Перейти к содержанию
OlegYAVA

Нам 3 роки! Святкування Д. Н. Івано-Франківської гілки Ford-club Ukraine

Рекомендуемые сообщения

Я когось нового завербую.... 

На меня можешь не рассчитывать :sarcastic_hand:

Угу... угу... не для тебе мама цю квіточку ростила!  321.gif

Поделиться сообщением

А! Вот так????? Сразу нового? Хорошо! Олежка! Так и запишем!!!! ))))))

Поделиться сообщением

Ладно, жарти-жартами, але розкажу вам щось нового по темі.

Вчора, коли вже трохи спала жара, годині так в 18-ій, ми з Вікою зібрали дітей і поїхали шукати Старунівський Вулкан. Координати я найшов в неті, забив в навігацію і ми поїхали. Загалом навігатор нас привів дуже добре, тільки я  згодом підкоригував дорогу - є трошки коротший шлях і з меншою кількістю ям, бо по самій Старуні дороги є асфальтовані, але сильно нерівні. Хоча потім дома, коли переглядав карти місцевості знайшов, по-суті, ще коротший. Тут нічого дивного - Старуня дуже велике село - багато вулиць, багато варіантів. Їхав Ескортом - він вищий (ну й економніший), де-не-де треба було їхати досить акуратно, але не зачепив ніде.

На зворотній дорозі включив запис GPS трека. Ось статистика:

- відстань 40 км;

- час в дорозі 1 год;

- сер. швидкість  в русі 39 км/ год.

- зміна висот 221 (Хриплин) - 508 м (Старуня) - цьому я б не дуже довіряв, але схоже на правду.

Даю кілька своїх фото:

Газовий факел на місці колишньої свердловини.

Нафтове джерело (іх там біля десятка - нафтові озерця, в яких щось булькає).

Сам вулкан "спав", тому його не фотографував. Зараз це просто горб висотою метр-півтора і радіусом до 10м, від якого йде відчутне тепло, на вершині така ж калюжка нафти і довкола канавки від розсолу, нафти, болота, що стікають.

Раджу почитати про с. Старуня і його різні туристичні принади у вікіпедії, а також на сайті GeoKarpaty (Геотуристичний шлях) - саме їх інформаційна дошка там встановлена.

Чесно кажучи, відношення до описаного об"єкта неоднзначне - Віка каже, що цікавого тут мало і їхати не варто, особливо враховуючи погану дорогу. Я з цимне згідний. Але то все суб"єктивно. Вирішувати вам, чи ми туди поїдемо... Тим більше, до Маняви звідти недалеко.

Поделиться сообщением

Вітаю з річницею! На жаль, не зможу бути присутнім...

А останній пост дуже цікавий, як і завжди, в Олега його пости про подорожі або цікаві місця рідного краю :)

Поделиться сообщением

А вчора (та-як вихідний) - їздили перевіряти дорогу до Манявського водоспаду. Ну шо я вам скажу. До Солотвино куда не йшло. Далі просто поганий асфальт. Це 48 км. А потім 7 км карпатської грунтовки (мало не година їзди, бо ще зупинки), спочатку селом. а потім лісом. Подолав 3 броди по ріці. далі не хотів їхати. Були легковики, що їхали, принаймні при мені - Фьюжн (я був гордий за нього) і Пасат В3 караван. Ми були з малим, мали кілька стейків, які хтілося пожарити, тому до самого водоспаду вже не йшли (було десь 18:20), Дорога не надто складна (ну як на мене), але їдеш на 1-ій передачі, тільки місцями 2-га. Дном не чіпав. Тільки в 2-х місцях, коли переїжджав річку. Так само писав GPS трек, з нього і викладаю інфу. Ще скажу набір висот - найвища точка (вже в лісі - 703м). ну похибка по висоті - десь 20м. Ще є відео з реєстратора - зроблю з нього ролик і викладу, думаю, буде цікаво подивитись.

А тепер саме цікаве - побачив нині зранку - ДО МАНЯВСЬКОГО ВОДОСПАДУ ПРОКЛАЛИ НОВУ ЛІСОВУ ДОРОГУ!!! Від скита, причому.
Ось посилання:
http://www.report.if.ua/portal/foto/bilya-manyavskogo-skyta-vidkryly-lisovu-dorogu-foto
http://firtka.if.ua/?action=show&id=40386
http://sxublenuy.livejournal.com/79113.html - цікавий звіт Схибленого (поїздка роверами) - я час від часу читаю його звіти.

Їхати будемо однозначно по ній.

ПиСи. До водоспаду лишалось менше кілометра, ну метрів 700 десь. То до слова, аби знали, скільки йти пішки. Ну але як поїдемо по новій дорозі, то йти треба буде мало. я так зрозумів

Ось GPS-трек тої нової дороги.
http://www.bikemap.net/uk/route/2331167-novi-dorogi/#/z13/48.63205,24.37814/google_hybrid

Я вже так оглянув і ще дещо прочитав у коментарях - там є розвилка на полонину Чортка - до с. Гута (ну де резиденція президентська) і до водоспаду. Так там є шлагбаум - якщо закритий - то 3 км плохойясити потім до водоспаду. Тому якщо їхати - треба питати в когось, чи там відкритий той шлагбаум, інакше - їхати по старій провіреній дорозі.

Ще одне. Стосовно одягу-взуття. Літо тепле, але то гори-карпати, де любить ні з того ніз сього падати дощ. От як сьогодні у Франику - зранку чудова погода, а за 2 години - файний рясний дощ.
Тому.... Треба мати легке зручне взуття типу сандалі. Можна й шльопанці - вони для лазання по горах не рекомендуються, але ми лазити не будемо, будемо прогулюватися грунтовими дорогами. навіть не стежками. Справа в тому, що якщо поїдемо старою дорогою, то доведеться 4-5 разів долати пішки річку Манявку в брід. Ну або доки доїдемо машинами, але всеодно...По-друге - майте із собою дощовики. Вони місце не займають, але дозволять зберегти одяг сухим і комфортним. Від машин ми далеко відходити не будемо, та й якщо дощ, то може взагалі не будемо йти. Але в дощовику принаймні можна спробувати.

Изменено пользователем OlegYAVA
Про відстань до водоспаду

Поделиться сообщением

Ще одне - майте із собою купальні костюми. Готель ваш за 300-400м від ріки. Ну та й так можна буде скупнутись багато де...

Поделиться сообщением

А є такі дороги де немає броду/грунтовок?

Не люблю я їх...

Поделиться сообщением

Не люблю я їх...

Ти не  будеш їхати своєю машиною. Їду я Ескортом з Вікою, Stelloю і Redantом, Silverstar на Шістці + Юля + 2 пасажира і Асконаден бусом з рештою пасажирів. Пасажири кожної з машин кооперуються на пальне...

Крім того, швидше за все ми поїдемо новою дорогою по Маняві. Ну і броди можна не долати, просто тоді трохи більше йти, але не більше 1,5 км.

Поделиться сообщением

Я теж до Вас їду !!!!  :19:  :clap:  :drink:

Поделиться сообщением

Сьогодні знову їду в Маняву - хочу перевірити ту нову лісову дорогу і, якщо получиться, виїхати потім на Гуту (через полонину Чортка).

Обіцяне відео про попередню подорож

Поделиться сообщением

Дорога перевірена!

Вона однозначно краща від старої, хоч і так само грунтова. Камінь дрібніший і втрамбований, є знаки і огородження, ширша, є канави водовідіедення по боках. А головне - мальовничіша! Правда, є один мінус, хоч він і не суттєвий - вона довша - 15км (від Манявського скита), а це 1,5 год їзди приблизно. Враховуючи, що старий варіант - ще 4-5 км по поганому асфальту, а потім 7-8 грунтовки вкінці із бродами через ріку. Так що графік у нас буде досить щільний. тому ми НЕ їдемо на грязьовий вулкан в Старуню.

Що нам "розказав" трекер (все в одну сторону):

Відстань 63 км (від заправки коло мене).

Час - 2:11.

Сер. швидкість в русі 30 км/год.

Макс. висота 1065м.

Стосовно перепадів висот на маршруті. Говорити буду саме про лісову дорогу. Загалом вона складається із 3-х ділянок. Якщо їхати "туда", то спочатку досить різкий набір висоти (біля 35% шляху) приблизно 450м до відмітки 950м. Потім їзда, так би мовити, "по хребту"  (ще 35% шляху) із незначними коливаннями висот (спочатку трохи вниз, а потім знову вверх) до досягнення відмітки  біля 1060 м над рівнем моря. А тоді постійний спуск до кінцевої точки мінус 280 м на відстані 3,5км. Макс. швидкість яку вдавалось розвивати - 15 км/год. В кінці маршруту є відведене місце відпочинку з альтанками. мангалами, туалетом і ямами для сміття. Там же велика досить стоянка для машин. До водоспаду 310 м (до верхньої його точки) ми йшли уже пішки, з них 200 можна ще їхати машиною. Там коло самого водоспаду є велика альтанка, в якій я б хотів, щоб ми собі пообідали, коли приїдемо, якщо буде незайнята. Зі мною там їздили Ланос, Авео, Фабія, Віто, Спрінтери, так що дорога добра...

Ні відео, ні фото зараз викладати не буду. Бо хочу залишити інтригу. Подивитись буде на шо... Є багато гарних видових точок для фотографії. В одному місці на хребті є оглядова вежа (від дороги метрів 100), з якої в добру погоду буде видно на десятки кілометрів довкола. Можете взяти із собою біноклі, хто має.

Поделиться сообщением

Дуже жалкую, але нас не буде.

Поделиться сообщением

А де Пульсар?

Поделиться сообщением

А Пульсар переїхав до Парижа, тому буду з вами морально ;) Гарно вам погуляти.

Поделиться сообщением

Ну і як там у городі Парижі???

Поделиться сообщением

Та файно. Жаби, беретики, шарфіки та педики...романтика)))

Насправді дуже багато чорних...

Поделиться сообщением

Ну как говорится, с днем рождения!!!!!! Оставайтесь всегда такими же дружелюбными и добрыми хранителями украинских традиций! )))))

Звонил. Но что-то со связью вы не дружите! )))))

Поделиться сообщением

Поздоровлює Вас і велика Закарпатська гілка .Ростіть великі .Багато не пийте ,і мало тоже .Як там гості всі панаєхалі?

Олег ви там случайно по пяні за столом неговорили про 24 серпня  Я вже хочу піти трохи  десь меже люди .

Поделиться сообщением

Вітаю славних фордоводів з днем народження Івано-Франківської гілки та приєднуюсь до поздоровлень. Бажаю як найкраще провести зістріч та чекаємо фотозвіту.

Поделиться сообщением

Поздравляю.Хороших дорог вам,шо б полосатые не попадались,шо б машины не подводили.

Поделиться сообщением

Мои наилучшие пожелания камрадам!

Поделиться сообщением

Ага! Так я перший до компа добрався!!!

Я вже дома... і вже сумую за Бистрицею...  :(

Франкінштейновци! Ви цього разу перевершили самі себе! Ту мандрівку в гори я запам'ятаю надовго! Їй Бо!!!

Най вас шлях трафить! Або просто пофарбують!!!!!!!

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ігорку, ти сидіння відремонтував, те, що Оленка намагалась на протязі півтори  години виломати??? А оббивку після мене почистив??? 

Ні?

То я тобі наступного разу привезу миючого.... але далі Бистриці не поїду!!!

Вар'яти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Все було просто АТАС!!!

І хто не приїхав - самі собі господарі!  :bleh:

Уффф.....!

Чекатимемо на фото-відео звіт від Яви...

Поделиться сообщением

Мои наилучшие пожелания камрадам!

Від тебе і від Жені подарунок передав.... хай тільки не признаються... )))

Поделиться сообщением

Забыл, совсем забыл. А помнил, Игорь не даст соврать.

С наилучшими пожеланиями с Аккермана ))

P/S/ Роман, фото супер ))

Поделиться сообщением

От всей Одесской ветки самые позитивные пожелания ;) Эх жаль приехать не могу :(

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.