Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine
Pulsar

Проводи 2014 року (корпоратівка)

Рекомендуемые сообщения

Pulsar   

Ну шо товариші. Пора Подумати про останню зустріч в цьому році і провести минувший рік. Створив вам темку, а ви вже розвивайте... :19:

Поделиться сообщением

І шо, ти приїдеш на корпоратівчеГ???

А взагалі то думка непогана, які будуть думки???

Поделиться сообщением

umter   

А коли плануєте? Бо я там перед Новим Роком може буду у ваших краях... )))

Поделиться сообщением

Так ми десь тоді і плануємо напевне, десь після 20 грудня...

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Я за карпаратівчєг. Коли скажете - тоді й зберемся. Але точно в 2-ій половині грудня...

А на Буковель скочити перед Новим роком не хотіли б? Поки дешево до свят.

Поделиться сообщением

Навіть і не знаю, в принципі мож було би напевне...

Поделиться сообщением

я тіко за...хочу познайомитись з Вами ,так сказати in vivo...

Поделиться сообщением

Pulsar   

Давайте десь після 20 грудня. Можливо я вже буду дома..(так планую, а як воно буде не знаю)

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Давайте десь після 20 грудня.

Ну то замьотано...

До корпоратівки далеко чекати... На легке пивко я б, може, пішов ще до того... Але десь в якусь неділю. В будний день дома переважно знайдеться якась робота, та й після робочого дня, коли вже стемніло, хочется в теплу хату і ніде не валанцатись...  

Поделиться сообщением

Тай ми тіпа ЗА...

Давайте десь після 20 грудня. Можливо я вже буду дома..(так планую, а як воно буде не знаю)

Та тільки після 20, бо шо то за проводи НР,. А якщо ти ще й будеш дома, то це ваще буде сссупер.

Давайте десь після 20 грудня.

Ну то замьотано...

До корпоратівки далеко чекати... На легке пивко я б, може, пішов ще до того... Але десь в якусь неділю. В будний день дома переважно знайдеться якась робота, та й після робочого дня, коли вже стемніло, хочется в теплу хату і ніде не валанцатись...  

В принципі і я не проти, мож якось домовитись...

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

http://ford-club.ua/board/index.php?showtopic=112363&page=6#entry1060903220

Я сьогодні вже дивився вебки - сніг є, людей, правда, не бачив майже - так, більше обслуга там зараз лазить. Але сезон вже відкрито. Температура, правда, внизу в районі нуля, а на верхніх станціях витягів -2..-3. Сніг, думаю, більше штучний, але покрив нормальний. Та, зрештою, самі можете подивитись. Правда, не зараз, вдень:

http://bukovel.com/cams/

На пропозицію Дізельфіксера - організовувати там нема дуже шо, там все просто... Ночувати на Буковелі - то так ніби дома місяць жити (по грошах). Просто приїхати покататись - без проблем - покажу, що сам знаю. Тільки робити це треба до святкового сезону, коли ціни на саме катання вже космос. Або потім аж десь в лютому. Треба слідкувати за цьогорічним розкладом іпрейскурантом. Для клубнів з іншої області потрібен нічліг. Можна у Франківську, а можна, наприклад, у Татарові чи Яблуниці (щоб ближче) шукати хатинку. Тоді підбирати варто тут: http://www.karpaty.info/ua/uk/if/jr/. Стосовно самого катання - попередні роки діяла знижка, якщо купуєш абонемент зранку, до 9-ї години, тому виїзд з Франківська я завжди планую не пізніше 6-ї (їхати біля 2-х годин - 100км), бо треба ще заїжджати в прокат, купити абонемент і хочеться попасти на саме відкриття підйомника (8-ма година), щоб проїхатись по свіжому. Абонемент я купую на пів дня безліміт (до 12-ї години), тому теж бажано починати його використовувати з самого ранку. Трас, витягів багато, тому на пів дня вистачає так, що можна практично не повторювати маршрути. Деколи хотвлось б кататись до 13-ї години, бо більше вже теж надоїдає... Тим більше ще дорога назад. Ну отак з грубшого...Цін зараз не знаю. Минулих років, якщо набиралась машина (4-ро чоловік плюс лижі), то виходило десь 250-ть грн. мені - бензин, прокат, абонемент. Хавчик і термос треба мати свій... Отаке

Взагалі, в черговий раз можна спробувати на рівні міжрегіональної фордовки на Нови рік щось робити. Але, як показав досвід, вдалось зібратись тільки раз... Але я тоді ще навіть в клубі не був. Ну та й всеодно цього року я пас, бо я хочу зустріти його в новій гарній великій кухні, тому що в наменшого - це перший Новий рік в житті (сумніваюсь, звичайно, що він досидить до 12-ї години ))), та й взагалі, Новий рік, Різдво - для мене більше родинне свято і хочеться бути вдома.

Поделиться сообщением

Я честно кажучи лижник не дуже. . основе природа, прохолодна горілочка, печене мясце і звісно хороша, міцна дружня компанія. А особливо прикольно, коли знаєш всіх і одночасно нікого :) Тому на Ваш розсуд. Приіду в любе місце і в любиий час. Надто часто в останні дні осмислював життя і зрозумів, що надто багато втрачаю.... Лише через економію, лінь не можу і не хочу.... І дізнався що таке дружба і зрада... Зрозумів, що життя треьа пити великими ковтками поки воно є. Тож чекаю можливі пропозиціі. Щей Львівських хлопців підмовлю;) Після 16 буду дома і повністю вільний:)

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Я честно кажучи лижник не дуже. . основе природа, прохолодна горілочка, печене мясце і звісно хороша, міцна дружня компанія. А особливо прикольно, коли знаєш всіх і одночасно нікого

Ну то в Буковель їхати не треба... Щось таке вигадати можна і в доступніших місцях (з точки зору відстані і фінансів). Я собі думаю - а може, на різдвяних канікулах - все-таки багато вихідних, свяковий настрій... Тіпа "масове купаніє в ополонці на Йордана". У Франківську аж 2 річки та ще озер кілька є )))

Поделиться сообщением

З радістю поприсутствую, але зимою в крижа ну воду мене палицями не заженеш:) Так що я за, але з берега з шампуром в руці ввм махати буду;)

Поделиться сообщением

Pulsar   

Це вже міжрегіоналка намічається)))) А як же там Віва Італія/боулінг і т.д. Доречі, а де червогий мурах дівся?

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
е вже міжрегіоналка намічається)))) А як же такм Віва Італія/боулінг і т.д.

Нє-є-є... Це ми так, обговорюєм на майбутнє. Я хочу в боулінг!!!! Молодець, Андрію, що підказав. Пропоную на цьому варіанті і зупинитись 

Поделиться сообщением

Бомба! А то де???? І коли??? І де можна у Франківську заночувати??? Мож маєте якийсь готелік недорогий? В мене сестра у Франківську. Але не хочу пяний в 3:00 ввалюватися..... :) з криком той іжачок був неправий:) тож готелік-саме воно!:)

Поделиться сообщением

umter   
Я честно кажучи лижник не дуже. . основе природа, прохолодна горілочка, печене мясце і звісно хороша, міцна дружня компанія.

Хе! Однодумець! )))

Тоді тобі пряма дорога на Голубі Озера!

Якщо не полінуєшся і матимеш можливість - наступного літа будемо раді бачити в нашій компанії.

Теми про даний відпочинок можеш почитати ТУТ

Поделиться сообщением

Pulsar   
Але не хочу пяний в 3:00 ввалюватися....

Та в нас всі, ну майже всі, люди сімейні (жінка, діти, любовниці :sarcastic_hand: )..тому так довго це дійство не затягнеться)))  

Поделиться сообщением

Мурашка сі будує і чекає на поповнення, так шо отак...

Поделиться сообщением

Та і я з сімєю...:)

Поделиться сообщением

Pulsar   
Та і я з сімєю...

Супер..але ми свої запаски дома полишаємо...хочааа :prankster2:  

Поделиться сообщением

Ну фіг його знає. Хто як хоче, але я без коханоіне поіду.... Вона в принципі тож фордовод. Має малу Ка:) шарік на колесах, забавка та й годі:)

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Хто як хоче, але я без коханоіне поіду....

Та я пойняв, нашо тобі готель... Розказує тут про п"яний, в 3-тій годині ночі....

Одним словом, десь в 20-тих числах оберемо точнішу дату і програму дійства. Однозначно підемо на "Панораму" - там і боулінг, і пиво своє, і нічний клуб - одним словом, на всі смаки... Стосовно готелю - щось придумаємо... Варіантів є багато...

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти