Перейти к содержанию

vovka_7

Пользователи
 • Публикаций

  116
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о vovka_7

 • Звание
  Супер-писатель
 • День рождения 24.03.1985

Дополнительно

 • Автомобиль
  Ford Focus III HB Ecoboost 1.0 100 5МТ
 • Страна
  Україна

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ

Посетители профиля

987 просмотров профиля
 1. vovka_7

  Витікає фреон з кондиціонера

  Так, згоден з вами. На Ніко і на Віннері робота коштує біля 2500. Ну а СТО Борей мабуть Європа)))
 2. vovka_7

  Витікає фреон з кондиціонера

  Ні, у них це тільки робота. А хто може допомогти з підбором радіатора? Кажуть, що аналогів нема. Як це можна перевірити?
 3. vovka_7

  Витікає фреон з кондиціонера

  Нарешті фарба проявилася. В радіаторі походу дірки. Але витікає дуже повільно. За місяць витекло половина. 5 плям нарахували. На СТО Борей кажуть, що паяти нема смислу, потрібна заміна. По ціні в них просто космос, робота коштує 4.5 тис. Чи це такі розцінки? Хто де замінював і який код радіатора?
 4. vovka_7

  Витікає фреон з кондиціонера

  ну а мені заливали фарбу перший раз і другий також. І ніде не побачили слідів. Прямо містика якась)) Може так шукали. Тому хочу ще заїхати до когось щоб глянули.
 5. vovka_7

  Витікає фреон з кондиціонера

  Мені повторно заправили, то вже десь три тижні їжджу, поки холодить. Але постійно на стрьомі. Так у вас знайшли де тече після діагностики?
 6. vovka_7

  Витікає фреон з кондиціонера

  Ще не був. У них там черга на тиждень вперед.
 7. vovka_7

  Витікає фреон з кондиціонера

  Спасибо! Они как раз возле меня. Наберу.
 8. vovka_7

  Витікає фреон з кондиціонера

  Что то внутри смотрели со сторонны пассажира внизу. Или где тот испаритель стоит?
 9. vovka_7

  Тормозные колодки

  Дякую!
 10. vovka_7

  Тормозные колодки

  Дякую, вибачаюсь, не правильно написав про товщину передніх, їх товщина саме 23 мм)) Ну це мабуть по технології потрібно замінювати. А з практики, що дійсно їх замінюють при товщині 23 мм???
 11. vovka_7

  Тормозные колодки

  При якому пробігу потрібно міняти передні тормозні диски чи яка їх товщина є критичною? У мене пробіг 65 тис. колодки задні замінив 5 тис. тому, а передні буду зараз міняти. по замірах, сказали, що товщина 9 мм 23 мм, потрібно на заміну. Що скажете? Дякую!
 12. vovka_7

  Витікає фреон з кондиціонера

  Доброго дня! Після зими виявив, що не подає холоду кондиціонер. Виявилося, що весь фреон витік. Заправили фреоном з фарбою, через два тижні перевірили, нема ніде сліду, де витікає. Ще через тиждень знову перестав холодити, поїхав до хлопців, слідів течі нема, а фреон знову десь дівся. Верхній ніпель тільки був трохи вологий, але фарби там не було. Сказали на заміну верхню трубку з ніпелем. Скоріш за все через нього витікає. У кого було подібне? Що можете підказати? Ремонтуюся у Скорпакітча.
 13. vovka_7

  Не заводиться Фокус 1.0

  Заводилася машина при плюсовій температурі. Стукнув мороз і знову те ж саме. Замінили втягуюче реле. І все стало ок. Так що при таких симптомах, проблема з втягуючим.
 14. vovka_7

  Не заводиться Фокус 1.0

  Почистили втягуюче релле і нанесли нову змазку. Сказава майстер, що все працює, необхідності замінювати нема. Там було багато заводської змазки і набилося грязюки, скоріш за все змазка при морозі почала застигати і бендікс не крутив. Каже, що так в багатьох машинах буває. Поки заводиться нормально. Почекаємо морозу)) В кого було подібне?
 15. vovka_7

  Не заводиться Фокус 1.0

  Також ця думка періодично з'являється)) Тільки це буде вже не Форд! В батька Деу Нексіа 2010 року (корейська). Так за 7 років нуль проблем (тьху-тьху). А тут тільки гарантія закінчилася і починає то одне, то друге. От вам і Хворд маде ін Джемені))
×