Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine
umter

Піца по-рівненськи.

Рекомендуемые сообщения

umter   

Захотілося мені і SashaDomytra захавати піцу.

Страх як захотілося! Виною тому томатний сік, який ми придбали в маркеті.... ну не можливо його пити без піци. :D

Довго думали-гадали: придбати відразу готову, чи все-таки напрягти свої дупи і зробити самим. Зважили всі за і проти, подивились ціни на готову продукцію, їхню наповненість інгредієнтами і зрозуміли - треба робити свою. Набрали всяких вкусняшок, які зазвичай використовуються у приготуванні піци і поїхали до-дому.

І дома почалось: змусили дружину в хлібопічці наколотити нам тіста на піцу, і щоб м'яке було і тонке, понарізали ковбас, зварили куряче філе, нарізали грибів, оливок, натерли сиру.

Далі сам процес:

Тісто. На дріжджах. Якщо гарно розкатати і дати підкиснути хоч півгодини, а ще краще годину, то виходить воно тоненьке і пухкеньке. При споживанні зовсім не відчувається.

c98e5eccfaebt.jpg

Потім зверху поливаємо кетчупом та майонезом, притрушуємо вареною кукурудзою:

4daf160332a3t.jpg 14d6ee93ded7t.jpg 41d0bc72d0c2t.jpg

Далі найсмачніша частина роботи (завжди можна поцупити шматочок до рота :rolleyes: ). Ми вирішили зробити піцу з двох сортів ковбаси: "Московської" та "Салямі".

a911fbfb5cfbt.jpg

Ну і яка піца без грибів! Так як в даний час в лісі з грибами сутужно, ми придбали шампіньйонів, порізали пластівцями і притрусили зверху.

2fffc5921dcet.jpg

А ще ми дуже полюбляємо оливки і вирішивши, що "кашу маслом не испортишь", порізали цілу( :rolleyes: ) баночку на піцу, а потім, для соковитості, ще трішки добавили кетчупу.

487a31242033t.jpg b1f125d9aa53t.jpg

Затим все це діло погребло в духовку хвилин на п'ятнадцять. Ось так виглядає наш продукт після приготування, але перед посипання сиром.

d9db8907e3a6t.jpg

Посипаємо сиром, ставимо ще хвилинки на три в духовку, щоб сир розтанув і вуаля! піца готова. Смачного!

b6594f7d2940t.jpg 9db840fe74c1t.jpg

До речі, той сік, що ми придбали, виявився повним гівном, не рекомендуємо нікому. На фото він зліва. Сашко навіть висловив гіпотезу, як його виготовляють: після всіх маніпуляцій з томатами виробники миють чани і ту воду фасують по пакетах. Це пояснення повністю виправдовує його вартість - 5 грн 38 коп, де 5 грн це вартість упаковки, а 38 коп - літр водопровідної води забарвленої залишками томатів. :D

4ffdd96af664t.jpg b2e480e7899at.jpg

Перед цією піцою ми зробили ще одну, по простішому рецепту, я б навіть сказав більш народному. До складу входили кукурудза, куряче філе і гриби. Вона вийшла більш соковитішою і м'якішою, якщо можна так сказати. Вона мені більш сподобалась, бо з піца з ковбасою мала гостріший смак.

6b40f2fd527at.jpg

Ось так ми сьогодні куховарили. :D:P

Поделиться сообщением

muzzy4   

Не, ну можно было с утра выложить а? Теперь пойду, наемся на ночь! :D

Отличная пицца, молодцы!

Поделиться сообщением

doctor_1   
Тісто. На дріжджах. Якщо гарно розкатати і дати підкиснути хоч півгодини, а ще краще годину, то виходить воно тоненьке і пухкеньке. При споживанні зовсім не відчувається.

Так воно і має бути дріжжовим. А якщо ще й "споживати"... post-26791-1331924968.gif

Поделиться сообщением

abg   

не нельзя на ночь такое смотреть ))))))))))))

зачетная пицца :19:

Поделиться сообщением

zeta   

не ... ну эта кольчуга из колбасы ... порадовала...

..не издевались бы... сейчас пост ... а ВЫ..

Поделиться сообщением

smaxx   

Ням-ням. Прям слюнки потекли ;)

Поделиться сообщением

Gluk_31   

І шо і отак всуху з томатним соком з"їли????

Не повірю. :)

Поки читав слиною чуть не захлинувся. :)

Поделиться сообщением

Да это пирог вышел,а не пицца :D

Поделиться сообщением

Что то мне мало мало верится что это куховарил Рома с Сашей. Скорее всего Руслана.

Вы ещё её не доели? тогда я еду к Вам. Только с работы и тут такое. Совести нет.

Смачного.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Смачно. А я лінивий - всі вихідні по гостях харчувався. В п"ятницю телячий "моск" у сусідв під горілочку (куди ж без неї), в суботу у інших сусідів шашличок + уха, а в неділю - швагро виставляв за день народження - соляночка, чебуреки... Вихідні пройшли гарно :)

Поделиться сообщением

Смачно. А я лінивий - всі вихідні по гостях харчувався. В п"ятницю телячий "моск" у сусідв під горілочку (куди ж без неї), в суботу у інших сусідів шашличок + уха, а в неділю - швагро виставляв за день народження - соляночка, чебуреки... Вихідні пройшли гарно :)

Как Лёня Голубков говорил,я не халявщик я партнёр. Наверно на утро головка бо бо?

Поделиться сообщением

Mobilom   

на сл. выходные приезжаю на пицуу ....... )))))

Поделиться сообщением

В суботу (24 числа) також буду в обласному центрі, але у справах...

Поделиться сообщением

umter   
І шо і отак всуху з томатним соком з"їли????

Не повірю. :)

Чесне піонерське, ні краплини! Сам досі в шоці... :D

Что то мне мало мало верится что это куховарил Рома с Сашей. Скорее всего Руслана.

Ні... самі.... Русланка тільки пекла, вона краще знає, скільки той процес має займати часу...

Поделиться сообщением

Ні... самі.... Русланка тільки пекла, вона краще знає, скільки той процес має займати часу...

Тогда вам зачёт.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Как Лёня Голубков говорил,я не халявщик я партнёр. Наверно на утро головка бо бо?

Ха-ха, не вгадав! У Віки трохи бо-бо зранку в суботу... А я дрова різав до обіду

Поделиться сообщением

...А я дрова різав до обіду
Це ти робив те саме, що Челентано у відомому фільмі?! :D :D :D

Поделиться сообщением

umter   

Ги... ги... Точно. Вiн такий, вiн може... :) :) :)

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Ги... ги... Точно. Вiн такий, вiн може... :) :) :)

Та ну вас. Вам тільки щось скажи - відразу станеш осередком кепкування...

Поделиться сообщением

Та ну вас. Вам тільки щось скажи - відразу станеш осередком кепкування...
Ну ми ж по доброму! :D Зато яка перевага власного будинку - на свіжому повітрі, фізична праця. А у нас в квартирах, ну хіба що попилососити, але гудіння пилососа з бодуна... ;):D

Поделиться сообщением

muzzy4   

Влезу в чужую ветку со своей пиццей "по-краматорски" )) Делали семьёй, я, жена и сын. Сыну достался остаток теста, он немного пельменей сварил, начиненных вареной колбасой ))

2012_03_24_%D0%BF%D0%B8%D1%86%D1%86%D0%B0.jpg

Типа коллаж сделал. Как смог ))

Слева направо, первый ряд:

1. Тесто в хлебопечке, режим "пицца". Получилось. PS покупные основы - г...

2. Противень олией, сверху раскатаное в муке тесто

3. Самое главное. Соус. В блендер: помидоры, зелень, чеснок, может что ещё супруга сыпала - не знаю...

4. Тщательно перемешиваем.

5. Намазываем на тесто, начинаем набрасывать... остатки какого то мяса

Второй ряд:

6. Добавляем порезанных сарделек (почему нет ;)) варёнки ещё...

7. Огурчики маринованые, свои, из погреба. Сами по себе супер + пицце придают остроты

8. Засыпаем сыром (его всегда мало!)

9. Результат после духовки

10. Режем и едим!

С утра надо такие вещи постить )))

Поделиться сообщением

Садисты <_<

пост на дворе)))

Поделиться сообщением

Зачем так издеваться над нами своей пиццей.

Поделиться сообщением

umter   

Ууууу.... Клас!

Нагнали апетиту, погнав по інгредієнти. :rolleyes:

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Класична піцца (назвемо її "по-станіславськи"):

1. Тісто в хлібопічці, на оливковій олії (Італія, так Італія). Воно там робиться 1,5 години, це для підкисання, адже тісто дріжджове.

2. Паралельно готуємо соус. Для цього можна використати будь-яку томатну основу - кетчуп, томатну пасту, соус, томатний сік. До цієї основи додаються: приправа "Італійські трави" (саме це надає піцці класичного піццового смаку), перець, сіль, ну ще там якісь приправи. При потребі  трохи розбавляється водою. Поки готується тісто, соус собі настоюється.

2. Бляху для випікання змазуємо олією пезликом, просто, щоб не пристало.

3. Вручну пальцями розминаємо тісто на всю площу бляхи. Суть саме в невеликій товщині "коржа" -  0,5..1 см. А олія (а не маргарин, як часто вдома роблять), надають коржу м"якості....

4. Намазуємо підготовлений соус на тісто.

5. В класичній піцці майонезу НЕМА, доречі, в Італійській кухні його мало використовують.

6. Розкладаємо "начинку" - ковбаса, гриби, оливки, маслини, кукурудза, хто шо має. Інгредієнт може бути тільки 1 - ковбаса або гриби, це не так вже й суттєво, не забуваємо, що основний смаковий акцент робить саме соус.

7. Печемо в духовці при 180-200 градусів, спостерігаючи, чи підрум"янився бік, тоді притираємо сиром (я використовую пармезан, мені так до вподоби, адже він додає певної гостроти).

Є ще такий варіант. Він дешевший. Ну і то вже не класична, але теж смачно. Тісто і соус ті ж самі, але начинка - гриби, плавлений сирок і майонез. Викладаємо гриби, а плавлений сирок грубо натираємо і змішуємо з майонезом для утворення відносно рідкої маси, яку можна було б розмастити. Ну і далі всьо то саме...

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти