Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine
Agent

Франківська кавярня

Рекомендуемые сообщения

VoФФka   

Привіт,

Код скину, тільки щось пощта не грузиться - в крайньому випадку код буде в середу..

Поделиться сообщением

VoФФka   

Привіт,

Наразі ситуація наступна...:

Приглашения

У вас пока нет кодов приглашений для новых пользователей. Не переживайте. Они выдаются автоматически: не всем пользователям, нерегулярно, небольшими порциями. Рано или поздно появятся и у вас :-)

Поделиться сообщением

Redant   

і ще одне, мож у когось заодно в гаражі є непотрібна пружинка на передній супорт до Скорпіо...) а то недавно колодки міняв і побачив що з лівого боку її взагалі в мене немає..) проїхався по шротах - ніде нема...в магазині як мені сказали потрібно заказувати, ціна 120 грн..

Поделиться сообщением

MI$H@   
в Івано-Франківську розпочав роботу офіційний дилер Форд, Компанія "Авто-Альянс" вул. Хіміків 20.

автосалон "Форд" зараз знаходиться на Галицькій 80 А.

Поделиться сообщением

MI$H@   

OlegYAVA, обслуговуються Форди зараз на станції "Алекс-Іф" Надрічна 7., там можна замовити запчастини, відремонтувати і провести діагностику.

На рахунок зустрічі 24 березня нічого проти немаю, навіть постараюсь бути

Поделиться сообщением

VoФФka   
To MISHA:

Все починається з малого...

З зернинки-хліб,

з промінчика-зоря

І ЛЕНІН теж свою важку дорогу

Почав колись із букваря!!!

Не заперечую проти того, щоб приїхати 27-го на збір DRIVE2, але попередньо 24-го ми собі зберемось маленькою компанією. Будеш, як представник FORDа.

На рахунок автосалону-бачив що там якісь підготовчі роботи велись. Мене цікавить от що: чи можна у вас замовляти запчастини до старих Фордів (80-х - 90 - х років випуску)? Чи можна у вас такі машини обслуговувати, ремонтувати, діагностувати, отримати кваліфіковану пораду фахівця?

To VoФФka:

Ти обіцяв мені код DRIVE2...

To Redant:

Як там з дружиною і залізничним сполученням?

To ALL:

Я так розумію, заперечень проти місця і часу зустрічі нема?

Наразі маємо ось таке...

a664a1512104.jpg

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Доречі, я тут в одному Інтернет-магазині, де часто беру запчастини, вибив сьогодні знижку для майбутнього осередку 10% ;) То є перший наш здобуток, хоча ще клуб як такий не відбувся :lol:

Поделиться сообщением

Redant   

помити - це добре!!! я своє немаю коли, вже місяць не купалась..((( або багато роботи, або настільки замучений що нічого не хочеться....( Якщо сьогодні пошвидше з роботи вирвусь, то також буде чистенька..))

Поделиться сообщением

umter   
P.S. Товариші модератори! Хоч із запізненням, але дякую за надання темі статусу ВАЖНО.

Завжди будь ласка. ;) Звертайтесь.

Запрошуємо до нас на День Народження, познайомимось.

Тема тут: http://ford-club.org.ua/board/index.php?showtopic=63578

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Запрошуємо до нас на День Народження, познайомимось.

Тема тут: http://ford-club.org.ua/board/index.php?showtopic=63578

Я вже давно прочитав, і хочеться, але в малої 8-го травня день народження. Правда на Великдень буду в районі Кременця, в Почаєві може. Так що "майже коло вас". Дружина з тих країв.

Поделиться сообщением

Вибачте, що мене не було, ходив на тиждень у відпустку(возив в Київ дитину на обстеження).

А на рахунок "Конструктора ЛЕГО", то він навідріз відмовляється їхати.

То не працюе панель приладів,то не працюють задні супорти(вони не зовсім не працюють: вони то тормозять, але не повертаються у вихідне положення), то не працює паливний насос, то не подається живлення на

головне реле, а тепер щей передній бампер посипався.

Я вже не знаю, що робить!!!

Я і просив, і погрожував продати, а він все одно не їде

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
А на рахунок "Конструктора ЛЕГО", то він навідріз відмовляється їхати.

То не працюе панель приладів,то не працюють задні супорти(вони не зовсім не працюють: вони то тормозять, але не повертаються у вихідне положення), то не працює паливний насос, то не подається живлення на

головне реле, а тепер щей передній бампер посипався.

Я вже не знаю, що робить!!!

Я і просив, і погрожував продати, а він все одно не їде

Електрика-наука про контакти :)

Я так розумію, наступну Фордовку (ще ДО шашликів) треба робити в тебе в гаражі з ве-е-ели-и-иким пивом!

В темі про Клубну Світлову Емблему знову шукають бажаючих на придбання... Вартість - 50 грн, за умови, що назбирають 100 бажаючих

Мені це вже цікаво, треба буде подивитись

А тепер, шановні, послухайте про наклейки.

Завтра після обіду вони будуть в мене (8 шт.) Але проблєм в тому, що за них я маю заплатити 86грн., тобто біля 10грн./шт. (тьола-менеджер помилилась при попередньому розрахунку вартості, та й кількість мала). Тому-як хочете. Собі я клею 2 шт. Лишається 6 шт. Треба буде-доберем.

Поделиться сообщением

skip P.S. Мені вже так здається, що треба було б перейменувати тему в "Івано-Франківську болталку" або "кавярню" :)

Не спіши, все буде і "болталка" і "кав'ярня" і т.д. - все від вас залежить.

А сфоткати не забудь результат.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Щось не чути Redanta давно. Будується хлопець... Хіба на телефон йому подзвоню.

Поделиться сообщением

VoФФka   

А чиї номера тел. ти ще маєш?

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Братці! Не спіть!

Є пропозиція по поїздці по замках Тернопільщини, в ході якої зустрінуться рівненські, тернопільські і франківські фордолюби на 11-12 червня. Читайте ЦЮ ТЕМУ

Поделиться сообщением

VoФФka   

Привіт, усім хто не спить!

Пропозиція дуже заманлива, проте тримісячна дитина вносить свої корективи...

Нажаль цього разу я пас..

Поделиться сообщением

Я би з радістю, але в мене теж маленька дитина, так що я, нажаль, пас.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Привіт, усім хто не спить!

Ти через дитину в такий час і не спиш, напевно? :o => "2:06"

Поделиться сообщением

VoФФka   

Слава Богу не через дитину.

синуля має дуже модний розпорядок дня 3 години сну - їда - година "пагаваріть"; знову 3 години сну - знову їда - знову "пагаваріть"....

в проміжкахміж цим повітряно водяні "процедури"...

А ніч на вихідних - єдиний вільний СПОКІЙНИЙ проміжок часу..

Поделиться сообщением

Redant   

Привіт...давненько тут нічого не писав..) але я вже можна сказати дальше в ряду фордоводів..) Коли була минула фордовка на Лімниці я нажаль лежав хворий, протягнуло голову і більш ніж 2 тижні я по стінках царапався, таблєтки і т.д...але моя чорна смуга на тому не закінчилась..) прийшлось їхати на тернопільщину до родичів картоплю садити, назад вертався наступного дня зранку...приїхав додому, вийшов з машини відкривати гараж і побачив що з вихлопної почав потроху біленький димок виходити, буквально до 2 хвилин поки я дивився на сіє чудо дим став набагато густіший і коли заїхав в гараж і газнув легенько - виходу з гаража не побачив - одні білі хмарки + в роті стало дуууже солодко..))) так як було ще пару днів відпустки, то наступного дня поїхав по магазинам..) замінив прокладку голови + термостат...заодно придивився до глушників і через день замінив їх усіх на нові...стало набагато тихіше..) коли були на естакаді - знайомий порухав карданом і сказав що скоро моїй хрестовині прийде "гайка" - треба міняти, що і зробили...тут почалось щось нове - в машині вібрація...( подумав що то через кардан і скоро все стане на своє місце, тому помалесенько так і їздив...але не тут то було, недавно коли розвертався з прицепом на будові, вивернув руль і побачив щось дивне..) по саій середині колеса полоска сантиметрів з 10 в довжину і 3-4 в ширину була абсолютно без протектора, от блін звідки і вібрація...) тепер легенько їзджу на запасці і чекаю поки появляться фінанси щоб купити пару нових коліс..)

Цікавить чи ще залишилась хоч якась наклеїчка, з тих що клеїли на річці..?)

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Да-а-а! Життя в тебе просто кипить!!!

Цікавить чи ще залишилась хоч якась наклеїчка, з тих що клеїли на річці..?)

Є, звичайно, але треба зібратись вже якось знову. Чекаю пропозицій...

Поделиться сообщением

Redant   

угу...) роботи море....якщо чесно - то хочеться вже зими, коли приходиш додому і не потрібно нікуди їхати і нічого робити...)))

наразі ще віддав рульову рейку на реставрацію + якщо беде трохи часу, надіюсь побороти перці подекуди на кузові, особливо ліве переднє крило (було вдарене ще хз ким до мене) і покраска...

Якщо в когось в гаражі завалялась нещасна пара резини - прийму за певну суму + пиво...), а то купляти нові якось не виходить..)

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Ну то ми зустрінемось всі десь, чи як?

Роботи і в мене море, і на роботі, і вдома (лию бетони по вечорах), але ж треба трохи від неї відриватись!

Від роботи коні дохнуть, а що казати про людей?

Я нічого навмисне не пропоную, бо приїду коли і куди скажете, тільки недалеко, бажано в місті.

Може хтось має особисті побажання? За хорошої погоди можна в неділю на річці повалятись... Можна серед тижня в кафешку якусь забитись. А можна і без машин в кафешку, але то не так цікаво. А от на річці гарно б дивилась групка Фордів з фордоводами, фордоводками і фордоводенятами. Ех, нема в нас прапорів! Але при такій активності і нема змісту їх робити чи просити в когось...

П. С. Redant, де будуєшся?

Поделиться сообщением

Redant   

Будуюсь в Угринові біля Франківська...якщо їхати в бік Галича, то по праву сторону в тому місці де побачиш величезну купу шутру, піску і гори блоків з цеглою можеш спокійно зупинятись і пивко гарантоване...))))

Я б не проти на річці зустрітись...але треба визначитись на якій і коли...Я наприклад пару разів їздив на Бистрицю...недоїзджаючи до Ямниці поворот на право, проїзджаєм цементно-шиферний і впираємось в річку...місце там можна вибрати...подекуди глибина позволяє і на голову попригати...) + там спокійніше - менше народу, бо чим ближче до міста - то нема де стати, не говорячи вже про те, щоб машиною заїхати... можливо в когось є ще якісь варіанти облюбованих місцинок?

з часом зібрання можуть бути трохи проблеми, кожного дня з 9 до 18 на роботі + ця субота теж робоча...( як варіант - Неділя...

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти