Перейти к содержанию

phantom44

Пользователи
 • Публикаций

  73
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о phantom44

 • Звание
  Писатель

Дополнительно

 • Автомобиль
  Mondeo 2012 1.6 TDCI
 • Страна
  Украина

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Киев

Посетители профиля

579 просмотров профиля
 1. Вопрос был не просто лить или не лить в дизель, а лить или не лить в дизельный двигатель с САЖЕВЫМ фильтром. Дело в том, что так сказать бывалые мотористы, по старинке, советуют лить масло в дизель, но мало кто учитывает при этом работу сажевых фильтров и последствия для них повышенного содержания масла в топливе.
 2. Всі приміт. Щоб не плодити тем - Який має бути чіп для ключа Fiesta 2014 1.6 ????? На алі є декілька типів - 433MHz NoChip 433MHz 4D60 433MHz 4D63 40bit 433MHz 4D63 80bit
 3. https://auto.ria.com/news/autolaw/237911/evroblyakhi-nachalo-koncza.html Короче 2 законопроекти які мають найбільші шанси бути прийнятими і які є якби "компромісом". Один регулює нові ставки акцизу і відміну ЄВРО5, інший страшну кару за подальші порушення ))) Якщо коротко, то десь тритину блях можна буде здавати на запчастини. Невідомо скільки буде економічно обгрунтовано розмитнити і їздити далі Я не знаю що то буде з Южаніною і Ко якщо в зРаді ці законопроекти пройдуть у такому виді як вони є і з такимим ставками ))))
 4. phantom44

  Мондео 4 1.6D 115 л.с.

  Який маховик?
 5. щодо закону - або приймуть перед самими виборами, як козирь.... або не при цій владі.... На інше ніхто відповідальності не візьме
 6. Теж саме, думаю якість соляри, особливо при загруженому людьми або багажем автомобілі
 7. phantom44

  БЖ Мондео 5, 1,6 дизель/мех

  Фюжин + газ не хотів?
 8. phantom44

  БЖ Мондео 5, 1,6 дизель/мех

  Пригнав?
 9. Ну я півтора роки проїздив на Рено Лагуні 2008 р. 1.5дци на бляхах. Їздив в Польщу на 2 дні, вибирав і дивився сам, авто було пригнане з аукціона Бельгії, на бельгійських номерах. Пробіг 190 тис (хоча можливо підкручений, бо поляки теж люблять "до 200 тис." ). Авто було в стані приближеному до ідеалу. На СТО там особливо не провіриш, тому провіряв її там по місцю як тільки міг. Прикопатись не було до чого. Купив, переоформив на себе співвласником,, загнали на рік. Так вот, недивлячись на те що це Рено, ніяких проблем з ним не було взагалі, був сам в шоці. Зробив велике ТО100, заправив кондюк, поміняв колодки.... по ходу ще поміняв одну шарову і лопнувшу пружину....... Все! далі міняв лише масла-фільтра. Наїздив 70 тис км і продав в Україні. Дійсно в Польщі, Литві, Естонії дуже багато хламу, який чекає брата-українця, але мені здається якщо не купувати перше попавшися то більш-менш щось вибрати можна.
 10. Сам себе отвечу, может кому пригодиться http://www.fiestastforum.com/forum/threads/3559-Changing-from-US-to-Euro-rear-bumper-(2011-2015-) (вся загвоздка в усилителе бампера)
 11. Люди хелп. Возможно кто-то владеет информацией станет ли бампер с европейской Фиесты mk7.5 на американскую Фиесту (у них он как бы толще, глубже). По остальным размерам вроди как все однаковое.
 12. phantom44

  ГБО на Фокус 3

  Бензинові? Там що газ не через окремі форси йде? Чи ви про гбо комбіновані газ+бенз? Сорі не сильно в газовій темі - дизеліст)
 13. phantom44

  ГБО на Фокус 3

  А що йому буде. Якщо питання в регулюванны клапанів то це не біда. Жаль а то гарні варіанти 2-літровок із США є ((((
×