Перейти к содержанию

Sergi_Alvarez

Пользователи
 • Публикаций

  9
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о Sergi_Alvarez

 • День рождения 07.07.1992

Дополнительно

 • Автомобиль
  Ford Connect, Синій, 1.8L Duratorq TC (75PS) - Lynx
 • Страна
  Україна

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Калуш
 1. Sergi_Alvarez

  Сиденья

  Всім доброго дня. Хочу підібрати собі на коника сидіння(пасажира і шофера). Приміряв на шротах деякі - не підходять. Треба трохи побавитися з ними. Можливо є якісь варіанти в кого?
 2. Sergi_Alvarez

  Дублікат ключа

  Все ж таки ключ прокрутився. Зняв замок запалювання, відвіз в ІФ, день роботи - 400грн.
 3. Sergi_Alvarez

  Дублікат ключа

  Доброго дня. Як завжди, не в самий кращий момент сталась проблема. Є 1 ключ. Проблема полягає в тому, що не можу відкрити капот і кришку Бака, замок запалювання поки крутить. На мою думку ключ вже "злизався". Сам я з Калуша, ІФ області. В нас в місті таким ніхто не хоче займатись. Об'їздив все і всіх. Можливо в Іф хтось знає де можна таке зробити? Які варіанти в кого?
 4. Sergi_Alvarez

  генератор (міні FAQ)

 5. Доброго вечора. Підключаю елм327 і з'єднання триває безкінечно. На інших машинах пробував - все ок. Читає і збиває. Коннект 2004 1.8 тді 55/75 Пробував різні програми, а результат той же. При заведеному двигуні, коли пробую під'єднатися - він глохне. А при вкл запаленні - не заводить потім. Що за дивина?
 6. Доброго дня. Потік лівий амортизатор. Стоять ще оригінальні. Думаю поставити Монро v4302. Коротка база. Чи краще не ризикувати і взяти сакс чи каябу?
 7. Sergi_Alvarez

  генератор (міні FAQ)

  Доброго дня. Коннект 1.8 тді 2005р. Десь півроку тому змінили підшипники генератора. І через пару місяців періодично почала загорятися лампа АКБ. І вот уже 2й чи 3й місяць продовжується. Знімав 2 рази, їздив по різних елекриках, ніхто нічого сказати не може. Діагностика помилок не дає. На сто кажуть "як засвітиться - приїжай". Але я ж не екстрасенс, та й світиться 2-5 секунд. Зарядку гена дає, щітки норм, всьо працює. Може хтось стикався з такою проблемою?
 8. Sergi_Alvarez

  Відеореєстратор

  Ось такий вартий уваги? http://alarms.mk.ua/p45261751-preobrazovatel-12v-mini.html
 9. Sergi_Alvarez

  Відеореєстратор

  Шановні любителі коників. Звертаюсь до вас з великим проханням помогти. Справа ось в чому. Їхав раз на таксі (правда був не коннект) і шофер заживив реєстратор від плафона. Хочу так само зробити, але на реєстратор від блочка поступає 5в, а на плафоні 12. Шо як і де купити? Може хтось таке робив вже? Було би супер ще кинути фото:-)
×