Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine
Nav12

Форд Сиерра. 1985. Это - не возраст!

Рекомендуемые сообщения

Nav12   

Все очень кратко: На момент покупки Сиерры у меня  денег не было, покупал машину только с целью "уложитсья в сумму")))) Купил машину в 2004 году. Куча хозяев, все делалось в "гараже".....  Кузов начинал ржаветь, 

Хетчбек, 1985 года. Карбюратор. Без ничего. Стоял "Пирбург" - бензин жрала ведрами... Не работала печка. И вообще - много чего не работало )))))))))

Самостоятельно в 2005 году был установлен инжектор, купленный на шроте, затем гидроусилитель руля.

Машина выглядела вот так:

IMG_0011_800.jpgi.gif

В 2014 году, машинка подустала.... Было решено "вдохнуть вторую жизнь". Были куплены крылья на разборке, переварена морда - машина была покрашена.  Так же переделаны фары, куплены тюнингованные стекловолоконные бампера.

Был преобретен на разборке кондиционер, самостоятельно установлен, затем спецами -отремонтирован (утчечки системы) - и заправлен. Кардинально переделан салон. Сегодня Сиерра выглядит вот так:

IMG_0933_800.jpgi.gif

IMG_0934_800.jpgi.gif

IMG_0935_800.jpgi.gif

IMG_20161019_131424_800.jpgi.gif

Изменено пользователем Nav12

Поделиться сообщением

сховайте повнорозмірні фотографії під спойлер  http://ford-club.ua/board/index.php?/topic/81665-изменения-в-правилах-форума/&do=findComment&comment=1060791471

Пітсбург - є таке місто, але карбюратор на сайрах був Pierburg 2E3

Поделиться сообщением

Nav12   

Дякую....

Так, такий і був карбюратор. Він, як я зрозумів на тей час, встановлювався на 1.8. Гадаю, що на моєї машині він з'явився за волею одного з попередників. Система запалювання на тей час була: сиерровський трамблер з датчиком хола, та невідомо з якої машини електронний блок, з перепаяною проводкою Зараз просто не пам'ятаю. Ніякої корекції по ваккуму... 

Залив 5-литрову каністру бензину і зміг проїхати 35 км по трасі, на швидкості 90 км/ч. ))))))

Поделиться сообщением

передок выглядит здорово.идеальный бэдбой

Поделиться сообщением

Aviator   

Очень красиво сделано. Одна из лучших сиерр, котрые я видел.

Поделиться сообщением

Nav12   

Дякую!

Еще немного об автомобиле:

И так, салон. Было принято решение немного "обновить" машину. Была куплена на разборке торпедо от Форд Фокус. Подрезана, подогнана и .... установлена! Покрашена, согласно принятой черно-белой концепции)))) Вот так она выглядит:

IMG_1224_800.jpgi.gif

IMG_1225_800.jpgi.gif

IMG_1226_800.jpgi.gif

Подлокотник - от Форд Скорпио

IMG_1221_800.jpgi.gif

IMG_1227_800.jpgi.gif

Сидушки кожанные, куплены на разборке, от Альфа-Ромео "Спайдер". Они с электроподогревом, подключены

IMG_1240_800.jpgi.gif

IMG_1222_800.jpgi.gif

Карты дверей и задняя полка - обшиты кожезаменителем, с сохранением черно-белой концепции

IMG_1228_800.jpgi.gif

IMG_1238_800.jpgi.gif

IMG_1223_800.jpgi.gif

IMG_1239_800.jpgi.gif

Особый разговор - панель приборов. Была отсканирована шкала приборов Сиерры и Фокуса. Сканы отправлены в Харьков. Там сделали новую гибридную Сиерра-Фокусовскую шкалу. ))))))  Далее вооружившись тестером, паяльником и эпоксидным клеем - я за выходные воткнул и переподключил сиеровские приборы в корпус приборной доски фокуса. Вот как получилось:

IMG_1231_800.jpgi.gif

IMG_1232_800.jpgi.gif

IMG_1218_800.jpgi.gif

На передние двери установлены сиеровские электороподъемники, управление вынесено на подлокотник

IMG_1230_800.jpgi.gif

Так же - сделано управление обогревом заднего стекла, дворника, противотуманок

IMG_1233_800.jpgi.gif

Ну и подкапотное пространство ))))) Как я уже писал - впрыск, гидроусилитель, кондиционер -  ставил самостоятельно, Вот как все выглядит:

IMG_1234_800.jpgi.gif

IMG_1235_800.jpgi.gif

IMG_1236_800.jpgi.gif

IMG_1237_800.jpgi.gif

Вентилятор кондиционера (с радиатором)

IMG_1241_800.jpgi.gif

Поделиться сообщением

чесно кажучи, не знаю чого ви вибрали саме цю панель - я мабуть безнадійний консерватор й старий пердун, але вона для мене радше відштовхуюча.. Біла "борода" занадто сильно контрастує на фоні цього "зрубу".

Запевне також ви собі зробили запуск двигуна від кнопки?

Поделиться сообщением

Nav12   

:D Мені подобаєтся))) Та і моя стара торпедо була потріскана від сонця. Я так зрозумів, що то хвороба сиеровських торпедо. Тому вирішив поставити від Фокусу. По ціні - май же те саме. Але вона - пластикова. Навіть, я би сказав - капронова. Кидаю машину на сонці, навіть у Туреччині - і не боюсь, що потріскає )))))

Не, від кнопки не робив (((( Лишив, як було - від ключа ))))

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Дивлюся я на це все і бачу - об'єми роботи колосальні. Фактично, внаслідок кузовного ремонту і заміни багатьох елементів вона із МК1 стала МК2. Я просто в шоці від салона - це серйозний підхід і чудовий результат... Правда, дивує, чому при фарбуванні не приводився в порядок підкапотний простір - ззовні машинка гарна, відкриваємо капот - і купа іржі, нехай і поверхневої. але враження псує сильно. І основне питання - НАШО? Робота, матеріали, запчастини - кошти вкладені немалі - при продажу за це ніхто не заплатить, а тільки лякатися будуть... Я ще розумію відновлення до оригінала, а тут... Якщо й для себе, то чи не простіше було купити новішу машину, за вкладені гроші? Нехай не зі шкіряним салоном. аел новішу - з рідним кондиціонером, рідними склопідйомниками, економнішим мотором, сучаснішою панеллю приладів...і головне - новішу. Я ні в якому разі не хочу образити людину, яка доклала стільки зусиль, але для себе розумію 2 речі - я б її не купив в стані як зараз, я б стільки не тратив, щоб зробити як зараз... А машинка - гарна, нема що сказати. Я також мав Сієрру з 2,0 ОНС EFI 115 к.с., також МК2 хетч (панельку теж міняв - на МК3))) ). Буду стежити, що з нею буде далі...

ПиСи Бачу, ви наче з гірскьої частини Львіщини, судячи з першого фото і того що у вас в підписі. Здивувало, що розмовляєте російською )))

Поделиться сообщением

Nav12   

:D Робилась машина виключно для себе. Продажу вона не підлягає. Тобто я не рахував, що я вклав, і що можу повернути. То не цікавить. В 2014 році - ії потрібно було або відновлювати, або..... 

Тобто прийняли рішення  - вкласти гроші у комфорт. За 2 роки (після переробки) я наїздив 75 000 км. Був на ній у південній Туреччині.  Ну а підкапотний простір.... Дійде і до нього...

З.І. Перше фото зустріч НР, здається 2010, у Славському )))))))))

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
1 час назад, Nav12 сказал:

Перше фото зустріч НР, здається 2010, у Славському )))))))))

А-а-а, я думав, то ваше подвір'я... Ще так собі міркую - ну де ж там в горах стільки запчастин набрати - в мене тато зі Старосамбірського району, то я знаю, що кажу )))

Поделиться сообщением

Nav12   

Я б дуже хотів би мати таке подвір'я  :D 

Поделиться сообщением

ZOV_63   

Правильно что сделал машину под себя, ведь для себя-же! А менять можно лишь тогда когда у нас дороги "родятся", а сейчас сиерра самый удачный выбор. 

Поделиться сообщением

ssv   

Отличная реинкарнация. Представляю сколько ушло работы и финансов.

Поделиться сообщением

Nav12   

Работы, действительно пошло много. По финансам - так как все покупалось на разборке - пошло не так уж и много. Вряд ли можно говорить о покупке за эти деньги лучшего, чем то, во что превратилась машина.... Тем более, что кумулятивно - деньги потратились на финальном этапе (покраска, сидушки, кондиционер), а все остальное - было растянуто по-времени (впрыск - 2005 год, ГУР -2006). Спасло, что все электричество/электронику - делал своими руками. Свой труд, конечно ценен, однако, вроде, как и бесплатен )))))))

Дополню пост, например:

- панель приборов - шкала, заказанная в Харькове, обошлась 140 грн. + Новая Почта, уже не помню сколько )))) - все остальное, своими ручкам )))))

- фары. Были куплены разбитые (без стекол) фары от MK2, за какие-то копейки. Так как планировалось линзовать, дабы не нарушать закон - нужны были прозрачные стекла. Заказывали в Киеве - 400грн пара + покупка линз с биксеноном что-то около 1000 грн. Подключение биксенона - своими ручками...

Вот таким принципом...... )))))))))

Поделиться сообщением

Aviator   

Салон смотрится очень органично, как будто это сделано заводскими дизайнерами. Туда бы ещё руль и гитару от Фокуса. Кстати, на RST продавалась Сиерра с торпедой от Мондео 1, тоже довольно прикольно смотрится.

Изменено пользователем Aviator

Поделиться сообщением

Nav12   

Спасибо!

Продолжаю вести бортжурнал. Закончился лямбда-зонд... Прошел около 35 тыс километров... Машина начала поддергиваться, резко увеличился расход, свечи черные..... Проверка тестером - подтвердила диагноз .... Отключение лябды - улучшило состояние авто )))))))) Лямбда была вчера заказана, замена в понедельник......

И несколько фото из летнего путешествия:

Болгария

IMG_0716_800.jpgi.gif

Переправляемся через Дарданеллы на Чанакалле

IMG_20160731_171621_800.jpgi.gif

IMG_20160731_171821_800.jpgi.gif

А это знаменитая Троя

IMG_20160730_185427_800.jpgi.gif

Поделиться сообщением

Крутая машинка! Пусть радует

Поделиться сообщением

Nav12   

Доброго дня всім! Дякую!!!

Сьогоднішній день .....  

1. Мною до ременя ГРМ був здійснений злочин, (він бідний пройшов 75 300 без заміни - дякую виробнику!!!) - вирішено було його замінити:

IMG_20161024_140758_800.jpgi.gif

IMG_20161024_140742_800.jpgi.gif

2. Після зняття кришки трамблера помітив, що опір бігунка пропалений, при спробі зняти бігунка - він розсипався ((((((

Може кому згодиться 

Оригінальній номер BOSCH 1234 33 2350 R1

BERU EVL 134

а в магазині був замінник BERU - от такій ))))))

IMG_20161024_162627_800.jpgi.gif

3. Ну і замінив лямбда-зонд. Прийшов от такий, ніби то з USA ))))))))

Оригінальній номер 89 BB 9F472 AA

Прийшов замінник (універсальний BOSCH)

Надпис на зонді  BOSCH LSH 24  та номер  0 258 986 506 

IMG_1243_800.jpgi.gif

IMG_1244_800.jpgi.gif

Роз'єм вирішив паяти, а не з'єднувати за допомогою з'єднувача з комплекту.  Вийшло от так:

IMG_1246_800.jpgi.gif

Поделиться сообщением

Nav12   

Доброго дня!

Продовжую б.ж.....  

Гадав, що до весни в машину більше не полізу, але з основною роботою виникла пауза, і було прийнятне рішення частину необхідної роботи зробити зараз.

По недолікам в машині:

- Почав закінчуватись передній сальник коленвалу (за ніч 5-6 крапель) на підлозі

- Почав "потіти" задній сальник коленвалу

- Шум витисного підшипника та дещо туга педаль щеплення

Також частина ОЖ попадала в радіатор явно до відкриття термостату, а попереду зима. Також було прийняте рішення витягти двигун з машини та навести лад під капотом.

Попереду заміна накінечників рульових тяг та пильників напіввісей.

Далі, все під спойлером

Процес фарбування підкапотного простору

IMG_20161125_171327_800.jpgi.gif

IMG_20161126_095424_800.jpgi.gif

Заміна переднього сальника коленвалу

IMG_20161126_125319_800.jpgi.gif

Після зняття корпусу термостата та демонтування старого термостата виявилось, що старе гумове кільце - розсипалось в руках. 

IMG_20161126_140332_800.jpgi.gif

Заміна термостата

IMG_20161126_140026_800.jpgi.gif

Також було замінено щеплення в комплекті - витисний, корзина, диск щеплення. Ось такій:

IMG_20161126_140333_800.jpgi.gif

Також трохі перебрав електро проводку, пофарбував всі елементи підкапотного, вийшло так:

IMG_20161201_154853_500.jpgi.gif

IMG_20161201_154903_800.jpgi.gif

Поделиться сообщением

MoD   

Интересный автомобиль. Тут даже не объем работ сам по себе удивляет (мк.2 из мк.1 множество, как и внешне похожих в плане тюнинга). А именно качество работ. Например панель. Я видел торпедо от фокуса в сиеррах, но но оно смотрелось именно как кустарщина, тут же - управление печкой например, или приборная панель, вписанная в родную фокусовскую, кнопочки слева от руля, или подрулевой пластик. На фото - очень аккуратная работа. А ведь каждый элемент, это отдельная задача, над ней думать нужно. ;)

Поделиться сообщением

машинка огонь!

Поделиться сообщением

Nav12   

Доброго дня!

Дуже неочікувано лопнула передня ліва пружина.... Було попадання у затоплену яму, але з правої сторони. Так як машина на свята потрібна кожного дня - довелось все робити оперативно. Прочитавши про вибір пружин - дуже хвилювався за нові, бо б/у парні знайти не зміг..... Вирішив купити Куябу. Результат - чудовий, під спойлером

IMG_20161230_122455_800.jpgi.gif

IMG_20161230_122504_800.jpgi.gif

IMG_20161230_122618_800.jpgi.gif

Поделиться сообщением

Nav12   

Добрий день!

Зимою поприходили посилки з Алиекспресу, тож тюнінг або колгосп (як кому завгодно))) ) - продовжується! )))

1. Встановив денні ходові вогні, протитуманки у бампер - разом з "ангельскіми очками". Алгоритм праці ДХВ наступний:

- при запуску двигуна, при включенні генератора та підвищення напруги 13.5 в або вище - вони включаються.

- при включенні габаритів - яскравість приглушується на 50%

- при виключенні двигуна (напруга падає нижче 13,5 В) - після 10 сек - вони гаснуть.

2. Протитуманки:

- при включенні габаритів - включаються тільки "ангельські очки".

- лінзи (на світлодіоді) - включаються за допомогою штатного перемикача.

Фото - під спойлером.  (машина брудна, вибачаюсь...)

ДХВ

IMG_1343_800.jpgi.gif

Включенні габарити - яскравість ДХВ зменшилась на 50%, включились  "ангельські очки".

IMG_1346_800.jpgi.gif

Включені протитуманки (лінзи)

IMG_1348_800.jpgi.gif

Також встановив задню камеру парковки, та під'єднав до свого мультімедійного центру

Камера вмонтована в бампер

IMG_1356_800.jpgi.gif

i.gif

IMG_1355_800.jpgi.gif

А так виглядає зображення з камери на мультемедіному центрі

IMG_1350_800.jpgi.gif

Також встановив відеорегістратор на 2-і камери:

Передня (встановлена за дзеркалом):

IMG_1351_800.jpgi.gif

IMG_1352_800.jpgi.gif

Та задня камера (встановлена на кришці багажника (хетчбек) ) . Також встановив і світлодіодний стоп.

IMG_1353_800.jpgi.gif

IMG_1354_800.jpgi.gif

Задля цього також у китайців замовив коробку реле та запобіжників (у шатній майже не лишилось місця))) )

Штатна коробка

IMG_1359_800.jpgi.gif

Додаткова коробка ( встановив між бачком ОЖ та бачком склоочисника)

IMG_1357_800.jpgi.gif

І ії відкритий стан - ще є місце для творчості  ))))))

IMG_1358_800.jpgi.gif

Поделиться сообщением

Nav12   

Пройшло 2,5 років після останньої заміни гальмівної рідини. Ще потроху став підтикати задній правий гальмівний циліндр, десь грам 20 за два тижня.... Закінчувались передні гальмівні колодки, задні теж. Було також прийняте рішенні замінити головний циліндрб бо йому років.... ))))

Куплено та замінено:

- Головний ціліндр
- Передні диски (з вентиляцією)
- Передні гальмівні колодки
- всі гумки на передних суппортах
- задні гальмівні ціліндри
- задні тормозні колодки
- задні барабани
- також всі "солдатики" та пружинки на задньої частині гальмівної системи

Все було куплено фірми "LPR"

Також замінена гальмівна рідина на "ХАДО".

Крім гальмівної системи - замінени пильники пів-вісей  (вони були куплени восени, але встановив тільки зараз)

Фото звіт:

Головний ціліндр
IMG_20170503_153755_800.jpgi.gif

IMG_20170503_153649_800.jpgi.gif

IMG_20170503_160527_800.jpgi.gif

IMG_20170503_153807_800.jpgi.gif

IMG_20170503_153820_800.jpgi.gif

IMG_20170503_154644_800.jpgi.gif

IMG_20170503_154902_800.jpgi.gif

IMG_20170503_163153_800.jpgi.gif

IMG_20170503_164320_800.jpgi.gif

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти