Перейти к содержанию

Agent

Пользователи
 • Публикаций

  340
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о Agent

 • Звание
  Супер-писатель
 • День рождения 03.07.1987

Дополнительно

 • Автомобиль
  Ford Sierra седан 1.6к
 • Страна
  Украина

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  196327416

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Івано-Франківськ
 • Интересы
  Гірські лижі і отой Форд на якому їжджу на ті лижі))))
 1. Зліва від вокзалу (лицем до входу) є охороняєма стоянка. Дякую!
 2. Підскажіть будь-ласка, як там з автостоянками? Ситуація така, що 5.06 їду потягом на Дніпропетровськ з Тернополя і на даний момент шукаю віранти, щоб мене хтось з знайомих відвіз в Тернопіль, але на крайній випадок (якщо прийдеться своєю машиною їхати) хочу взнати де є автостоянка біля ж/д вокзалу, щоб міг спокійно залишити свою автівку і 7.06 вночі її забрати! Перша вимога до стоянки це безпека, друге це неподалік від вокзалу, третє щоб легко було добратися від стоянки до вокзалу і від вокзалу до стоянки (бо в тернопіль вернуся вночі, а саме в районі між 2-ю і 4-ю ночі)!
 3. Agent

  Спускает колесо

  Якщо шини нові то я думаю, що просто висохла змазка за допомогою якої ставиться шина на диск. Ось і почало пропускати між диском і шиною... Ну по крайній мірі у мене так було! Такщо якщо дірок нема і при купанні ніде не булькає то саме легше роззути змазати і знову взути!
 4. Agent

  на льду - как лучше?

  Ошибочное мнение... Лёд продавливать бесполезно-он твёрдый и до дорожного покрытия не продавишь а вот рыхлый снег - да !! На твёрдом льду - максимальный контакт. не правда простий приклад ралійна машина на зимовому допі у них там якщо не 175 так взагалі 165! і другий приклад тому я сам спереді - 185/70 ззаду 175/70 зад -ведучий... рушаю з будь якого покриття (про дуже глибокий сніг не говорю - там і на пузо сісти можна), а от морду мені на льду носить як корову на льоді - ні на тормоз не реагує ні на поворот руля! Правильно було сказано зимовий протектор і шипи і пофіг яка ширина! але це про льод!
 5. 1. А таке враження, що у нас всі законно проходять ТО і невже на ТО провіряють машину так, як має бути на спарвді? - відповідь зразу і на 4-те питання 2. А яка різниця скільки я її ремонтую- власність моя, роблю що хочу - і взагілі до чого це? 3. Оце якраз і цікавить - із-за того, що знаю в якій країні живу! 4. див 1. 5. На евакуаторі, чи то в прицепі - не принципово.
 6. Техническое состояние и техосмотр Управление водителями транспортными средствами, которые имеют неисправности тормозной системы, рулевого управление, сцепления, внешних световых приборов или иные технические неисправности, с которыми согласно установленным правилам эксплуатация их запрещается, или переоборудованными с нарушением соответствующих правил, норм и стандартов, а также своевременно не прошедшие государственный технический осмотр Ст. 121 Кодекс об административных правонарушениях от 1 до 2 необлагаемых налогом минимумов доходов граждан (от 17 до 34 грн.) от 20 до 25 необлагаемых налогом минимумов доходов граждан (от 340 до 425 грн.) melvladimir правильно каже цей штраф, що описано вище - це якщо мене гайці зловлять на дорозі на машині, яка не проходила техогляд. А у мене питання другого характеру... на машині ніхто їздити не буде, просто я через рік чи то два буду проходити ТО(надіюся, якщо нічого не поміняється - машина не та, що у мене в профілі, а Жигулі) і ось питання - чи в мрео знімуть якись штраф чи я просто заплачу транспортний збір за ту кількість років яку я пропостив. Бо якщо просто заплатити транспортний збір то мені така ситуація влаштовує, а якщо ще якись штраф буде, то вже тре буде дивитися від суми.
 7. Не знаю що робити , є машина, яка вже рік стоїть безвиїздно в гаражі - продавати сенсу нема але і ремонтувати також... Цього року треба пройти техогляд . Припускаю теоретично, що машина наступного року чи через два відремонтується і буде їздити, відповідно коли буде на ходу хочу проходити техогляд чи буде з мене знято штраф, за те, що машина мала пройти техогляд 2009р, а пройшла 2010?
 8. ремкомплекти на карби зняті з використання ще в 2000 році. Є якісь залишки окремих прокладок, пружинок і т.д. Скажіть, що треба подивимось, що з цього залишилось. Наразі дякую за інформацію, тоді я зараз знову побігаю у себе в місті по магазаних, може понаходжу щось з залишків, а якщо нічого взагалі не знайду то звернуся до вас знову.
 9. Цікавить чи є можливість замовити ремкомплект на карбюратор для форд сієрра WEBER DFTH 28/30 і скільки це буде коштувати?
 10. Agent

  ВНИМАНИЕ, АФЕРА!

  Аналогічну тему піднімав десь два місяці назад! ситуація в тому що номера 8 і далі ті три цифри вказують тарифікацію... пошукайте в пошуку - я там розписував!
 11. Agent

  Ford Sierra Xr4i By Mod

  Скажи будь-ласка як підбирав датчик? бо я собі рік назад шукав то в магазинах пропонували той який був в наявності, потім тупо взяв з чорним ковпачком - такий самий як і стояв, але на коробці датчика було написано, що він для мотора 2.0 - в результаті отримав, що датчик який купив побріхує. Виходжу з ситуації тим, що визначив точку коли мотор починає перегріватися.
 12. Agent

  Пошук роботи - ОБЕРЕЖНО

  Описую ситуацію: я закінчив університет і почав шукати роботу по спеціальності, використовую всі можливі варіанти від інтернета, газет до знайомств, те що в неті неймовірна велика кількість об'яв з текстом роботиа вдома за ПК і робота за кордоном це мене не дивує, те що під різними вакансіями мають на увазі одне і те саме - різне дистрибюторство і поширення косметики, це мене теж не дивує, Кожен заробляє як вміє! А ось дуже мене сильно зацікавили об'яви поширених спеціальностей з хорошим заробітком, але дуже мене зацікавили номера телефонів не мобільного звязку, я не приділяв уваги саме номеру але код запамятався 8 (703) 7 *******. Телефонувати на такі номери я не збирався, але знайшовши в інтеренеті вакансію підходящу по моїй спеціальності, я зателефонував на кієвстаровський номер, звідки мене автовідповідач відправив на аналогічний номер як вказано далі - 8(703) 7******. З цього моменту, мене ще більше зацікавили ці номера. І я випадково на одному із пошукових сайтів роботи натрапляю на ще одну обяву де вказаний схожий номер, але там вже є приміточка "зверніться на сайт http://phone-marketing.at.ua/index/0 для ознайомлення з тарифікацією" я звісно із цікавості заглянув. І тут був шок, це не те, що мене здивувало, а просто прибило, номера з кодом 8(703) і подальшою цифрою 7 тарифікуються по 35 грн за 12секунд. . Не ведіться на таке і повідомте друзів, бо даю гарантію, що люди які сидять без роботи місяцями в такій ситуації звонять на такі номери і потім не знають звідки у них борги за телефонні розмови!
 13. Agent

  Ещё один присоеденился....

  Кажу чесно я ті вмятини не бачив, якщоб бачив я б сказав - мені в очі кинулась іржа я на то і дивився!
 14. Agent

  Аэрография

  Багато інформації знайшов для себе тут http://www.air-o-graf.ru/, і зайшов в тему компрессор своїми руками з холодильника - маючи все на рука вже зібрав залишилося протестувати - все одно пригодиться, а якщо буде щось получатися в аерографії то вже буду думати про справжній компрессор - так сказати зробив мінімум затрат на пробу. А самі аерографи знайшов на авторинку - запчастин, де продавалися пневмо пістолети і апаратура до пневматики, також бачив якісь в епіцентрі, але вже нема! Для себе думаю спочатку взяти б/у - а то якось не горю бажанням заплатити на один раз. Хоча сам з Івано-Франківська, але думаю у вас місто трішки більше то варіантів щось найти відповідно більше!
 15. Декілька чоловік є Якщо буде можливість і бажання може зберем 2-гу фордовку в м. Івано-Франківськ?
×