Перейти к содержанию

OlegYAVA

Модераторы
 • Публикаций

  4 738
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  1

Информация о OlegYAVA

 • Звание
  I'm sexy & I know it
 • День рождения 17.06.1980

Дополнительно

 • Автомобиль
  VW Polo 2012 1,4 бензин
 • Страна
  Ukraine

Контакты

 • Сайт
  http://olegyava.blogspot.com
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Івано-Франківськ, Хриплин

Посетители профиля

6 049 просмотров профиля
 1. Та ти теж ніц не писав. Ну, щоб не засихала, щось таки треба написати. Scorpio я продав... Silverstar теж продав, але не признається (треба поміняти фразу "да я за мого Скорпіончика")... В Ігора ASCONADEN'a теж із 3-х Фордів залишився один. Юра Redant то Скорпика взагалі на шрот здав. Ще ми їздимо роверами (зокрема я, Silverstar, Pulsar), але якось так виходить, що не разом... Гілка , я б сказав, не засохла а припинила ріст. І я знаю чому. Просто автомобільна тема в межах однієї автомобільної марки не є такою масовою і об'єднавчою для достатньо великого кола людей, тим більше в такому відносно невеликому і провінційному місті, як Франківськ. Напевно, ми досягнули якогось рівня насичення, коли новоприбульців просто нема. Менше стало в людей старіших машин, які треба ремонтувати, а значить радитись з кимось про той ремонт. Отже, ми тепер просто спілкуємось як колєги, куми, а не як члени клубу, того й на форумі нас практично не видно, але ми є, ось тому підтвердження: https://youtu.be/RUvnjxJ0KbU P.S. А так ще у Viber балакаємо час від часу...
 2. Рекомендувати можу тільки karpaty.info. Кращого сервісу поки не знайшов.
 3. OlegYAVA

  А ще ми їздимо роверами

  А роверами ми таки продовжуємо їздити! Альбом поїздки
 4. OlegYAVA

  Рівненська болталка.

  Невелике пояснення, чого мене, чи то пак нас, франківців, тягне в гори. Може я вже цитував Тараса Прохаська, але тут це доречно зробити ще раз: "За визначенням справжньому традиційному європейському містові необхідні два елементи, які власне роблять його містом. У місті може не бути навіть каналізації, і воно буде містом. Але не обійтися без муру і башти — двох протилежних речей, таємний поєдинок яких є ознакою існування міста. Мур потрібний для того, щоб вирізнитися на тлі полів, щоб відділити себе від решти території, ставши у такий спосіб конкретною і відповідальною точкою на мапі. А башта призначена для того, щоб заперечити вимушену замкненість міста. З башти треба хоч іноді дивитися понад мури і бачити околиці і далекі краєвиди, і ще дальший обрій. Адже необхідно знати, звідки з'являється сонце і де воно зникає, а не бути переконаним, що воно у певний час просто засвічується і згасає над головою. Сонце ж має здатність сходити і заходити у якихось гарних і важливих місцях — над морем, лісом, горами і ріками. Дивлячись на ці місця з башти, городяни теж розуміють, що вони можуть опинитися там, що за мури вони зайшли добровільно і хоч іноді можуть виходити за їх межі. В Івано-Франківську є мури. А башти нема. Тому кожен з нас має знайти свою вежу, з якої бачив би гори. Бо ми не просто яма між двома ріками, а місце, трохи нижче від гір, які поруч. Лише навчившись мислити близькістю гір, івано-франківці отримають свою башту, а це значить, що Франківськ стане містом за визначенням. Гори можуть стати вулицями, подвір'ями, скверами нашого міського світосприйняття. Ми горам не потрібні. Вони самовартісні і досконалі. Вони страшенно потрібні нам. Хоча б як візія і орієнтир. Адже для нас Карпати — на південь, до тепла і переповнення життям. Карпати для нас — це щось таке, що відібрати неможливо. Це знання про надійний сховок, про найпростіше полегшення, про найдовершенішу можливість втечі у випадку необхідності. Гори — наш власний занедбаний сад за оселею. Сад, який ми не доглядаємо до певного часу. Але всі дерева у такому саді здорові і плідні. Його існування пом'якшує всі удари. Ти знаєш, що він, у разі чого, чекає і прийме…"
 5. OlegYAVA

  Рівненська болталка.

  Я забувся, декого таки знаю ))) Куме, читати мало, треба ще писати...
 6. OlegYAVA

  Рівненська болталка.

  Та скоріше ні, але всьо може бути. В мене невизначеність із-за Віки - як у неї з роботою, відпустками... В нас були плани на другу половину червня, першу половину липня про поїздку на море. І де відповідна тема? Ну і, крім того, я там нікого не знаю, ну і там нема гір ))))))))
 7. OlegYAVA

  Рівненська болталка.

  Та ну тебе, Ромцю, ти мене геть заплутав... Так справа не в мені і не в горах? Я ж питав в лютому - які будуть пропозиції, а оскільки їх було ноль, то знову взяв ініціативу на себе. Ну так, люблю я горрри! Тому якщо ніхто нікуди не пропонує, то я пропоную в горрри! Але висновок я тут зроблю інший - окрім нас із тобою тут більше ніхто не бажає говорити. Та й ми говоримо не про клубні справи, а про наші з тобою особисті справи. Не виходить нікого розворушити
 8. OlegYAVA

  Рівненська болталка.

  Раніше ж їздив. Треба було спробувати. Ти хочеш сказати, що не получилось через мене?
 9. OlegYAVA

  Рівненська болталка.

  Але ти знав, що вони планують десь разом провести вихідні 6-9 травня, ти це точно чув. Чому ж не запропонував?
 10. OlegYAVA

  Рівненська болталка.

  Почну, так би мовити, з кінця... Дійсно, але вже запізно про це говорити. Оголошень наче не було?... Чому ж ти згадав про це тільки тепер? Шкода. Я б погуляв у Рівному. Колись, коли планувався "графік відпочинку" на сезон, завжди враховувалися такі серйозні масові заходи. До низ готувалися. Ех, не ті ми вже, не ті... Ну так, слово за слово і шось зліпиться. Ну але то шо ми любителі побалакати то й так відомо.
 11. OlegYAVA

  Рівненська болталка.

  Хіба я колись казав неправду? Яким це боком стосується, скажімо, власників майже нових (ну нехай до 3-4-х років машин?). Їм не требу б/у запчастин, їм не треба їхні авта ремонтувати. Форуми не зовсім для цього. Спробуємо проаналізувати чому і щось змінити?
 12. OlegYAVA

  Хочу Кугу! Поради при виборі...

  Підтримаю на всі 100%. Колись хотів Мондео 4-го покоління, коли воно тільки вийшло. Але тепер шось взагалі легкові стали не цікаві, інша справа мінівени і кросовери. Може тому, що сім'я чимала... Але не Куга - якась мала вона. Мені більше до вподоби шось типу Hyundai Santa Fe або Mazda CX-9. І семимісні вони. Ну і S-Max, звичайно. Galaxy прикольний, але якийсь високий і не такий молодецько-задерикуватий, як S-Max. Вікові категорії у них різні, чи шо... Взагалі серед європейських Фордів стало якось мало саме Форда. Треба дивитись за океан. Там в ніші Ford 4х4 очі розбігаються! Сюди й пікапи DoubleCab можна сміливо приписати (Ranger наприклад)... P.S. Umter, тобі привіт, бо попав сюди виключно переглядаючи твою активність на форумі ))) Не знав, що ти цікавишся Кугою, хоча знав, що задивляєшся на кросовери (ми про це в листопаді балакали по дорозі на стриптиз)
 13. OlegYAVA

  Рівненська болталка.

  Дуже давно, дуже... Але вчора трошки писав. Та й писати нема про що дуже. Фордовки як такі втратили сенс через те, що новоприбулих нема, а старожили і так всі на телефонах, вайберах і зустрічаємося раз в 1-2 тижні за кавою чи ще якось. Ну що ти з 4-х клубнів візьмеш? Та й Форди то тільки у 2-х лишились... Так само й з тобою восени минулого року 2 рази бачились. І без форума. Бо вже просто друзі. Якщо нема новачків, а осередки не набирають більше 10-ти активних людей - нема тут особо про що писати.... От я не зовсім знаю, про що міг би тут писати. Питання, які входять до розряду моїх хоббі, піднімаються на профільних форумах, на тематичних сайтах. Та й машини люди все менше крутять власноруч, мені здається. Ну і я в тому числі ))) Вмію, але не хочу )))
 14. OlegYAVA

  Рівненська болталка.

  Та не вбивця, але підкошує конкретно. Всеодно форум мав би стати засобом спілкування людей з різних регіонів для обміну інформацією, зустрічей тощо. У Вібері ми постворювали групи, в межах яких і так бачимось або знаємось дуже добре і без форума. Тобто фактично, він частково замінив телефон... Але не форум. У Вібері ти не збережеш інфу на майбутнє. Це тільки поточна інформація... Але для болталки саме то, і, як показує практика, всьо починається з болталки
×