Перейти к содержанию
OlegYAVA

Тема для душі. Можна? заходьте, не стидайтесь

Рекомендуемые сообщения

Відео про поїздку новою лісовою дорогою до Манявського водоспаду:

Поделиться сообщением

ДЕ Є ТІ ГУЦУЛИ?

Якось колись мандрівники цікавилися в селі Мишині на Коломийщині: "Ви гуцули?", то мишинські люди перестрашено відповідали: "Та де! Ви в Косовіпитайтесі за гуцулами!". А в Косові обурювалися: "Ми не гуцули і ніколи ними не були! Ви в Жьиб'ю питайтесі за тих гуцулів!" А в Жаб'ю показували далі на гори і казали: "То дес там є гуцули". І так можна було рік ходити і живого гуцула не здибати.

А тепер цілком інакше. У Верховині, то вже й росіяни кажуть, що вони гуцули. А в Косові - тим паче. І деякі коломийці кажуть, що вони - гуцули. Тому владі треба негайно призупинити розширення гуцульської території і постановити, що Коломия - крайня її межа. Інакше Гуцульщина незабаром дійде аж до Дніпра, а Україна залишиться хіба біля Перемишля і в Торонто.

Треба так постановити: якщо ти носиш кептар, щоденно їсиш кулешу і на яблуко кажеш єблуко, то ти - гуцул. А якщо ти ходиш у шортах, п'єш кока-колу і слухаєш попсу, то який ти до дідька гуцул?!

Поделиться сообщением

Се йо:)))

Поделиться сообщением

Глобально. )))))

Я таки точно не гуцул, бо полюбляю шорти, Кока-Колу та попсу. :)

Поделиться сообщением

Цікава інформація про таки найвищий однокаскадний водоспад Українських Карпат:

http://www.geograf.com.ua/blogs/entry/pro-naspravdi-najvishchij-vodospad-v-ukrajinskikh-karpatakh-ta-inshi-malovidomi-vodospadi

Практично в 2 рази вищий від Манявського!

Треба відвідати, обов"язково треба...

Поделиться сообщением

Цікава інформація, не знав. Просто манявський водоспад досить розкручений...Я пригадую на практиці в інституті ми робили спелео спуск у печеру глибиною 10м. і як ви думаєте де!?...у наших Вовчинецьких горах, я веду до того, що ще дуже багато маловідомих але не менш цікавих місць. Дипломна моя була по розвитку велотуризму в Карпатському регіоні, а от марут, як тур вихіднього дня,  до цієї роботи я обрав якраз Вовчинецькими горами, які я нва тому ж велосипеді обїздив ад до с.Єзупіль. Так ось тамішніх лісах  є криївка УПА, Монастир на Стінці, а під час другої світової війни там же на пагорбі була злітна смуга та артилерійські гармати, а ще між с.Вовчинець та с.Колодіївка яких тоді ще не існувало знаходилося страре село яке до тла спалили монголо-татари. Все, що нас оточує має свою цікаву та давню історію...

http://www.karpaty.net.ua/index.php/component/content/article/37-zhurnal-karpaty/2007-rik/12-24-hruden-2007-r/387-monastyr-na-stintsi

Поделиться сообщением

Там (на Вовчинецьких горах) зараз той веломаршрут є затверджений і промаркований. Про криївку і монастир чув, але все ніяк не виберусь. То було б добре таки ровером. автом туда не заїдеш. Пішки? Можна й пішки, але хочу ровером )))

Поделиться сообщением

Пішки? Можна й пішки, але хочу ровером

Найкращий варіант це велосипед, ну або джип. Пішки то дуже далеко. Як варіант можна туди попасти з Ямниці. Ми одного разу прямо з монастиря спустилиця до річки, а там в брід і вийшли в Ямницю.

Поделиться сообщением

Сьогодні був у Межигір,ї. Сподобалось. Жаль, тему про це закрили.

Поделиться сообщением

Сьогодні був у Межигір,ї. Сподобалось

На золотому унітазі сидів?))

Поделиться сообщением

Іронію розумію.

Дружина не пустила, щоб не привикав.

Для пересічних українців 2 гр

post-30928-0-24931900-1406576353_thumb.j

Поделиться сообщением

Маю зараз роботу на компі, а грає в мене музика аби було веселіше. І грає музка, якою хотів би поділитися з вами.
Знайомтеся, гурт "Рокаш"/"Rock-H" із Мукачева. Грают хлопці рок, але співають закарпатські народні (і не тільки) пісні мовою оригіналу, як вони самі кажуть - русинська бесіда. Мені воно схоже на суміш лемківської та бойківської говірки. Подобається дуже, але декому може бути багато шо незрозуміло...
А ше слово «Рокаш» (угор.rakás)закарпатською говіркою означає «гурт», «купу», «спільноту» і разом з тим має корінь «рок», позначаючи стиль музики колективу... Отаке
Одним словом, дивіться, слухайте, смакуйте...

Поделиться сообщением

Гарна композиція та дівчина!

Але той невус на щоці потрібно видалити, портить загальну картину...

Поделиться сообщением

Але той невус на щоці потрібно видалити, портить загальну картину...

Ну, кліп мені не до вподоби, скоріше хотів поділитися композицією...

А от інший кліп, який мені подобається більше, хоча пісня вже не так "чіпає", але всеодно гарна. Ц еостання їх відеоробота - на пісню "Качечка" з цьогорічного альбому "Білий динь"

Мені взагалі найбільше подобається говірка. Таке почуєш хіба тоді, коли в село заїдеш і хтось із старших заспіває якусь місцеву старовинну рідкісну пісню. Бо молодші так уже майже не розмовляють...

Поделиться сообщением

Прикольні композиції, щось в них є...

Поделиться сообщением

Прикольні композиції, щось в них є...

Та я всі 3 альбоми качнув... Перший (2012рік) не весь прикольний, а от наступні 2 майже 100% композицій мені подобаються. Правда, багато пісень дуже подібні між собою... 

Поделиться сообщением

я ранком шось качав але невийшло  на ЕХ .УА так  і незкачав ,їхав на Буковель ,там до речі відкрили найбільше штучне озеро в європі,можете по дорозі заїхати на водних лижах покататися Олег .ти  де качаєш?

Поделиться сообщением

Олег .ти  де качаєш?

Є такий сайт Hurtom - сайт підтримки всього українського. Там є торрент толока , звідти й качаю - укр. музику, для дітей мультфільми з укр. озвучуванням, для себе фільми укр. виробництва, а також озвучені українською. Там є кілька команд, що роблять укр. озвучку - деколи допомагаю їм матеріально. Спробуй.

А тепер хочу поділитись кількома фотофактами - моя хата з оновленим дахом:

IMAG0484.JPG

IMAG0486.JPG

IMAG0487.JPG

Поделиться сообщением

Класно!

Поделиться сообщением

Стараємся.... А ще скільки роботи попереду.

Доречі, для порівняння - як було:

IMAG0237.JPG

Поделиться сообщением

Хочу запрезентувати нове відео без цензури від Дзідзя:

Поделиться сообщением

Без коментарів

Поделиться сообщением

Сподобалось...

Поделиться сообщением

А мене пісня про птахоподібну людину пре капєц... Я навіть скачав її собі...

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти