», а також скриньку з французькими медалями та пергамент з протоколом церемонії закладення першого каменя базиліки Сакре-Кер.

Невдовзі роботи було призупинено з метою укріплення ґрунту пагорба, під яким знаходилися старовинні каменоломні. Будівництво закінчилося лише в 1914 році Освячення церкви відбулося в 1919 році.

По відчуттях, дуже величний Божий храм. Не можу передати це відчуття...З гори на якій побудована базиліка відкривається неймовірна панорама Парижа. Портить враження тільки пристаючі африканці які то і діло намагаються намотати тобі на руку лєнточку/оберіг. Біжать за тобою, лапають за руки такі привітні ввічливі, а потім за це хотять гроші. Но так як я справжній Українець то або морду цеглою та й іду дальше, або чекаю доки намотають і кажу, що грошей не дам...тоді їхня посмішка знакає і появляються щипчики і лєнточка знімається...мені не шкода грошей, але я просто не люблю коли до мене пристають.

П.С. В середині фотографувати заборонено, тому за якість фото вибачаюся...

post-32799-0-30987900-1405944299_thumb.jpost-32799-0-21623800-1405944268_thumb.jpost-32799-0-35596600-1405944238_thumb.jpost-32799-0-85991900-1405944208_thumb.jpost-32799-0-59869200-1405944180_thumb.jpost-32799-0-31845100-1405944148_thumb.jpost-32799-0-96039400-1405944124_thumb.jpost-32799-0-22813100-1405944097_thumb.jpost-32799-0-81412800-1405944067_thumb.jpost-32799-0-43380100-1405943996_thumb.jpost-32799-0-42676800-1405943968_thumb.j

Поделиться сообщением

2.

Вежа Сен-Жак (фр. Tour Saint -Jacques) – вежа в стилі пізньої готики в однойменному сквері 4-го округу Париж року, колишня дзвіниця церкви Сен-Жак-ла-Бушері. Розташована неподалік станцій метро «Шатле» та «Отель де віль».

Будівництво закінчено в 1523 році. Вежа Сен-Жак – все, що залишилося на цьому місці від романської церкві Сен-Жак-ла-Бушер, чиє будівництво фінансувалося гільдією м'ясників («бушрі» - м'ясарня). Церква була місцем збору паломників, що прямували шляхом Святого Якова до гробниці апостола Якова в Сантьяго-де-Компостела в Іспанії. Церква перебудовувалася в XVI столітті, змінивши стиль з романського на готичний, тоді ж до неї було прибудовано дзвіницю - теперішню вежу Сен-Жак.

У крипті церкви був похований знаменитий алхімік Ніколя Фламель. В 1648 році французький вчений Блез Паскаль проводив на вежі Сен-Жак виміри атмосферного тиску.

Церкву було проголошено народною власністю й продано революційним урядом й розібрано на будівельне каміння у 1797 році. Дзвіницю було здано в оренду майстрові для відливу мисливського дробу: розплавлений свинець, падаючи з 50-ти метрової висоти через спеціальну решітку, застигав маленькими кульками в підставлених бочках з водою (так званий "вежовий" спосіб виробництва дробу).

Французи вшанували пам'ять Паскаля, встановивши йому у вежі статую; також у нішах вежі збереглися 19 статуй різних святих. З 1981 року на вежі і в сквері встановлена метеостанція.

Статуя Святого Якова прикрашає дзвіницю на самому її верху, де по кутах стоять скульптури ангелаорлабика та лева – символи чотирьох євангелістів.

post-32799-0-64725100-1405945499_thumb.jpost-32799-0-71408200-1405945522_thumb.j

Фото тільки два...не хочу чужі прикріплювати, кому цікаво знайде в мережі. Церква була гарна, шкода я не сфотографував історичний опис біля вежі. Знайшов в неті креслення чи відкритку...

post-32799-0-55024000-1405945891_thumb.j

post-32799-0-85108100-1405946855_thumb.j

Поделиться сообщением

Декілька тижнів назад їздили на гриби в ліс Фонтенбло. Я Вам не передам на словах тієї красоти та велечі цього лісного масиву...Я дуже часто бував у наших лісах та горах, але такого лісу я ще не бачив, настільки природа та екосистема збережана, що мене це просто вразило...Незважаючи на дуже погану погоду та на те, що грибів було ну зовсім мало, всім все сподобалося, особливо момент коли ми заблукали і дві години шукали нашу машину. У лісі багато асвальтованих та гарно втрамбованих доріг та доріжок, паркінгів, у лісі є номерація та назви вулиць, але це нам не завадило заблукати бо ми дуууже далека зайшли, а ліс величезний... І ще  один момент, у лісі надзвичайно багато каміння/валунів, він просто ними встелегий. Скали Довбуша відпочивають і курять бамбук...По цих камінях та між ними як виявилося дуже весело та легко проикладати собі туристичний маршрут та відпочивати...Я ще туди обовязково поїду, але цього разу просто  на прогулянку.

Ліс Фонтенбло (Forêt de Fontainebleau) — лісовий масив, що оточує замок та містечко Фонтенбло у Франції за 50 км на південь від Парижа. Ліс займає площу 25 000 га і включає лісисті пагорби, долини, порослі вересом та дроком, болота та скелі. З дерев у лісі переважають сосна (45%), дуб (40 %) та бук (10%). У лісі проростають близько 3000 видів грибів, тут водяться 7000 видів тварин, з яких 5000 видів комах.

У печерах лісу Фонтенбло є чимало різьблених малюнків з часів кам'яної доби (8000 до н.е.), які досліджувала німецький археолог-любитель Марі Кеніг (1899-1988). Близько 1000 року ліс називався Брієрським (Brière). З 1167 року тут розташована королівська резиденція Палац Фонтенбло. За свідченням Моріса Дрюона, саме на полюванні в лісі Фонтенбло король Франції Філіп Красивийотримав інсульт, який призвів до його смерті в замку Фонтенбло. У 17 столітті внаслідок інтенсивного вирубування дерев, залишалося лише 20 % сьогоднішньої площі лісу. Відродження лісу Фонтенбло є заслугою міністра Людовика XIV Жана-Батіста Кольбера. Так лише 1716 року було знову засаджено 6 000 га лісу. З 1786 року почалося висаджування сосон. 1830 року було засаджено ще 6000 га переважно соснами. У цей час ліс відкрили для себе художники, поціновуючи хоч і штучний, але мальовничий шарм неторканого пралісу. У лісі Фонтенбло черпали своє натхнення художники барбізонської школи. З 1949 року Фонтенбло з'єднане залізничним сполученням з Парижем. Відтоді ліс став улюбленим місцем недільного відпочинку парижан. Ще 1861 року частина лісу була проголошена охоронною зоною з метою збереження природного ареалу.

В мережі дуже багато фотографій, раджу Вам переглянути...Всі мої фото зроблені на телефон, відповідно і якість не дуже.

post-32799-0-47331300-1405948718_thumb.j

post-32799-0-00268200-1405948734_thumb.j

post-32799-0-51772000-1405948749_thumb.j

post-32799-0-90286800-1405948812_thumb.j

post-32799-0-23141300-1405948970_thumb.j

post-32799-0-55181600-1405948991_thumb.j

post-32799-0-72819000-1405950907_thumb.j

Поделиться сообщением

ооо интересно почитать ))

Поделиться сообщением

Якось так тема і буде виглядати моя темка, кожне повідомлення буде присвячене якійсь одній споруді, події і.т.д. Чекаю на коментарі пропозиції для покращення даної теми.

Поделиться сообщением

Вести из леса так сказать :), продолжай с интересом почитаю.

Поделиться сообщением

Вести из леса так сказать , продолжай с интересом почитаю.

В  той день реально була дуже погана погода, ми всі промокли і можливості просто погуляти не було. Наступного разу зроблю по цьому місці детальніший фотозвіт.

Поделиться сообщением

Гарний початок, Андрію. Саме цікаве, що про ліс мені було найцікавіше. Якщо культурно-архітектурна спадщина це очікувані речі, то власний (та й вікі) опис лісу був для мене відкриттям, хоча таку власну назву чув (мабуть в художній літературі, зараз не пригадаю де, але зустрічав неодноразово). В мене питання:

Я Вам не передам на словах тієї красоти та велечі цього лісного масиву...Я дуже часто бував у наших лісах та горах, але такого лісу я ще не бачив, настільки природа та екосистема збережана, що мене це просто вразило

То ліс збережений, чи акуратний і почищений? Читав, що німці заповідний ліс не чистять, щоб він зберігав свою "приодність" - впало дерево - най гниє само, в ньому будуть жити комах, дрібні тваринки, зверху росте мох і так має бути. А ти пишеш про асфальтовані доріжки. Воно, виходить, більше на парк схоже? Чи як, бо я не зовсім зрозумів...

Здивували ті каміння, що їх так багато. Дійсно, щось нагадує наші Гограни. Тільки тут каміння якби старіше - заокруглене, а на вершинах Горган - насипи із "колотого" каменю...

Цікаво було прочитати, що гора із Базилікою - найвища в Парижі і при тому має всього 130м над рівнем моря. І це при тому, що на території Франції знаходиться частина найвищих гір в Європі - Альп і навища вершина Монблан.

Розкажи більше про життя там. Мені теж розказували багато про "неєвропейців" у Франції...

Поделиться сообщением

П.С. В середині фотографувати заборонено, тому за якість фото вибачаюся...

Но нас не пробить ни штрафами, ни чем. Вот так им всем, пусть знают наших. Нас не переделать.

А ты продолжай, не останавливайся.

Поделиться сообщением

То ліс збережений, чи акуратний і почищений? Читав, що німці заповідний ліс не чистять, щоб він зберігав свою "приодність" - впало дерево - най гниє само, в ньому будуть жити комах, дрібні тваринки, зверху росте мох і так має бути. А ти пишеш про асфальтовані доріжки. Воно, виходить, більше на парк схоже? Чи як, бо я не зовсім зрозумів...

Ліс можна сказати незайманий. Де є небезпека для туристів то там обгороджено сіткою (тобто круті схили, старі дуби...). Попали в одне цікаве місце типу кратера, а навколо ліс та валуни, так ось на його підйомі зроблені деревяні сходки які обтягнуті сідкою щоб не скользили, для мене це дуже дивно і незвично бо у нас це вже давно б собі до господарки файні люди забрали.  Асвальт справді є, але в глибину лісу заїхати не можливо, бо стоять слакбауми. Так як ліс досить великий то на ці асвальтовані доріжки не так легко попасти.У старих французів модно приїхати в лісок і погуляти за ручку...Каміння дуже величні, я багато цікавих речей не сфотографував. В одній частині, весь ліс встелений величезними гладкими валунами між яких ростуть сосни та папороть.

Даю ссилку на гугл мапс: https://www.google.fr/maps/@48.4319722,2.6220404,4179m/data=!3m1!1e3

Можите собі по карті представити розгалуження доріг та доріжок в лісі. Ми заїжали зі сторони селища Barbizon. Я ще обовязково туди повернуся для детальнішого огляду...бо я чесно кажучи навіть не думав про нього нічого писати..

Поделиться сообщением

Но нас не пробить ни штрафами, ни чем. Вот так им всем, пусть знают наших. Нас не переделать.

Ну як сказати...Для Вас старався :19:  Головне без вспишки робити фото. 

Поделиться сообщением

Подивився на Гуглмапс - прикинув, думав, ліс більший. Просто цифру 25000 га щось не дуже можу уявити стосовно лісу. Глянув на наш Чорний ліс в тому ж масштабі - наче трохи більший, але форма інакша - важко оцінити. Все-таки Фонтенбло досить великий, якщо співрозмірний з Чорним лісом. Порівняння дає кращу можливість оцінити.

Поделиться сообщением

Порівняння дає кращу можливість оцінити.

Можеш подивитися через той же самий гуглмапс на ліс в режимі перегляду вулиць..

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти