Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine
OlegYAVA

Нам 3 роки! Святкування Д. Н. Івано-Франківської гілки Ford-club Ukraine

Рекомендуемые сообщения

Мои наилучшие пожелания камрадам!

Від тебе і від Жені подарунок передав.... хай тільки не признаються... )))

А шо ты передавал?

Мы тоже уже дома. 

Ребята вы просто супер, праздник супер, есть с кого брать пример.

Поделиться сообщением

Dimitriy   

я теж уже дома.

всім вам велика подяка за проведенний час,ГОРА емоцій у мене і у сина.

Гори,повітря і вода+дружня Франківська Фордовітка=незабуваємі отсютсенія!!!!!!!ЄЄЄхххх так тримати! 

Поделиться сообщением

Luk   

І від нас величезна подяка за організацію, реалізацію та інші "зації" подорожі :).
Про все інше я просто мовчу, бо свято зовсім по-сімейному вийшло .

Ром, твої коментарі під час поїздки внесли деяку пікантність. Добре, що обійшлося без пікантних запахів :shit:  :lol2:

Поделиться сообщением

umter   

Ром, твої коментарі під час поїздки внесли деяку пікантність.

Я реально свій страх приховував за своїм красномовством, ось така реакція організму, що ж тут поробиш.  :lol:

На жаль фотографії не передають всю красу та жахіття тих урвищ, вздовж яких ми їхали.

Поделиться сообщением

Pulsar   

Молодці. Давайте звіт з усіма цікавими та пікантними подробицями. Шкода, що не зміг з вами бути...сподіваюсь в наступному році відсвяткуємо разом.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Вчора був вихідний... Я відпочивав і від компа з інтернетом. Збирав вишні. Потім ремонтував вхідні двері - вітер трохи біди наробив....

Тому відписуюсь тільки сьогодні. Дякую всім, хто вітав тут, хто передавав подарунки, хто просто переживав за нас - чи вернемося ми з тих верхів.... Дорога там зовсім не страшна - не знаю, чого так всі сцють.

Я буду робити відеоролик-звіт - там всьо побачите. Десь до кінця тижня, думаю, зварганю. Хто має фото із своїх телефонів, фотоапаратів - кидайтещось гарне, вибране, сюди - вмене тільки відео і фото з Умтерової техніки. 

Олег ви там случайно по пяні за столом неговорили про 24 серпня  Я вже хочу піти трохи  десь меже люди .

Говорили, і не раз. Працюємо в тому напрямку. Принаймні всі, хто був минулого разу, з нетерпінням чекають нової поїздки.

Поделиться сообщением

Dimitriy   

відфільтрую фото і скину в лс.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
відфільтрую фото і скину в лс.

Діма, вибери 1-2 кращих і кидай сюди. в мене 1 Гб тих фоток, мені стане ))) Просто так. для різноманітності і щоб затамувати інформаційний голод серед тих, хто не був, поки я змонтую ролик... 

Поделиться сообщением

Alex_MOD   

Ось і я біля інтернету. Величезна подяка всім, хто приїхав, було приємно бачити давно знайомі обличчя.

Дуже велика подяка франківчанам за гостинність, відпочили просто СУПЕР.

Отже всім дякую, ХОЧУ ЩЕ.....

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Для затравки, поки монтується відеозвіт про ДН Франківського відділення FCU, можете подивитись оце:

http://ford-club.ua/board/index.php?showtopic=106392&page=5#entry1060846848

Поделиться сообщением

Що це за авто, без кабіни, на 17,25 хв?

Цікаво, хто визначається, кого пропускати на такій вузькій дорозі?

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Що це за авто, без кабіни, на 17,25 хв?

Саморобка, на основі ГАЗ-66. В тата в селі (Львівщина), такі чуда називають "диґами".

Цікаво, хто визначається, кого пропускати на такій вузькій дорозі?

Згідно ПДР дорогу дають тій машині, яка їде вгору, адже є підйоми, на яких зупинятись небажано, бо не рушиш (крутий підйом, гравій, що осувається, тощо). Але, зрештою, стає той, хто бачить, що його в цьому місці легше об"їхати.

Поделиться сообщением

umter   

Ох Олежка, не томи душу, давай відео!

Ти звук вирізав? ...бо я там в деяких місцях дуже емоційно "радію" за дорогу...  :rolleyes:

Поделиться сообщением

Ти звук вирізав? ...бо я там в деяких місцях дуже емоційно "радію" за дорогу... 

Как хорошо что мы ехали в разных машинах.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Ох Олежка, не томи душу, давай відео! Ти звук вирізав? ...бо я там в деяких місцях дуже емоційно "радію" за дорогу...

Звук, де не де, залишив, де було варто... Непристойних емоцій на відео не чув, принаймні на тих роликах, що ввійшли у відеоряд.

Монтаж відеоряду практично закінчено, залишилось добити звук і видам на-гора... Думаю, на завтра буде.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Блін, мав нині виставити відео... Вчора зводив то все докупи до 1:40 ночі... Запустив створення відеофайла і пішов спати. Зранку встав - екран погаслий - поводив мишкою - запустилося з середини (я ще задумався - невже воно за ніч не змогло зберегтися?). І потім. як екран гас - прогрес зупинявся. Але саме цікаве, що воно так і з середини зберегло. Кароч, нині мушу перезаписати... Ну і писав в середній якості (130Мб), збережу ще в кращій (500 Мб). Тривалість - біля 40 хв. Відна, нє судьба сєводня...

Поделиться сообщением

Монтаж відеоряду практично закінчено

Якою програмою користуєшся? Раніше, теж робив фільми по робоіт. Мав слабенький комп - мучєній багато мав. 

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Pinnacle Studio Ultimate HD

Працюю на ноуті. Не надто швидко,але може бути....

Поделиться сообщением

Мені подобається Nero vision 4, так як з mini DV треба було робити DVD. Це економило час. Хоча Pinnacle Studio теж часто використовував.

Чекаємо відео. 

Поделиться сообщением

umter   

Коля, не відволікай Олега! )))

Я теж Пінаклом користуюсь...  :P

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Є 2 файли - 720х400 (500Мб) і 1280х720 (HD 720p - 1Гб). Не хочуть завантажуватись на youtube. Дома є ще якийсь менший, але я його не переписав на флешку. що б на роботі завантажити... Менший - 720х400 - проходить 14% і викидає... Не знаю, що вже робити... Задовбало... Більший і не пробував... Там на хвилин 20 загрузки

Поделиться сообщением

umter   

Дивно... я на ЮТуб і більші завантажував... 

Спробуй кудись ще залити.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Ну, пробую в черговий раз. Може, якісь проблеми на сервері... Дойшло до 22%... Попробую більший...

Може, формат якийсь не той? Я вже не знаю. Ну але ж раніше нормально завантажувалось.... Формат MPEG-4, як YouTube просить

Просто викидає повідомлення "

Сервер надіслав недійсну відповідь". Я так розумію, нема зворотнього зв"язку.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Якісь були (та й є зараз) проблеми із форматом. Але качнув якусь програмку, яка сама конвертує в потрібний форматі завантажує на Ютуб. Але я то зробив тільки в кінці дня, тому є тільки 720х400 відео, та ще й розбило на 3 частини - дві по 14:31 і в залишку 3 хвилини. Повна біліберда, мушу поправити. Одним словом, поки дивіться те, що є, бо ж, думаю, багатьом цікаво:

https://www.youtube.com/watch?v=ZjWP-ZZxe-Q

https://www.youtube.com/watch?v=_oLQgpwVE5o

А сам іду штудіювати форуми по ютубу

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.