Olddriver

А ще ми їздимо роверами

28 проголосовавших

1. 1. А ви катаєте велосипедом?

• Так, регулярно. За сезон накатую більше 1000км
    • Так, в якості прогулянок вихідного дня
    • Хочу придбати велосипед і тоді...
    • Ні, це не для мене

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь для возможности голосования в этом опросе.

В теме 103 сообщения

Привіт сусіди. Маємо з Grifом думку приїхати у ваші мальовничі краї,вклонитись величній Говерлі,якщо будете раді бачити наші пики,то з радістю завітаєм до вас в гості з ночівлею.І екскурсію по видатних місцях Франківська будьте ласкаві.

ПиСи.Ми будемо на велосипедах...

ПиПиСи.Мандрівка відбудеться в першій половині вересня. Точну дату назву цими днями.То як?

Поделиться сообщением

Мандрівка відбудеться в першій половині вересня. Точну дату назву цими днями.То як?

А в нас є вибір? Хоча читайте вище про плани на 6-те число. В цю неділю теж є задумка поїхати в гори роверами  дітьми, конкретно в Яремчу - туди й назад - приміським поїздом...

Ми будемо на велосипедах...

А про це можна щось почитати тут

Поделиться сообщением

На дату приїзду впливає фактор погоди,і температура повітря,в спеку мотати кілометри якось не дуже.І горами хочеться помилуватись в ясну погоду.7-8 числа гісметео обіцяє ідеальну для мандрівки погоду.Хоча хзна як воно буде...

Поделиться сообщением

Ну та ясно... Скажіть, а який у вас маршрут? Які ділянки ви їдете великами? Скільки вас (чи тільки двоє)? Я бачу, ви напланували багато

Поделиться сообщением

Двоє точно,третій вагається (: з Коломиї до Ворохти,ну і звідти до вас на ніч потрапимо. День на прогулянку по Франківську,і на поїзд в 23год. Ось і всі плани.

Поделиться сообщением

з Коломиї до Ворохти,ну і звідти до вас на ніч потрапимо

Поїзди зараз ходять тільки з Яремчі - ділянкка Яремче-Рахів на ремонті. Треба слідкувати за розкладом - може пустять до того часу. Так що вам скоріше за все прийдеться маслати до Яремчі, це ще 30 км приблизно...

З Коломиї до Ворохти кудою поїдете?

Поделиться сообщением

Ми їдем поїздом Ковель Чернівці. Сходимо в Коломиї,і маслаємо педалями через Яремче на Ворохту.

Поделиться сообщением

Сходимо в Коломиї,і маслаємо педалями через Яремче на Ворохту

Це як, хлопці? Шось ви тут... З Коломиї на Яремче саме цікавить. Бо тут шось не то... Так в нас не їздять просто

Поделиться сообщением

Ну від Коломиї до Делятина дорога є? На карті є.Чи є як зрізати? То розкажіть!

Поделиться сообщением

Ну від Коломиї до Делятина дорога є? На карті є

Я це підозрював... Так, від Коломиї до Делятина дорога є, асфальт, трохи з ямами. Але то настільки скучна дорога, що мені вас шкода. Ви просто нічого цікавого не побачите. Вона йде по долині Прута, справа від вас буде злегка горбиста місцевість, всю дорогу населені пункти, їзда по горизонталі, зліва за Прутом перші горби гір. І так до Добротова ну там хоч невеликий перевальчик до початку Делятина і бодай якісь краєвиди. Ну але далі весь Делятин знову їзда з мінімальним набором висоти і таке саме початок Яремчі (район Дора). Ну хоч по боках якісь вже гори будуть. Далі вже буде веселіше, звичайно... Ну але 50км коту під хвіст?!!...

З Коломиї їдеться на Косів, звідти на Буковецький перевал, потім на Верховину, звідти головне піднятись на Кривопільський перевал, а там через Ворохту і до Яремчі все вниз - рай для ровера... А як схочете вклонитись Говерлі, то можете звернути на Заросляк з основної траси (13км). Звідти підйом на Говерлу туди-назад - 4-5 годин. Крім того, в результаті ви опинитесь саме в Яремчі, звідки є поїзд. Мій варіант - 100км грубо. Ваш Коломия-Делятин-Яремче-Ворохта-77км і назад в Яремче ще плюс 25км. Виходить те ж саме... Тільки питання буде полягати в одному - чи осилите ви в тому числі по часу 100км на ровері - уточняйте розклади поїздів. 

Поделиться сообщением

Ну тепер зрозуміло. Я за твій маршрут тільки за! Я хлоп тренований,досвід стокілометровок маю. А от для Гріфа то буде дебют,і боюсь щоб після таких покатух по перевалах у нього взагалі не пропала охота до покатух.

Поделиться сообщением

А от для Гріфа то буде дебют

А який у нього накат, що він до того їздив? Це не здається тобі небезпечним так його нагружати?

Доречі, чого твої вело-таланти розкрились тільки тепер? Я раніше про так захоплення не чув...

Маршрут, який ти пропонував (ділянка Коломия-Делятин) входить до бревету "Франківська Двохсотка" Івано-Франківськ-Городенка-Коломия-Делятин-Надвірна-Івано-Франківськ. Про нього цікавий звіт можна прочитати тут

Поделиться сообщением

Я вже півтора роки активно катаю. Зимою теж.

А на рахунок Гріфа скажу так: Дорогу осилит идущий. Тай велік в нього не найгірший,якось воно буде.

Я сотку пройшов за 4.07 в спеку +30 на шоссері.

Поделиться сообщением

Дана тема присвячена такому хобі, як ВЕЛОСИПЕД.

Опитування нам покаже, наскільки це цікаво клубням.

Починається вона із задумки хлопців з Волині, Olddrivera і Grifa, приїхати на Прикарпаття і покатати по горах роверами, про що відписалися у "Франківській кавярні". Звідти перші пости і перенесено...

Поделиться сообщением

До речі наші Zeta з Олею теж з двома колесами на короткій нозі. Ось так!

Поделиться сообщением

А на рахунок Гріфа скажу так: Дорогу осилит идущий.

Воно то так, але я навантаження для себе збільшую поступово. Катаю від кінця червня (з часу придбання ровера - клас MTB, гума не агресина, є задумка придбати напівсліки), в основному легке крос-кантрі. Так, асфальт дозволяє проїжджати відстані швидко і багато, але я попри дороги й так все бачив, а от лісові і польові дороги - це цікавіше... Зрештою, то видно з моїх треків...

Наразі з відносною легкістю осилив із дитиною 12-13 кг на задньому колесі 50км. По відчуттях - міг би ще 20 крутанути додатково. Ноги в нормі були, тільки задниця трохи вже просилася злізти з сідла (час в сідлі приблизно тих же 4 години, оскільки зі мною їхала ще доця на свому підлітковому ровері на 24" колесах, то швидкість була невисока, враховуючи ще й грунтове покриття). Ну але цього я досягав поступово, починаючи з 15 км за поїздку, далі 20-25, ну і 2 останні рази по 30. Просто з незвички можуть боліти коліна (не забуваємо про пиття під час їзди), брати корчі і тому подібне... З собою звичайно, завжди вожу запасну камеру, ремкомплект для заклейки камер, шестигранники та "велосипедний" гайковий ключ.

Ну це таке

Тепер далі. Olddriver, ти питав мене стосовно вартості дизеля ( в нас електричок нема - залізниця не електрифікована, колись ще розкажу, чому). Ціни на проїзд в приміських потягах для нашої області можна побачити на сайті Львівської залізниці. Для добирання до Франика з Яремчі (тариф 61-70км) - 12 грн. "дорослий" квиток. Я можу точно сказати - це КРУТО! Саме тому в цю недлію, 30-го числа серпня, заплановано проїхатись до Яремчі і назад колією з роверами, щоб там покатати по околицях. Беремо із собою дітей "на багажники". Ровери складати чи пакувати в чохли у приміських поїздах не обов"язково.

Поделиться сообщением

Опитування супер!!!

Oleg Yava дякую за інфу по маршруту,дизелю,ітд..Ти справді дуже нам поміг розібратись що й до чого.Поїдемо твоїм маршрутом. Мандрівка відбудеться7-8 вересня.

Поделиться сообщением

Стосовно дизеля - вчора спеціально штудіював сайт Львівської залізниці - там вроді дизель їде з Рахова. Фіг знає... Можна ще зателефонувати... Просто, вам реально скоротити маршрут, сівши на нього у Ворохті (якщо нема обов"язкового бажання попасти в Яремче). Але треба знати, чи він звідти їде. Бо хлопці пролітали тут...

Поделиться сообщением

В Яремче маємо потрапити обовязково. Від Ворохти там рукою подати,і як я розумію,там спуск йде.

Поделиться сообщением

Від Ворохти там рукою подати,і як я розумію,там спуск йде.

Все правильно, в загальному там спуск. Спусків від Ворохти(750м) до Яремче(511м) у вас буде на 371м, а підйомів на 151м - я брав між з/д станціями по асфальту. 

Поделиться сообщением

Алег. Так вам есть где ночевать? Ьо нам на 4 человека твоей хатынки хватит ;)

Поделиться сообщением

Алег. Так вам есть где ночевать? Ьо нам на 4 человека твоей хатынки хватит ;)

Ого, то вже по любе багато... Я Володі Olddriver'у писав в ЛС стосовно ночівлі - пропонував недалеко від мене Гостинний двір "Забава" - від мене туди 500м або 3хв ровером. Повторю те, що писав Володі:

Серед тижня, думаю, на вечерю ви до мене заїдете без проблем.

Якщо вас тільки двоє, то можна було б подумати і про ночівлю. Але в нас багатодітна сім"я (діти 12 - 6 - 1,8 років) плюс ідуть ремонтні роботи, то я не можу так сказати. Зате поряд є чудовий готельчик, в ньому розміщались гості на святкуванні ДН нашої гілки, в т.ч. Умтер з Русланою... Недорогий, можеш Романа розпитати. Сніданок, входить. Та й. з іншого боку, вам зручніше буде прокинутись зранку коли хочете, а не коли ми збираємся на роботу, в школу і діти скачуть по головах... Отак, виходить, наче відмовив у даху над головою, але, думаю, ти мене розумієш і не образишся ))).

Як визначитесь із датою, то можете забронювати номер:

Ось фотки

Сайт закладу

У мене тепер 2-є школярок - тепер збирання зранку це щось!!! А ше малий попід ноги лІтає в памперсі )))

В якій годині ви будете коло Франика? Бо вам в такому випадку слід виходити на зупинці "Дружба" (с. Черніїв) або станції "Хриплин" (с. Хриплин) - слідують одна за одною.

Як вас буде стільки - мені треба серйозно подумати про нашу вечерю. Ви спортсмени, чи шось таки вип"єте?

Поделиться сообщением

Ігор, а чого ти не взяв участь в опитуванні?

Поделиться сообщением

Да мы ж не на ПМЖ к тебе

Поделиться сообщением

кум попросил сделать отчётик.

Тот кто туда подымался на Говерлу,знают эти смешанные чувства. Когда и молишься,и вспоминаешь маму чью то,и думаешь да ну его наХ,но все равно топаешь дальше :)

начну:

решили поехать через Тернополь.. посмотрел на каньон в тех краях,и думал сделать для всех сюрприз.Но дорога сама стала для меня сюрпризом,и понял что мы к Говерле приедем слишком позно.к 9:00 были в Франыку. Я показал пальцем,где живут Явовци,так по памяти,но мог ошибиться.И взяли курс на Яремче.

post-4248-0-43605800-1441816384_thumb.jp   горы все ближе

В Яремче нашли речку,она же водопад.

post-4248-0-60762800-1441817295_thumb.jp сам водопад так и не видели..плохо искали

добрались ,если так можно сказать до Ворохты(я ненавижу укравтодор,или кто там отвественный за то что называется дорогой в тех краях.)

от обедали в калыбе. Я наконец попробовал эбанош,с старой брынзой. Сам банош не самый вкусный из тех что я ел,но брынзя была наславу!(просил продать..они отказались продавать ). Я до этого года мало был в Карпатах,но такой жадности,не гостеприимства одним словом скупердяйства я ещё не где не встречал! Хватит о плахом.

кинули машину у шлагбаума ,и на великах в гору.

post-4248-0-51147000-1441817352_thumb.jp post-4248-0-88479400-1441817360_thumb.jp

на нас посмотрели как на обреченных,сказали только одеться получше. Бо мы в футболках выезжали :)

сначала дали жару,проехали 4 км,чуть ли не залпом,под небольшим углом :),попили водичьки,и дальше к тому месту где маршруты расходяться. Легкотня подумали мы..

проехавши 7км,под горку Гриф пробил колесо. 15 минут переку,бартировка,поклейка. Стало попрохладней.

................

определили свой маршрут,и в путь.

post-4248-0-83292600-1441817987_thumb.jp

Ехали,тащили,пыхтели,но уверенно стартовали под горку. Всего то 4.5 км :) . Встречая по пути уже посететивших Говерлу. Те говорили что это плахая идея,с великами на Говерлу )). 

Первый километр дался,как я сейчас понимаю давольно таки легко.

Второй марш бросок,и мы уже там,где заканчиваються деревья.У подножья Говерлы.

post-4248-0-99683900-1441818590_thumb.jp  post-4248-0-56288200-1441818647_thumb.jp post-4248-0-79822300-1441818731_thumb.jp перекусили,увидили габариты Говерлы,и поняли  что идея,мягко говоря,плохая!

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти