Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine
OlegYAVA

Нам 2 роки! День Народження Івано-Франківської гілки Ford-club Ukraine

Рекомендуемые сообщения

bagira   

Майте на увазі, що 143-ій поїзд прибуває пізніше, ніж це заплановано франківцями, буде проблема встигнути на трамвай....

Согласен. 

Что бы нас ни кто не ждал и собравшиеся не вспоминали нас, то я бы предпочёл ехать всё таки 43 поездом. 

Да приходит рано, но зато мы можем не спеша спокойно ехать на такси к месту встречи,  купить покушать или сходить в кафе, хотя я утром ни ем.

Но после того как сядем в трамвайчик захочется кушать обязательно+  :105:.

так трамвайчик на 11,00, и если мы приедем в 9,40 то до 11 не успеем добраться?

Поделиться сообщением

Pulsar   

так трамвайчик на 11,00, и если мы приедем в 9,40 то до 11 не успеем добраться?

В Долину їхати 1год. 20 хв. можна і швидше, але дороги... Краще вам приїхати раніше.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Хлоп"ята, на таку когорту людей можна домовитись, щоб почекали, бо, якщо чесно, я за те аби ви приїжджали в 9:37 - це якось по-людськи. Завтра обов"язково дам знати, що ми можемо, а що ні. Я хочу домовитись на 12:00 відправлення. Тоді буде в самий раз...

Поделиться сообщением

Хлоп"ята, на таку когорту людей можна домовитись, щоб почекали, бо, якщо чесно, я за те аби ви приїжджали в 9:37 - це якось по-людськи. Завтра обов"язково дам знати, що ми можемо, а що ні. Я хочу домовитись на 12:00 відправлення. Тоді буде в самий раз...

Вот это будем даже очень отличненько, и нам всем приезжим отлично. Но вам местным придётся на всех купить покушать на экскурсию,

а мы возместим затраты.

Поделиться сообщением

Сподіваюсь, що ми справимось, а гроші ми завжди встигнемо здерти :D

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Народ, є проблемка...
Трамвайчик на наше число якась фірма замовила на велику екскурсію, тобто він їде в 2 рази довше, але відповідно набагато глибше в гори і, значить цікавіше. Це рідкісний ексклюзив, для нього викуповується цілий поїзд окермо і основна екскурсія відміняється. 

Тому просто проведемо екскурсію тими місцями самі, там теж є що подивитися, зокрема:

1. Скелі Довбуша в с. Бубнище.

2. Гошівський монастир (с. Гошів), 1570 р.

3. Жіночий монастир сестер-васіліанок у Витвиці.

З квитками на поїзд поки не поспішайте, бо може прийдеться змінювати графік.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Так що із прибуттям поїздом у вас проблем не буде. Ми вас веземо перекусити, а потім полегеньку їдемо до Долини, катаємося околицями ну і далі вже як і було згідно програми. Що зробиш, якщо хтось викупив поїзд? Точніше, не так - змінив екскурсію ще й під це. Якби їхав стандартним маршрутом - проблем ніяких, їхали б собі з ними і все...

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Я вже розумію, що це певно найкращий варіант. Особливо з огляду на те, що заїхати на 11:00 (навіть раніше, бо це вже час відправлення "трамвайчика") - було б проблемно після зустрічі тих, хто приїхав би поїздом. Да-а-а, важко щось воно організовується в нас, важко...

Поделиться сообщением

Shtopor   

А своя экскурсия это пешком по горах, это как быстрая лань или пьяный орел.?

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Ні, це від Долини 30 км до скель Довбуша, все решта - по дорозі.

Ось воно

Поделиться сообщением

zagruze   

Привіт я сам з Долини ....можливо буду з вами .. знаю де скелі Довбуша,,, був там разів 10

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Привіт я сам з Долини ....можливо буду з вами .. знаю де скелі Довбуша,,, був там разів 10

Чудово! Познайомимся, якщо будемо 

Поделиться сообщением

Redant   

Будемо! ще й так будемо, що про нас всі гуцули згадувати довго будуть ( не злим тихим словом), ми і на скелі поліземо, і духовної сили наберемся, і "культурненько" погудимо!

Людина планує, а Бог - керує! Ооо

Поделиться сообщением

Та будемо, напевне...

Людина планує, а Бог креслить, так шо десь отак...

Поделиться сообщением

Redant   

І чо то ви якісь песимістичні стали...? А ну шнобелі догори, бо все буде добре....

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Уважаемые киевляне, могу взять взять на себя ответственность и купить сразу же на всех билеты, туда и обратно.

Себе буду брать плацкарт.  Есть два поезда:

1) Поїзд  Київ Пас → Івано.Фран. 043К отправление в 18.49 прибытие в 5,45

2) Поїзд  Київ Пас → Івано.Фран.143К  отправление 21.00 прибытие 9,37

Берете квитки на 143-ій, що прибуває в 9:37. Ми вас всіх зустрінемо, час у нас тепер буде...

Але, антачабл дзядзя Вова, запропонуйте ще людям годину для від"їзду назад.

Ми тут зараз проводимо деякі організаційні зміни, але, для вас, шановні гості, нічого суттєво не зміниться. Можете спокійно брати білети.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Отже, питання утрясли, в Долину їхати не будемо, бо вже нема змісту. Все решту див. перший (стартовий) пост аби я не переповідав...

Змінилась сума для оплати, оскільки готель тепер гості будуть бронювати самі. Всі координати в темі дані.

Але нагадаю ще тут: http://www.yavir0-54.com.ua/content/84

Поделиться сообщением

Кто желает ехать 143 с Киева до Ивано-Франковска прошу срочно связаться, так как завтра покупаю билеты туда, и обратно на 43  проезд на 07.07.2013

1) ВОВАНЧИК +1

2) Dimitriy  +1

3) Shtopor +1

Изменено пользователем ВОВАНЧИК

Поделиться сообщением

Shtopor   

Да мне под Вас подстроиться, ты главное скажи сколько билеты стоят, мы номер уже забронировали.

Поделиться сообщением

Да мне под Вас подстроиться, ты главное скажи сколько билеты стоят, мы номер уже забронировали.

Отчёт о покупке билетов. Приехал в центр.кассы предварительной продажи, занял очередь, отстоял минут 25, подхожу к окну и узнаю что в данном окне продажа через терминал отсутствует, так как он у них почему то не работает.

Занимаю очередь в другую кассу, отстоял минут 40, заказал туда и обратно 14 билетов, даю карточку и тут опять полный попандос.

Данный теминал на работает, мне начинают втирать, что нет связи с моим банком. Звоню в свой банк, администратор мне чётко и ясно

говорит, что с данного терминала Центр.Касс запроса нет. 

Благо банкомат оказался не далеко, иди снимаю деньги. Прихожу, все билеты которые были выбиты на эту поездку аннулируются и по новой вся процедура покупки билетов, но за наличку.

Вся очередь которая стояла за мной на меня очень косо смотрела и шипела от негодования.

В конечном счёте, через через два часа как я вошёл в ЦК я стал счастливым обладателем билетов на Ивано-Хренковск и обратно

на огромное село Киев. 

Туда едим 05.07.2013 поезд 143 вагон 13, отправление в 21.00,

прошу без опозданий.

Поделиться сообщением

Останнім часом використовую для купівлі квитків сервіс «е-Квиток»

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Останнім часом використовую для купівлі квитків сервіс

Та де вони в огромному селі таке бачили?

Да, Вованчик, герой... Я кажу, ця фордовка з якимись муками вилазить - як перша дитина. Мусимо перетерпіти ))) 

Поделиться сообщением

Та де вони в огромному селі таке бачили?

Та я не знаю что такое интернет, а он мне о каком то билетике  «е-Квиток»

Поделиться сообщением

Alex_MOD   

Буду, попередньо сам, але зараз це ще вирішується ......

Я в Одесі агітував за Вас, незнаю, мо ще хто буде .....

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Дапісиваєм...

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.