Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine
Nav12

Форд Сиерра. 1985. Это - не возраст!

Рекомендуемые сообщения

Nav12   

Я так собі подумав, що напевно, літа не буде, якщо до літа машину не підготувати )))))

Антибактеріальна обробка випаровувача кондиціонера - зробив цім засобом, вітчизняне виробник місто Одеса, головне - воно ORGANIC !!!

IMG_20170520_103151_800.jpgi.gif

Замінив повітряний фільтр салону

IMG_20170520_103212_800.jpgi.gif

Замінив повітряний фільтр двигуна

IMG_20170520_195818_800.jpgi.gif

Дозаправив фреон R12 - за рік пішло 250 грам...

IMG_20170520_123349_800.jpgi.gif

IMG_20170520_123344_800.jpgi.gif

IMG_20170520_123352_800.jpgi.gif

Поделиться сообщением

Nav12   

Доброго дня всім!

Сьогодні Сіерра отримала подарунок - стокове кріплення компресора кондиціонера. Номер запчастини 85BR-19N586-A.

Кронштейн був знайдений у ........ Аргентині. Також була знайдена ЛЮДИНА, яка зголосилась придбати на свою адресу запчастину, та переслати ії мені. Дуже дякую за ДОПОМОГУ цій людині! Фінал - кріплення надійшло мені, сьогодні було встановлено. Фото:

IMG_1867_800.jpgi.gif

IMG_1868_800.jpgi.gif

Окремий шків, який встановлюється на шків коленвала 

IMG_1869_800.jpgi.gif

Кронштейн  та компресор встановлений на двигун (вид зверху)

IMG_1870_800.jpgi.gif

(вид знизу)

IMG_1871_800.jpgi.gif

Ну і поміняв та встановив ремені генератора / ГУР / помпи

IMG_1873_800.jpgi.gif

Изменено пользователем Nav12

Поделиться сообщением

Ви молодець, фактично дали нове життя Сієррі...

Поделиться сообщением

Nav12   

Доброго дня всім!
Дякую!
Італійські канікули або 4300 км по Європі.
Так сталось, що літо «пропахав» як віл…   З відпочинком цього року влітку не вийшло, то вирішили  виправити це непорозуміння зараз. Дружина не була в Італії і це було теж непорозуміння. 
Підготовка до подорожі: Сіерра перебувала у справному стані, єдине – ресурсу масла лишалось тільки 1000 км. Тож поміняв олію – залив XADO – 10W-40 SL/CF + два шприца  ревітілізанта, та ще «приснув» у кондиціонер хладогена R12.

Після поїздки: машина повернулась у справному стані, пробіг за 12-ть днів 4300 км, з серпня 2014 (після реінкарнації) – 93 000 км.

День першій: виїжджали у неділю. Стали гонорово, у 5-й ранку. Кава, плани, ….. кава передчуття подорожі ……   кава…… кава….. – виїхали у 10-й ранку )))))))). Перед Шегінями залився бензіном «до відригу», на WOG. Шегині порадували – у неділю простояли у чергах всього хвилин 40.. !)))) І ось, котимо по польському автобану.  Дорога супер. Краєвиди – прекрасні. Польща дуже чиста країна. Всюди відчувається праця. До Кракова – дорога безкоштовна. З Кракова до Катовіце заплатили у двох пунктах по 10 злотих. Перед Чеським кордоном, на заправці купили Чеську віньєтку та дозаправив бензин на 100 злотих. Чехія – порівняно з Польщею – дорогі гірше. Автобан – це бетонні плити, місцями на стиках нерівна дорога. Загальний вигляд з вікна – бардака більше, ніж у Польщі, який кидається у око. Сонце почало сідати тоді, коли мі під’їжджали до Брно. Зупинився на заправці, швиденько знайшов апартаменти у центрі Брно на букінгу, і поїхали на ночувати. Парковка – внутрішній дворик дому, де були розміщенні апартаменти. За першій день – 672 км.

Day_One_800.jpgi.gif
IMG_20171009_072829_800.jpgi.gif

День другій. Перегін Брно – Венеція. Встали з ранку, попили кави – і вирушили далі. Австрія – дороги супер, дуже красива країна. Переїхали Альпи – види надзвичайно гарні (але наші Карпати – кращі! )))) ). В Венецію приїхали ще по світлому. Заздалегідь готель бронювати не стали – і то була велика помилка. У ВЕЛИЧЕЗНОМУ торгівельному центрі був безкоштовний інтернет. Точніше була назва. Ок. Знайшов мережу wi-fi Vodafone. Купив за 3 євро годину інтернету з банківської картки – і….. мені ії не дали! )))) Пішов сваритись у Vodafon. Хлопчина розмовляв англійською, вислухав і підключив мене до внутрішнього WI-FI. Зняли готель, дуже смачно повечеряли. У готелі була своя піч на дровах. Ну дуже смачно ))))) Дорогі – гарні. Але північ Італії після спуску з гір має вигляд невеликого бардака. Другій день – 734 км.

