Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine
andrei 1973

Нужна помощь ровенских фордоводов(особенно сиерроводов)

Рекомендуемые сообщения

Есть такая машинка

http://auto.ria.ua/auto_ford_sierra_6762060.html

Вот если бы кто то из местных посмотрел орлиным,не за ангажированным))) взглядом.А еще лучше еще и по фотографировал.Был бы очень признателен.А то ехать просто на слово продавца"та все работает,машина огонь"накладно выходит.Уже раз съездили таки образом в Симферополь,а там такие дрова , "обнять и заплакать".

Поделиться сообщением

Бачив це оголошення десь півроку тому, може і не раз навіть бачив.

Хочу попасти в Рівне на наступні вихідні, якщо до того часу буде актуально - то спробую глянути.

І на скільки буде об'єктивна думка іншої людини, не думаю що дадуть фоткати усе на ямі, а так то чудес чекати не приходиться =)))

Будуть стандартні болячки - то 100%, сам розумієш. Ну хіба чи не переварено півмашини спробувати оприділити можна =)))

Поделиться сообщением

zeta   

у неё ещё и мотор "косой" ... я её как то видел года 2 назад,по моему она .. "пан сам склепав"в смысле морда отдельно приваренная,мотор ужжастно работал,но зато "КОСОЙ" .. но видел бегло... по этому могу ошибаться.

Судя по последней фото, лонжеронов нету... ((

Поделиться сообщением

у неё ещё и мотор "косой" ... я её как то видел года 2 назад,по моему она .. "пан сам склепав"в смысле морда отдельно приваренная,мотор ужжастно работал,но зато "КОСОЙ" .. но видел бегло... по этому могу ошибаться.

Судя по последней фото, лонжеронов нету... ((

Не" косой" мотор нам не друг.Нужен дохц.

Я объясню ,у товарища сожгли сиерру и он подыскивает замену.А в Харькове кроме трупов,ничего не попадается вот и приходится рыскать по инету и Украине в целом.

Так что если кто знаком с сиеррой универсал с дохцем и боль мень живым кузовом,СВИСТИТЕ. :)

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Вибачайте, що вклинююсь, але навіщо Сієрі ДОХЦ? Їй ОХЦ 2,0 в самий раз... Так, ДОХЦ тихіше працює (гідрокомпенсатори), ну і ремінь ГРМ не рветься, бо його там нема. Потужність та ж сама, але набагато складніший і, відповідно, дорожчий в ремонті мотор. Ще розумію ДОХЦ 16-клапанний, але, по-моєму, на Сієрах їх не було...

Ну, і, в кінці кінців, шукати живу Сієрру, коли остання була випущена в 1993 (чи близько того), тобто 19!!! років тому - дорога в нікуда. Мені теж вони дуже подобаються, але до них вже навіть на розборках проблема із запчастинами... Що б не купив, всеодно доведеться вкладати гроші, то, може, варто в такому випадку до чогось свіжішого придивлятись, по моделі, маю на увазі. Хоча, якщо дуже подобається і дуже хочеться - проти цього не попреш... Я сам такий :)

Поделиться сообщением

Вибачайте, що вклинююсь, але навіщо Сієрі ДОХЦ? Їй ОХЦ 2,0 в самий раз... Так, ДОХЦ тихіше працює (гідрокомпенсатори), ну і ремінь ГРМ не рветься, бо його там нема. Потужність та ж сама, але набагато складніший і, відповідно, дорожчий в ремонті мотор. Ще розумію ДОХЦ 16-клапанний, але, по-моєму, на Сієрах їх не було...

Ну, і, в кінці кінців, шукати живу Сієрру, коли остання була випущена в 1993 (чи близько того), тобто 19!!! років тому - дорога в нікуда. Мені теж вони дуже подобаються, але до них вже навіть на розборках проблема із запчастинами... Що б не купив, всеодно доведеться вкладати гроші, то, може, варто в такому випадку до чогось свіжішого придивлятись, по моделі, маю на увазі. Хоча, якщо дуже подобається і дуже хочеться - проти цього не попреш... Я сам такий :)

ДОХЦ потому что два движка таких лежат в гараже.А сиерра потому что нравится, и на посвежей денежков нет.

Поделиться сообщением

Два "зрілих" фордовода, але продовжувати доказувати за нове і старе ніхто не перестає =)

Поделиться сообщением

Спасибо, передал инфо товарищу,пусть решает.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Два "зрілих" фордовода, але продовжувати доказувати за нове і старе ніхто не перестає =)

Зважаючи на те, що в гаражі є 2 ДОХЦа практично всі питання відпадають. Сієрра мені теж подобається... Тільки от пошуки живої, а ще в Україні справа непроста.

Поделиться сообщением

Зважаючи на те, що в гаражі є 2 ДОХЦа практично всі питання відпадають. Сієрра мені теж подобається... Тільки от пошуки живої, а ще в Україні справа непроста.

Да, особенно в универсале.

Поделиться сообщением

Да, особенно в универсале.

да особливо любого універсала якому за 20-років. да людей без болячок важко знайти в такому віці - хоть ще в принципі рахуються молодими, а не старили зломками =))) усе відносно =)

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти