Перейти к содержанию

spartac73

Пользователи
 • Публикаций

  2 926
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о spartac73

 • Звание
  Такий, який є.
 • День рождения 01.01.1973

Дополнительно

 • Автомобиль
  Ford C-Max Ghia, 1.8 MT
 • Страна
  Украина

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Вараш (Kузнецовск)

Посетители профиля

6 235 просмотров профиля
 1. Дата - 27.05.2018. Маршрут: Кузня-Оконськ-Луцьк-Львів-Ів.-Франківськ-Коломия-Чернівці, і назад, пробіг близько 1,1 т.км. Кузня-Полиці - оцінка 2 з мінусом, місцями дуже "гарні" ямки, і здебільшого, групами. Полиці-Оконськ (траса Київ-Ковель-Ягодин) - оцінка тверда 4. Оконськ-Луцьк - оцінка 2 з плюсом. Від Луцька і до Чернівців загальна оцінка 4 з плюсом, Давидів (Львівська обл) в ремонті одна ділянка. До відома! У мережі АЗК WOG зникає можливість "заправки до повного". В Маневичах довелося вказувати літраж, в Бурштині заправився "до повного", хоча касир підтвердила, що їх попередили про відключення такої можливості.
 2. Стан доріг (11-17.04.2018): 1. "Варшавка" (траса Київ-Ягодин) - загальна оцінка 4; Київська та Рівненська області - є вже проблемні ділянки/місця де можна добре гепнути підвіскою; ремонтні роботи - ні; нічна їзда - можлива. 2. Київ - БЦ - загальна оцінка 4 з плюсом; ремонтні роботи - так; нічна їзда - можлива. 3. БЦ - Умань - загальна оцінка 2 з плюсом; ремонтні роботи - так (активно); нічна їзда - за необхідності і на середніх швидкостях, краще по світлому. 4. Умань - Одеса - загальна оцінка 4; трапляються "гарні" ямки; ремонтні роботи - дуже рідко; нічна їзда - можлива. 5. Одеса - Коблево - загальна оцінка 3 з мінусом; трапляються "гарні" ямки; ремонтні роботи - ні; нічна їзда - можлива. 6. Коблево - Миколаїв - загальна оцінка 4 з плюсом;ремонтні роботи - ні; нічна їзда - можлива. 7. Миколаїв - Херсон - загальна оцінка 3 з плюсом; "гарні" ямки і деколи групами, особливо на старих ділянках траси; ремонтні роботи - ні; нічна їзда - на середніх швидкостях, краще по світлому. 8. Херсон - Берислав - загальна оцінка 2; є "гарні" ямки і деколи групами; ремонтні роботи - ні; нічна їзда - за необхідності і на середніх швидкостях, краще по світлому. 9. Миколаїв - Південно-Українськ - загальна оцінка 2 з плюсом; "гарні" ямки і деколи групами, в населених пунктах асфалт починає "зникати", є місця де тільки на першій передачі; ремонтні роботи - ні; нічна їзда - за необхідності і на середніх швидкостях, краще по світлому. 10. Південно-Українськ - 246 км одеської траси - загальна оцінка 4 з мінусом; є "гарні" ямки і деколи групами; ремонтні роботи - ні; нічна їзда - можлива. Я стартував в обох напрямах (Кузня-Одеса-Берислав, Берислав-Кузня) о 5 ранку - і не пошкодував. Єдине, що можна було б змінити, більш ранній старт з Кузні, з таким розрахунком, щоб бути у Києві на світанку.
 3. Закінчив перегляд "Breaking Bad" - сподобався.
 4. Шанувальникам TWD - 9-а серія 8-го сезону вже в мережі.
 5. Для інфи і використання. ) http://autostrada.info/ua
 6. І знову ап темку ) Шанувальникам TWD - 8 сезон вже в мережі.
 7. Апну темку ) Шанувальникам GOT - 7 сезон вже в мережі.
 8. spartac73

  Рівненська болталка.

  Вітаю вболівальників НК "Верес"! Через місяць старт у вищій лізі!
 9. spartac73

  Рівненська болталка.

  Дивись ЛС.
 10. Привіт. Дивись ЛС.

 11. Цікавить актуальний стан дороги Луцьк-Львів (Н17)? Дякую.
 12. Проїхавши більше 2 т.км дорогами нашої неньки, відпишусь про їхній стан по ділянкам: 1.Кузня - Буча (траса М07, ділянка від Кузні до самої траси М07 навряд чи кого цікавить) - тверда 5, "варшавка" тримається, хоча натяки на проблемки з покриттям вже є. 2.Буча-Капітанівка-Гореничі-Калинівка - загальна 2 з плюсом, деколи зустрічаються "гарні" ямки, хоча за тиждень щось підлатали. 3.Калинівка-Одеса (траса М05): до Умані - 3 з мінусом, далі - 4 з плюсом. 4.Одеса-Миколаїв (траса Е58) - загальна 4 з мінусом. 5.Миколаїв-Херсон - загальна 4, є ділянки старої дороги. 6.Херсон-Берислав (траса Р47) - загальна 2. 7.Миколаїв-Вознесенськ - загальна тверда 3, пильність не втрачати. 8.Вознесенськ-246-й км Київ-Одеса - загальна 4+, як в населених пунктах,так і між ними. Хто планує зупинки на АЗК ОККО на 226-му км Київ-Одеса (для поїсти): права - сказали що відкриють кафе 1 травня, ліва - ремонт повним ходом. Хто планує заїзд в Миколаїв від траси М14 по Херсонському шосе, будьте ОБЕРЕЖНІ, особливо у темну пору доби, - від М14 до зал.переїзду їхати по зустрічній, "своя" полоса аварійна, під'їзд до зал.переїзду виключно по зустрічній. Якось так.
 13. spartac73

  Хочу Кугу! Поради при виборі...

  Як альтернативу розгладаю NEW SPORTAGE QL - тестив дизель 2.0 в комплектації Business - сподобалось авто. Відсутня крута мультимедійка - можна її легко замінити на оригінал або ж альтернативу, зате акустика JBL - звучить. Тільки треба обирати колір, щоб всі нюанси геометрії кузова були відчутні оку - схиляюсь до інфрачервоного.
 14. В доповнення до попереднього посту: Сарни-Рівне - краще не їхати, місцями шлях тільки по узбіччю, місцями на 1-й передачі і довго, повна срака. Це я написав відцензуровані відгуки тих, хто проїхався цим напрямом. Я сам їхав: Кузня-Маневичі-Ківерці-Піддубці-Рівне і в зворотньому напрямку цим же шляхом.
 15. Цікавить актуальний стан дороги Сарни-Рівне - хто їздив недавно, відпишіться. Дякую.
×