Day_Two_800.jpgi.gif

На кордоні з Австрією 

IMG_20171009_092329_800.jpgi.gif

IMG_20171009_092342_800.jpgi.gif

В Італії, навить в горах, ще тепло
IMG_20171009_131133_800.jpgi.gif

Альпи

IMG_20171009_152000_800.jpgi.gif

На гірській заправці 
IMG_20171009_152515_800.jpgi.gif

IMG_20171009_131056_800.jpgi.gif

День третій.  Венеція – Рим.  Відстань 526 км. Знову гори. Краса…. Заздалегідь забронювали у Римі апартаменти з видом на Ватікан. ))) Приїхали у Рим біля 4-ї години. До Ватікана доїхав дуже швидко, пробок не було, ї в загалі їхати було легше, чим, наприклад у Києві. Парковка – гараж, де лишаєш машину з ключами, і машини стоять в декілька рядів, а паркувальники постійно  міняють машини місцями )))) Машина простояла 4-дні, на щастя ничього не подряпали і не побили ))))) У римі за 4- дні сходили у музей Ватікану, музей Микелеанджело, музей Етрусків , собор Святого Ангела, був шопінг у дружини (я чуть не втратив свідомість )))) ), смачні вечері, прогулянки містом….. 

Day_Three_800.jpgi.gif

Гараж у Римі
IMG_20171014_075439_800.jpgi.gif

Машина готова до виїзду
IMG_20171014_075505_800.jpgi.gif

Трохи Риму

IMG_20171010_181452_800.jpgi.gif

IMG_20171013_110822_800.jpgi.gif

Відпочивши 4 дні у Римі – вирушаємо у Помпею. Відстань 243 км. Приїхали дуже швидко. Готель 500 метрів від руїн. Парковка – власник готеля Франческо домовився зі своїм другом, машину поставили у його дворику, якій дуже нагадує Львівський дворик з брамою. Облазили руїни, а на другій день, на електричці ще і з’їздили у Соренто. Реально було дуже жарко. Вдень +29. Вода у Соренто, в принципі, ще можно було купатись. Пробули в Помпеі два дні.

Day_seven_800.jpgi.gif

Трохі руїн і Соренто
IMG_20171014_145946_800.jpgi.gif

IMG_20171014_150902_800.jpgi.gif

IMG_20171015_130807_800.jpgi.gif

IMG_20171015_132107_800.jpgi.gif

Після Помпеї – вирушаємо у Флоренцію. Відстань 468 км. Вдень – реально жарко. +29. Сонце ще палить! )))))
Готель – як виявилось маленька помийка, але неподалік центра. Парковка – громадська. Яка настільки дорога, що просто піп..ць! Перша година 2 евро, а потім кожна година 3 евро.   З 20:00 до 08:00 – безкоштовно. Але ї денного тарифу хватило (((((. У Флоренції пробули два дні. 

Day_nine_800.jpgi.gif

Трохі Флоренції
IMG_20171017_121717_800.jpgi.gif

З Флоренції – ідемо на Грац (Австрія). Відстань – 664 км. Готель у центрі. Парковка – громадська, але 2 евро вистачило з вечера до 9-ї ранку. Порівняно з Флоренцією – майже даром )))). 

Day_11_800.jpgi.gif

Знову чудові Альпи:
IMG_20171018_135455_800.jpgi.gif

IMG_20171018_135503_800.jpgi.gif

IMG_20171018_135511_800.jpgi.gif

Переночували у Граці, і вирішили, що пора повертатись у Неньку!. Грац – Львів. Відстань 945 км. Виїхали у 8-й ранку по Віденю, приїхали у 20:30 на Краковець по Києву. Зупинялись і на заправках, ходили по магазинам у Відні та у Чехії.

Day_12_800.jpgi.gif

Крайня заправка у Польші перед Ненькою

IMG_20171019_134037_800.jpgi.gif

Поделиться сообщением

файно

Поделиться сообщением

Гарно..

Поделиться сообщением

MoD   

Серьезное путешествие. Еще бы бюджет увидеть :)

Поделиться сообщением

Nav12   

Добрий день!

По бюджету:

В принципе, тут на любой вкус и карман))))  Но из обязательных платежей

Цена бензина (средняя цена):
 - Польша 1.10 евро
 - Чехия  1.20 евро
 - Австря 1.30 евро
 - Италия 1.55 евро

Необходимо учесть, что цена бензина плавно растет при подъезде к границе. Например в Австрии на границе с Италией цена бензина, практически "Итальянская".

У меня на топливо ушло 60 литров 92 на WOG (скидка Прайд) -  1380 грн.

Дальше заправлялся везде(Польша, Чехия, Австрия, Италия), в сумме - около 380 евро. Домой привез в баке "европейского" топлива ))))).

Дорожные сборы:

- Польша только на участке Краков - Катовице два раза по 10 злотых, и назад так же = 40 злотых = около 10 евро.
- Чехия винъетка - пришлось покупать два раза(туда, обратно) - 25 евро
- Австрия винъетка - так же туда и братно - 18 евро.
- Италия - практически везде автобаны платные. При заезде на автобан автомат выдает карточку, которая вставляется в автомат при выезде с автобана. Он считает пройденый путь и "ошкуривает"))). По Италии, точно не помню, но пошло около 80 евро. Туда - назад.

Итого обязятельных платежей: 560 евро.

Далее, регестрируемся на booking.com - и ищем жилье на любой вкус и цвет и толщину кошелька. У меня на букинге 10% скидка. Если буджет не позволяет, то можно искать жилье подальше от центра и с обязательной бесплатной парковкой в отеле. 

В среднем необходимо расчитывать -  2-х местный номер около 30-50 евро за сутки.  

Поделиться сообщением

Lion087   

дуже гарно, аж самому закортило виїхати, 

за ксенон та інші переобладнання питань не було ? 

Поделиться сообщением

Nav12   

Ні. Після встановлення ксенону я був де кілька разів:  Румунія, Болгарія, Польща, Туреччина, тепер Австрія,  Чехія, Італія. Питань ніде не було.  В принципі, при встановленні, я дотримався всіх вимог. Єдине, що наше законодавство  забороняє це, але де в яких країнах - це дозволено, якщо дотримуватись вимог. 

P.S. Додам:  влітку того року у мене згорів правий розпалювач (баласт), і на трасі Бургас - Софія мене зупинила Болгарська поліція. В Болгарії в день світло має бути ввімкнуте обов'язково. Поліція зауважила, що не горить права фара, що треба відремонтувати фару, але за ксенон не сказали а ні слова.

Поделиться сообщением

ось чому жарівки зручніше  - в разі виходу, в мене в багажнику в коробці є пара запасових, - замінив й все. Це звісно моя думка й я не буду розвивати цю тематику.

Поделиться сообщением

Nav12   

Добрий день!
В черговий раз з’їздили на відпочинок та всілякі екскурсії. Дуже люблю Закарпаття. Тож вирішив свій  день народження відсвяткувати у Закарпатті. Так, як це бортжурнал, то про авто: до поїздки авто перебувало у справному стані, пробіг склав 790 км, після поїздки Сіерра повернулась у справному стані.
День першій. Виїхали пізно, біля 14:00. Заїзжали ще у «Епіцентр» у Стрию, тож при під’їзді до Сколе, вирішили, що краще переночувати у най любому Славську, смачно повечеряти, а зранку продовжити подорож.  Снігу у Славську не було. «Політехнік» не працює. Кажуть, що є сніг на «Захаре Беркуті», та «Тростяні», але лижного спорядження ми з дружиною не брали, тож і перевіряти не стали.  Фото під спойлером.

IMG_1898_800.jpgi.gif

IMG_1899_800.jpgi.gif 

IMG_1904_800.jpgi.gif 

День другій. Зі Славська вирушаємо у село Іза, Хустського району, до речі це центр лозоплетіння України. В селі, а точніше відразу за селом розташована оленяча ферма. От туди і попрямували. Виявилось, що олені дуже люблять кукурудзяні палички, які можна придбати у  власників ферми (5 грн). Кормили з рук. Один із оленів після поїдання корму аж стогнав від задоволення. Поряд стояло стадо баранів. Як тільки власник ферми відволікся – стадо баранів відразу нас атакувало з метою відібрати оленячий корм! )))))).
Після Ізи – прямуємо до села Горінчово, розташованого неподалік. Там знаходиться буйволина ферма. Скоштували свіже молоко буйвола, кисле молоко та різні види сирів. Придбати то все було неможливо у зв’язку з малим поголів’ям стада (((( Але нам надали адресу, де є більша ферма, де можна купити все. Вирішили їхати туди наступного дня. Також на фермі мешкали страуси та волохаті свині «Мангалиця», м'ясо який, кажуть є надзвичайно смачним.
Ночувати вирішили у надзвичайно красивому місці Шаян. Бронювати готель заздалегідь не став. У Шаяні, зупиняємось далеко не перший раз. По досвіду, майже всі готелі закривають кухню «тільки на сьогодні, а так вона у нас увесь час працює».   Прибули у Шаян – все підтвердилось. Працював тільки один ресторан при готелі, і в цьому готелі лишався єдиний НОБІГРІВАЄМИЙ номер за космічною ціною. Так як в цей день в мене був день народження, ми були компанією, то Шаянці на нас заробити не змогли.
Любі Шаянці!  Сервіс – це Ваші гроші. Нажаль, ваше село з НАДЗВИЧАЙНО красивими краєвидами має найнижчий індекс обслуговування, комфорту, та сервісу. Кажу, як людина, яка була у вас не один раз, і повірте, у мене є з чим порівняти.
Отож, повертаємось у Хуст, зупиняємось у готелі, йдемо у ресторацію, та святкуємо мій день народження.
Де-яки фото:

Перевал
IMG_1906_800.jpgi.gif

IMG_1907_800.jpgi.gif

IMG_1908_800.jpgi.gif
Оленяча ферма 
IMG_1916_800.jpgi.gif

IMG_1917_800.jpgi.gif
Нагле стадо баранів-рекетирів
IMG_1919_800.jpgi.gif

Буйволинна ферма
Маленькі буйволятки
IMG_1922_800.jpgi.gif
Волохаті свині
IMG_1923_800.jpgi.gif

Страуси
IMG_1924_800.jpgi.gif
Краєвиди Шаяна (фото ще з весняної подорожі)
IMG_20170513_101627_800.jpgi.gif

IMG_20170513_101631_800.jpgi.gif

День третій 
Прямуємо на буйволину ферму у селі Олешник, село розташоване біля заказника «Чорна Гора». Придбали буйволиних молочних продуктів, у тому числі і згущене буйволине молоко, і попрямували на термальні води у Косино, але на базу Еко-Термал. Вона знаходиться відразу за «розкрученою» базою. Вода на Еко-Термалі – сильніша. Два басейна (розміри приблизно 10м х 4 м) – перший вода біля 40 градусів, другій біля35 градусів, з термальною водою, та маленький басейн з холодною водою, для тих, хто перегрівся. Накупались до схочу ввечері, і потім з самого ранку до обіда наступного дня.

Буйволина ферма Олешник
IMG_1927_800.jpgi.gif

IMG_1928_800.jpgi.gif

IMG_1929_800.jpgi.gif

Еко-термал (фото не моє, з інета)
eko_termal_800.jpgi.gif

День четвертий. Зараз у Мукачево проходить фестиваль вина. Тож і ми вирішили долучитись до цього дійства. Прямуємо до Мукачева. Пообідали смачним бограчем та скоштували смачних угорських страв. 
Той, хто не за кермом скоштували вина. Придбали те, що засмакувало додому. І вирушили до замка Шернборнів. Після огляду замка та напившись води з джерела краси – прямуємо додому.

Замок Шерноборнів та джерело краси
IMG_1937_800.jpgi.gif

IMG_1940_800.jpgi.gif

IMG_1941_800.jpgi.gif

І наостанок… Про болюче. Я настільки звик, що по Львівський області майже ідеальні дорогі, та у напрямку Львів – Київ теж, що трохи був шокований до чого довели дороги у Закарпатті. Раніше, у Закарпатті дороги були набагато кращі за Львівські. Все помінялось. А саме погане, то, як закарпатці ремонтують дороги. Ці фото, я надішлю у Укравтодор. Журба….

«Ремонт» по-закарпатськи. Місці події – село Широке.
IMG_1909_800.jpgi.gif

IMG_1911_800.jpgi.gif

IMG_1912_800.jpgi.gif

Поделиться сообщением

Nav12   

Добрий день!
Минула зима, та зробив черговий повний оберт 100 тис км. показник на спідометрі (з серпня 2014).  
Тож триває підготовка авто до весняно-літнього періоду експлуатації.
За зиму потекла ліва передня стійка (передні стійки були ще рідні). Зовсім закінчились сайлентблоки передніх двох ричагів. Також ліва шарова опора при діагностиці показала маленький продольний люфт.  Шарові мінялись років 6-ть назад, сайлентблоки у серпні 2014.

Заміна передніх стійок разом с відбійниками, пильниками та підшипниками, та передніх ричагів  у зборі.

Стійки, пильники, відбійники, підшипники:

20180412_162444_800.jpgi.gif

20180415_123126_800.jpgi.gif
Змонтована стійка 
20180412_162433_800.jpgi.gif
Та встановлена
20180412_163311_800.jpgi.gif

Передні ричагі
20180415_123110_800.jpgi.gif
Встановлені на машину:
20180415_114754_800.jpgi.gif

20180415_114814_800.jpgi.gif

Поделиться сообщением

MoD   

Без фторопластовых шайб, ромашки скорее всего очень быстро умрут

Поделиться сообщением

Nav12   

А что за фторопластовые шайбы? Как выглядят? Где брать?

З.Ы. Умирают ромашки действительно быстро, живут дольше на ровных дорогах, если есть ямы-горбы, долго не ходят..... Слышал, что вроде бы от 9-ки подрезают и вставляют, но реально живьем не видел...

Поделиться сообщением

MoD   

Я бы скинул фотки, но сайт по прежнему работает через одно место.

От 9-ки смысла нет. Есть и усиленные разных фирм, и от ауди 100. Но машина станет жестче, и увеличится кастор

Поделиться сообщением

если фоток много я их просто собираю в единый альбом формата pdf, загружаю его на гугл драйв и далее просто ссылки на  него.. 

Поделиться сообщением

В 18.04.2018 в 21:12, Nav12 сказал:

Слышал, что вроде бы от 9-ки подрезают и вставляют, но реально живьем не видел...

Я себе с крабов 08, 09... поставил. Результат прям ошеломляющий. Советую.

Поделиться сообщением

Nav12   

Користуємось безвізом або яка різниця скільки років твоєї Сієррі, якщо ти прямуєш на ній у Барселону???  

Добрий день!  На роботі виникла невеличка пауза, тож вирішили з дружиною подивитись Барсу, та все що можливо по дорозі до неї та назад. Підготовка до подорожі: поміняв оливу та фільтри салону. Машина виїжджала у справному стані – повернулась у справному стані. За 12-ть днів пробіг склав 5200 км.

Буду розписувати все  зі всіма фінансовими розкладами. І так день перший: Львів – Будапешт. Якось так повелось у нас у сім’ї, що виїхати з ранку не дивлячись на всі підготовки та плани – не вдається. Так сталось і зараз. Але якщо це подорож для відпочинку то  Їхати потрібно не поспішаючи, с задоволенням. Хіба не так? )))) Отож виїхали майже по-обіді. Маршрут та опис, фото, традиційно під спойлером:

Маршрут (для розминки 578 км)
Lviv_Budapest_800.jpgi.gif

Приїхав у Берегове, заправився «до відригу» на ОККО – рушаймо до кордону з Угорщиною.  Від Берегово до кордону – 7 км. Проходження кордону зайняло близько 1,5 години. За цей час встиг зняти апартаменти у центрі Будапешта з власною парковкою (безкоштовно). 

Після в’їзду у Угорщину – купив Угорську віньєтку, ціна питання – 1470 форинтів (близько 5 Євро).

У Будапешт приперлись пізно ввечері. До центру дістався швидко та без пригод. Хазяйка апартаментів вже чекала поставили авто у паркінг – і вьо до розваг!!! ))) Встали з ранку і вирішили цьому місту приділити час. Ходили по Будапешту до 12 години. Я Був у Будапешті раніше проїздом. Багато читали і знали його історію. Але те що мі побачили зараз – підтвердило, що це місто явно не «одного дня». 

Тож зразу вирішили, що ми обов’язково повернемось у Будапешт пізніше на пару днів! Трошки краєвидів Будапешту:

20180420_093505_800.jpgi.gif

20180420_094859_800.jpgi.gif

20180420_095804_800.jpgi.gif

Підземній паркінг:

Park_Bugapest_800.jpgi.gif

Подивившись на Будапешт – вирушаємо до наступного міста -  Верона. У дружини в цей день був день народження, тож цілком логічно було б його відсвяткувати у місці Ромео та Джульєтти ))).

Маршрут (803 км)

Budapest_Verona_800.jpgi.gif

На виїзді з Будапешта попали у середні затори. 
При в’їзді у Словенію  - купив Словенську віньєтку та знову залився бензіном «до відригу». Влізло 45,3 літра на 59,98 євро (1, 324 за літр). Віньєтка 15 євро. Зразу дуже смачно і пообідали.
Зразу підрахую і розхід. Берегово –Будапешт -  Пинце (заправка) 590 км – 45,3 літра. Розхід разом з Будапештом + фари ближнє світло+ частково кондиціонер, склав 7,67 літрів на 100 км.

Загальна витрачена сума обов’язкових платежів  -  5+60+15 = 80 євро.

Зняв апартаменти у центрі Верони  з безкоштовною парковкою. 
Ну і фото. Заїхали на каву та розім’ятись  у Італії.

20180420_192701_800.jpgi.gif

Парковка у Вероні.

20180421_104230_800.jpgi.gif

Ну і декілька фото чудової Верони

20180421_155720_800.jpgi.gif

20180421_181333_800.jpgi.gif

У Вероні пробули 2 дні. І рушаймо далі до пригод, у Марсель.

Маршрут (668 км).
Verona_Marsel_800.jpgi.gif
Заправився перший раз «до відригу» за Вероною – по геотегам з фото - A4, AdS San Giacomo Nord, 489, 25086 Rezzato BS, Італія. Відстань між заправками – 609 км. 45 літрів – 73 євро. Розхід склав – 7,38 літрів на 100 км. Ближнє світло фар + частково кондиціонер. 
Фото заправки:
20180422_091936_800.jpgi.gif

Дорожні збори: платив на двух участках на першому 19,40 євро, на другому, перед Францією 39,60.
Після вїізду у Францію – просто вже заплутався. Раза три платив по 1,30 – 1,60 євро, потім десь біля 5 євро. Нажаль, у центрі Марселя знайти безкоштовну паркову не вдалось, тож і підземній паркінг  - 15 євро.

Дорога по Лазурному узбережжю, через Канни та Ніццу –це щось!!! Але не для тих, кого лякає висота. Нажаль, моя дружина з них. Довгі тунелі, які переходять у височенні віадуки, зліва море – краєвиди потрясні!!!! Але нажаль, фото немає, так як дружина була не в захваті і робити фото їй зовсім не хотілось…  А я не здогадався заблокувати файл з камер відеофіксації….

Перед в’їздом до Марселю, очікуючи корки, вирішив заправитись «до відригу».

20180422_172022_800.jpgi.gif

20180422_172605_800.jpgi.gif

Відстань між заправками (по геотегам фото) – 560 км. Заправка 39,33 літра, 62,10 євро. Розхід склав – 7,023 літра на 100 км. Ближнє світло фар + частково кондиціонер.

Бюджет – мали витрачених 80 євро (у Вероні) + 73 + 19,40+ 39,60 + 15(приблизні дорожні збори Франція до Марселя) + 15 (паркінг у Марселі) + 62,10 (заправка перед Марселем) = 304 євро.

Підземній паркінг у  Марселі:
20180423_133839_800.jpgi.gif

20180423_134214_800.jpgi.gif

Ну і декілька фото Марселя:

20180423_110909_800.jpgi.gif

20180423_120607_800.jpgi.gif

З Марселя вирушаємо до Барселони. Маршрут (507 км):

Marsel_Barselona_800.jpgi.gif 

Дорожні збори проводились постійно, невеликими сумами, чеків автомат не видає, тож запам’ятати все не зміг, але до Барси –  приблизно 20 євро.

Заправився «до відригу» перед Барсою, в очікуванні корків. Заправка:

20180423_192513_800.jpgi.gif

Відстань (по геотегам фото с заїздом у Марсель) – 512 км. Заправка 36,51 літр – 50 євро. Розхід з Марселем + ближнє світло фар + частково кондиціонер  - 7,13 літрів на 100 км.

Парковка. На жаль, безкоштовну паркову у центрі Барси також найти не вдалось. Паркінг 17 євро за день. Паркінг крутий. Має один підземній поверх та три у верх. Третій поверх на даху будинку. Там я і запаркувався.

20180425_095712_800.jpgi.gif

20180425_095503_800.jpgi.gif

Підбиваємо бюджет: 304 євро+ 20(дорожні збори) + 50(заправка) +17x4 (паркова - у Барсі були 4 дні)  = 442 євро.

Ну і Барса. 
20180424_144046_800.jpgi.gif

20180424_181156_800.jpgi.gif

20180426_181200_800.jpgi.gif

Пробувши у Барсі 4 дні – вирушаємо далі, на Ліон. Маршрут (639 км):

Barselona_Lyon_800.jpgi.gif

Заправився «до відригу» перед Ліоном. Заправка:
20180427_203456_800.jpgi.gif

Відстань між заправками (з заїздом у центр Барселони) – 669 км. Розхід – 48,3 літрів – 77 євро.
Розхід – 7,22 літра. 

За дорогу до Ліона заплатив біля 10 євро у Іспанії та 44.90 у Франції. Паркінг у центрі Ліона, також платній. Обійшовся 12 євро.
Бюджет: 442 +10 +45+77 +12 = 586 євро.

На Французькій заправці

20180427_162605_800.jpgi.gif

Фото Ліона

20180428_095342_800.jpgi.gif

20180427_224008_800.jpgi.gif

20180428_104238_800.jpgi.gif

З Ліона далі прямуємо у Німеччину, село Зорен. Чому туди? Я де-кілька разів був у Зореніі по роботі. Старовинний отель, з старовинним рестораном 1776 року. Там збирається усе село. Жінки на другому поверсі, чоловіки на першому.  Там розливають найсмачніше пиво, яке я тільки коштував у Німеччині, яке вони варять власноруч, і його ніде не можна купити, воно має назву «Октоберфест». Отака вечірня спокійна атмосфера – домашня кухня, та смачне пиво! Це просто MUST побачити моя дружина. Отож , Зорен!!! Маршрут (відстань 669 км, проходить через королівство Люксембург)

Lyon_Sohren_800.jpgi.gif

Заправився «до відригу» перед Зореном. Заправка

20180428_211427_800.jpgi.gif

Дорожні збори – у Франції до Люксембурга 45 євро. Далі – безкоштовно. Стоянка у Зорені безкоштовно. Відстань між заправками 615 км. Витрачено  48,61 літр -  68 євро. Розхід склав 7,9 літрів на 100 км. Ліон + ближне світло фар+ частково кондиціонер.

Бюджет:  586 + 45 + 68 = 699 євро.

Фото Зорена.

20180429_094057_800.jpgi.gif

20180429_094119_800.jpgi.gif

20180429_094109_800.jpgi.gif

20180429_094227_800.jpgi.gif

Далі прямуємо на Дрезден. Маршрут (568 км)

Sohren_Dresden_800.jpgi.gif

До Дрездена – дорога безкоштовна, паливом не заправлявся, стоянка безкоштовна. Тож бюджет лишився незмінним.

Фото Дрездена

Від совка тут ще не всі відійшли. На баяні грають всілякі совкові пісні.

20180429_185303_800.jpgi.gif

Але є на що подивитись

20180429_190206_800.jpgi.gif

20180429_190244_800.jpgi.gif

20180429_203011_800.jpgi.gif

З Дрездена – прямуємо додому. Маршрут (відстань 846 км):

Dresden_Lviv_800.jpgi.gif

Заправився вже після Дрездена, «до відригу», як виявилось, на більш дорогій заправці Shell. Тож у Німеччині ціна на пальне – різна. Більше до України я не заправлявся.

Заправка – відстань між заправками – 623 км (с заїздом у центр Дрездена).  Заправка – 48,81 літр – 80 евро. Розхід склав 7,83 літра на 100 км.

20180430_134543_800.jpgi.gif

На заправці у Німеччині

20180430_141133_800.jpgi.gif

Дорожні збори – Німеччина – відсутні. У Польщі 16,20 злотих + 10 + 10 злотих = 36,20 злотих = 9 евро.

В Україні заправився зразу на кордоні на ОККО. У баку по вказівнику лишалось 7-8 літрів пального. Відстань між заправками 720 км. Пальне – 52 літри. Приблизний розхід – 7,22  літра на 100 км.

Підсумки.
Бюджет 699 + 80 +9 = 788 евро. Якій можно було б зменшити якщо шукати безкоштовні паркінгі та більш дешеві заправки. Але. МАУ відкрила прямий рейс Лвів – Барселона. Туди 2500 грн, назад 3500 грн. Разом – 6000 грн = 200 євро. Тож на двох – 400 євро туди – назад. І можливість подивитись тільки одне місто. Тож авто подорож виявилась доволі бюджетним засобом туризму з неймовірними враженнями та майже повним пізнанням країн за рахунок того, що ті бачиш всю країну!

Поделиться сообщением

MoD   

Класс какой! Супер просто. И интересно, и информативно) Для таких параноиков как я, рассматривался вариант поломки, дальнейшей починки или эвакуации домой?

Поделиться сообщением

а мені шораз більше до вподоби варіант з дешевим авіарейсом - прямо в конкретну точку... Видно явно старію й починаю обирати комфортні рішення, а не пригодницькі.. А мій  брат зара якраз напевно доїзджає до Риму...

Поделиться сообщением

Nav12   

Насправді їхати по автобанам дуже комфортно та безпечно. Я взагалі не втомлююсь. У Німеччині, якщо не встановлений знак обмеження швидкості - обмежень взагалі немає.  Є рекомендована швидкість  - 130. У всіх інших країнах - обмеження 130. Я їду 100-120 у правому ряді,  об'їжджаючи  фури, та ще тих, хто їде повільніше. Але таких небагато. 

Класс какой! Супер просто. И интересно, и информативно) Для таких параноиков как я, рассматривался вариант поломки, дальнейшей починки или эвакуации домой?

:D:D:DНу эвакуации домой - точно не рассматривал. Все ремни - помпа, генератор, ГУР, ремень ГРМ - вожу с собой.  Вот надо, наверное, еще и все шланги охлаждения бросить на всякий случай. Со всеми остальными поломками - Сиерра едет. Плохо, медленно, но едет. Если вдруг не едет - есть на трассе телефоны "SOS". Можно отбуксироватся/эвакуироватся в ближайший город. Загнать машину на СТО. Запчасти за кордоном ищут сами СТО (заказывают). В худшем случае лишние финансовые расходы - отель, ремонт, запчасти, возможно потеря нескольких дней...... Но это не смертельно, а главное - это может произойти абсолютно с любым автомобилем, даже с  новым.  Кстати, приблизительно такую картину наблюдал в горах перед Ниццой - закипел какой-то джипик, вроде Рено, и хозяин наматывал круги у машины с открытым капотом, из под которого валил пар. И видел британца (машина на GB номерах)- стоял на обочине - руки по локоть в мазуте и что-то ковырял в движке - САМ! )))))))

Поделиться сообщением

В 03.05.2018 в 08:33, Nav12 сказал:

Все ремни - помпа, генератор, ГУР, ремень ГРМ - вожу с собой.  Вот надо, наверное, еще и все шланги охлаждения бросить на всякий случай.

не забувайте "священну" річ №1 в сієррах та скорпіо - запасний тросик зчеплення...

:)

Поделиться сообщением

Nav12   

:DКоли я тільки купив Сієрру - педаль зчеплення була настільки  тугою - моя дружина ледве могла ії  витиснути. От тоді трос зчеплення - мінявся щомісяця. Ми постійно нарікали на "китайскі" троси . Я навчився їздити без зчеплення. Це дійсно була катастрофа.  В Сієррі  щось зломилось -ії віддали  на ремонт. Майстер охерів від тугої педалі. Я  мав з ним розмову - він мені доказував що такого бути не повинно, я - що "це особливість Сієрри, ії недолік і от таке зчеплення туге.....".  Результат - майстер поміняв все у комплекті (маховик (??? не пам'ятаю),  корзину, фередо, витисний) - я тут охерів я. Щеплення витискається - одним пальцем руки!!!! З того моменту ( років 7-8) - я не замінив ні одного тросу )))))):D

P.S. Осені того року я знов замінив зчеплення - педаль стала дещо тугою. Зараз знов ії можна витиснути пальцем.

Поделиться сообщением

Nav12   

Боротьба з вібрацією.

Вібрація на моєї Сієррі була присутня з моменту ії покупки. Починалась вібрація на швидкості 110 км/год (на 110 км/год відчувалась тільки тоді, коли покласти руку на кулісу КПП) - і прогресувала. На швидкості 140 км/год - вона вже добре відчувалась на кузові. Їхати можна було ще до швидкості 150 км/год - далі вже було не то ще некомфортно (комфорт пропадав на 135-140 км/год) - далі було страшно. Але до тих пір, поки в Україні не було рівних та швидкісних доріг, та Європа була "далеко" - я мірився з цім недоліком. Все це я хотів втілити в життя до поїздки а Барсу, але не встиг. І так, кардан  був завезений до "Євро-кардан центру" у Львові. вул. Грунтова 1. Поміняли дві хрестовини та зробили балансування після заміни хрестовин. Я зразу поміняв гумову муфту та подушку КПП. Результат - розігнався до 165  км/год по спідометру (150 км/год по GPS) - вібрація зникла!!! :D

Фото звіт:

Відновлений кардан

20180412_165054_800.jpgi.gif

20180412_165122_800.jpgi.gif

Гумова муфта кардану

20180508_101319_800.jpgi.gif

Нова подушка КПП 

20180508_144645_800.jpgi.gif

Стара подушка КПП

20180508_155504_800.jpgi.gif

Встановлений кардан

20180508_153309_800.jpgi.gif

20180508_153316_800.jpgi.gif

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти