Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine
Pulsar

ДРАГ у Франківську

Рекомендуемые сообщения

Pulsar   

Запрошуемо усiх бажаючих взяти участь у змаганнях з драг-рейсингу, якi вiдбудуться 4-го вересня о 10-00 на ВIЙСЬКОВОМУ АЕРОДРОМI

( заїзд з вулиці Чорновола ).

1. Учасникам та Глядачам до 31серпня подати на сайті заявки, для заїзду на територiю аеродрому.

Просимо чітко вказати прізвище, ім"я та по-батькові водія, марку автомобіля та державний номерний знак.

Не зареєстровані авто на територію аеродрому допускатись не будуть!!!

Реєстрація учасників, тех-ком, тренувальні заїзди 10:00-13:00.

Початок кваліфікаційних заїздів 13:00.

2. РОЗПОДІЛ ЗА КЛАСАМИ:

Клас СТРІТ:

1. «Street Light» до 1500смі - 50 грн.

2. «Street A» вiд 1501 до 2000смі - 50 грн.

3. «Street B» вiд 2001 до 2850смі – 80 грн.

4. «Street C» від 2851 до 3950смі – 80 грн.

5. «Unlimited» вiд 3951смі –100 грн.

6. «Moto» без розподілу за об'ємами - 80 грн.

Автомобілі у яких змінена силова структура кузова, використовуються сліки, наявні ознаки цілеспрямованого полегшення автомобіля тощо, автоматично потрапляють в клас Unlim.

3. КОЕФIЦIЕНТИ:

- на повний привiд - 1,2

- на турбо, механічний компресор - 1,6 ( моно привід )

- на турбо, механічний компресор - 2,2 ( повний привід )

- на дизельний двигун без турбо - 0,7

- на дизельный двигун з турбо -1,0

- на ротор - 1.8

- на систему N2O - 1.3

4. ТЕХНІЧНІ УМОВИ:

1. Допускається участь одного автомобіля в одному додатковому ( вищому ) класі.

2. Клас рахується наповненим, якщо у ньому приймає участь шість або більше учасників. За інших обставин організатори залишають за собою право переглядати розподіл класів.

3. Авто виходять у фінал свого класу згідно часу кваліфікації ( 4 найшвидші авто згідно чистого часу).

4. До участі у змаганнях допускаються автомобілі за наявності державного технічного огляду, страхівки, аптечки та вогнегасника.

5. До участі у змаганнях допускаються автомобілі за наявності укомплектованого салону та зовнішніх кузовних елементів.

6. Забороняється заміна скла на виготовлене з будь-яких композитних матеріалів (пластик, полікарбонат, тощо).

7. Забороняється, для полегшення видаляти будь-які кузовні елементи.

8. При невиконанні пунктів 6 та 7 даного регламенту, учасники зараховуються у наступний клас за своїм (до прикладу за відсутність фари, чи сидінь, при об'ємі до 2000см куб. учасник реєструється в клас до 2850)

9. Дозволяється застосування тільки шин, сертифікованих для шляхів загального користування, (на боці повинно бути нанесено фабричним способом клеймо у вигляді букви „Е"(з індексом в колі)).

5. ВЇЗД ГЛЯДАЧІВ ТА УЧАСНИКІВ ПЕРЕГОНІВ

- 20грн. ( з людини ) не залежно від того чи учасник чи глядач, учасникам сума сплачена при вїзді повертатись не буде.

Пішоходи на територію аеродрому допускатись не будуть.

6. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО БЕЗПЕКИ

При невиконанні даних вимог учасник отримує попередження. При отриманні другого попередження учасник дискваліфікується.

1. Водію суворо заборонено вести свій автомобіль у напрямку, протилежному напрямку перегонів, крім випадків, коли це необхідно для виводу автомобіля з небезпечного положення.

Дозволяється штовхати автомобіль для виводу його з небезпечного положення.

2. Під час заїздів водії можуть використовувати для руху тільки свою доріжку та ні в якому разі умисно без дозволу адміністрації не покидати її межі. Після фінішу, водії зобов'язані повертатись до лінії старту у крайній правій полосі та не перевищувати швидкість у 20км/год. Забороняється перетинати осьову лінію між двома полосами

перегонів, за проїзд по кабелях телеметрії штраф 250грн.

3. Ремонт автомобіля дозволяється тільки в сервісному парку та лише за дозволом та під наглядом представника організації.

4. Прогрівати колеса водій має право лише в зоні прогріву шин. Почати прогрів коліс водій має право лише в тому разі, якщо його викликано на стартову позицію, перед ним немає інших транспортних засобів та людей. Розігрівання гуми до стану її займання категорично заборонено.

Дозволяється допомога механіків та інших представників водія в утримуванні автомобіля під час проведення процедури прогріву шин.

Дозволяється прогрівати шини на ходу зі стартом з стартової зони та перетином лінії старту, але лише за дозволом адміністрації.

Заборонено прогрів шин у стартовій зоні стоячи на місці.

5. Водії, які беруть участь у заїздах, повинні завжди користуватися пасами безпеки та тримати закритими двері та вікна автомобіля.

6. Черговий заїзд дозволений тільки після з'їзду автомобілів, що стартували раніше, з траси.

7. Всі автомобілі в зоні старту повинні заводитися і займати положення на старті без сторонньої допомоги. Двигун автомобіля перед стартом увімкнений. Допускається допомога персоналу служби старту для утримання автомобіля в нерухомому положенні.

8. Знаходження в зоні старту будь-яких осіб, без спеціального дозволу організаторів, категорично заборонено.

9. При русі по трасі забороняється перетинати осьові і бічні обмежувальні лінії. При перетині – даному пілоту зараховується поразка. Сигнали світлофора або звукове повідомлення про припинення заїзду — зобов'язують учасників негайно припинити заїзд.

10. Якщо водій має серйозні технічні труднощі під час гонки, він повинен залишити трасу якнайшвидше, не створюючи небезпеки для інших учасників.

11. Під час заїздів виїзд на трасу допускається тільки з дозволу офіційної особи.

12. Під час заїздів в автомобілі повинен знаходитись тільки один водій, який заявлений для участі в змаганні.

13. Організатор під час змагання не несе відповідальності за збитки і втрати як по відношенню до учасника та його майна, так і за збитки нанесені третім особам та їх майну. Таку відповідальність несе безпосередньо винна особа.

14. У фінальних заїздах дозволяється відкривати кришку капота задля більш ефективного охолодження двигуна.

7. КВАЛІФІКАЦІЙНІ ЗАЇЗДИ

1. До кваліфікаційних заїздів допускаються учасники, які успішно пройшли всі адміністративні та передстартові перевірки і отримали стартовий номер.

2. Учасники мають право здійснити 3 (три) кваліфікаційні спроби відповідно до розкладу змагання.

3. Учасники самостійно обирають партнерів, після цього попарно або самостійно проїжджають для здійснення своєї спроби на старт. Кваліфікаційні заїзди проводяться між двома учасниками змагань або в одиночному заїзді.

4. Якщо учасник не здолав вчасно дистанцію, та зафіксовано брейкстарт у 30 секунд, заїзд буде зупинено суддею старту, а водію, який допустив брейкстарт скасовується спроба.

5. Якщо заїзд зупинено з форс-мажорних обставин, буде призначено повторний старт у заїзді. Рішення про зупинку заїзду з форс-мажорних обставин приймає представник організаторів. У випадку, коли заїзд зупинено внаслідок аварії учасника, повторний старт не дається, а учаснику скасовується спроба.

6. Час у кваліфікаційних заїздах визначається за допомогою електронного пристрою з точністю до 0,001 сек. Для визначення результатів кваліфікаційних заїздів враховується чистий час проходження автомобілем дистанції між стартовою та фінішною лінією без урахування часу реакції водія на старт. Тобто відлік часу заїзду починається у момент перетинання стартової лінії та закінчується в момент перетинання фінішної лінії.

7. Для визначення результатів кваліфікаційних заїздів враховується час найкращої спроби. Залік складається по кожному заліковому класу окремо, та загальний залік всіх учасників.

8. Змагання в фінальній частині продовжують в кожному заліковому класі водії, що посіли за результатами кваліфікаційних заїздів перші 4 (чотири) місця в заліку свого класу.

8. ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ У ЗАЛІКОВИХ КЛАСАХ

1. До фінальної частини змагання в кожній заліковій групі допускаються водії, що посіли за результатами кваліфікаційних заїздів перші 4 (чотири) місця в заліку свого класу.

2. Якщо водій, час якого увійшов в 4-ри кращі результати відповідного класу не може продовжувати змагання у фінальних заїздах, то водій що показав п'ятий час входить до фінальних заїздів.

3. У фінальній частині змагання учасники змагаються між собою по парами, які формуються згідно наступної схеми:

У півфіналах змагаються:

перший півфінал – учасник, що показав перший результат та учасник з четвертим результатом кваліфікаційних заїздів по кожному окремому класу; другий півфінал – відповідно учасники з другим та третім результатами.

У передфіналі змагаються ті учасники, які програли у півфіналах (змагання за третє місце).

У фіналі змагаються переможці півфіналів (змагання за перше місце).

У фінальній частині змагання в кожній заліковій групі переможцем кожної пари є той водій, який здобув 2 (дві) перемоги.

Перемога зараховується тому водію, який першим перетнув лінію фінішу, не допустивши при цьому фальстарту. (Час проходження дистанції до уваги братись не буде!)

4. Порядок заїздів – на старт прибувають за викликом організатора дві пари, заїзди проводяться через пару.

Якщо учасник допустив фальстарт у заїзді, заїзд буде зупинено суддею старту, а водію, який допустив фальстарт буде призначено поразку у заїзді.

Якщо учасник не здолав вчасно дистанцію та зафіксовано брейкстарт у 30 сек., водію зараховується технічна поразка в цьому заїзді.

Якщо заїзд зупинено з форс-мажорних обставин, буде призначено повторний старт у заїзді. Рішення про зупинку заїзду з форс-мажорних обставин приймає представник організаторів. У випадку, коли заїзд зупинено внаслідок аварії учасника, повторний старт не дозволяється а учаснику зараховується поразка в заїзді.

5. Під час фінальних заїздів допускається перерва до 5-ти хвилин між заїздами за потреби одного з учасників та відповідного дозволу директора змагання. Якщо водію потрібно більше 5-ти хвилин, або він не може повернутися на старт через 5-ть хвилин за умови згоди опонента йому надається ще 5-ть хвилин. При перевищенні ліміту у 5-ть хвилин або незгоді опонента щодо надання додаткових 5-ти хвилин – такому пілоту зараховується поразка.

6. Автомобілі учасників фінальних заїздів залишаються в Закритому парку до завершення змагання і 30 хвилин після оприлюднення результатів змагання, для урочистого нагородження.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Pulsar   

До реєстрації учасників та глядачів залишилось 7 днів!

Хлопці, хтось з Вас буде їхати?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
OlegYAVA   

Хотілось би, але я пас...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я теж би поїхав, але в мене інші плани.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Pulsar   

Шкода, що ніхто не їде. Я мабуть теж не буду їхати.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Чого ні.

Поїхав би, подивився, і нам розказав шо там.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Pulsar   

Ага, ти б їхав кудись після весілля?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Pulsar   

Відео з драга:

Відео ГТР з Ево Х

STI vs EVO X - 1 заїзд

STI vs EVO X - 2 заїзд

STI vs EVO X - 3 заїзд

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Прикольно, але мало.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
OlegYAVA   

Але "Таврус" СИЛА!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Pulsar   

Ось ще:

http://dozr.io.ua/album473493_0

WV Golf mk2 vs WV Golf mk1 -

Subaru WRX STi vs Mitsubishi Evo X (2nd) -

Subaru WRX STi vs Mitsubishi Evo X -

Nissan GTR R35 vs Mitsubishi Evo IX 550+ (2nd) -

Nissan GTR R35 vs Mitsubishi Evo IX 550+ -

Nissan GTR R35 vs Mitsubishi Evo X -

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Pulsar   

УВАГА! 2-ге жовтня ДРАГ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, на військовому аеродромі

Останній етап перегонів у цьому сезоні! Не пропустіть можливість прийняти участь чи просто відвідати!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
OlegYAVA   

Ну то хтсь іде?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Pulsar   

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А цей гольфик що посередині,,,був раніше в моїй сімї))))))Злосна машинка...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Pulsar   

Для тих хто має вільний час)

post-32799-0-04615100-1414583600.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

І звідки ти це знає за тисячі кілометрів???

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Pulsar   

То шо я далеко ще ніц не значить...я все про Вас і про місто знаю :sarcastic_hand:  так шо ви під пильним наглядом :pilot:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ага, точно, а про продаж машинки взнав останнім   :bleh:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Pulsar   

Я ж не кум все таки :P  :D

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Такі так, тим більше шо це все сталося, так сказати, з моєї подачі, ну тіпа я в цьому винен, що кум продав машину, шютка  :D

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

×