Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine
OlegYAVA

Нам 3 роки! Святкування Д. Н. Івано-Франківської гілки Ford-club Ukraine

Рекомендуемые сообщения

OlegYAVA   

4415840_b6e657d.jpg
Шановні одноклубники!
Івано-Франківська філія "Ford Club Ukraine" запрошує вас на святкування своєї 3-ї річниці, яке відбудеться 28 червня 2014року (субота) в м. Івано-Франківську.

В цей день ми набули офіційного визнання на міжрегіональному рівні і хочемо в черговий раз відзначити цю дату.

Як ми будемо розважати гостей (так звана офіційна частина):
Минулого року ми гуляли вулицями нашого провінційного, але затишного обласного центру, тому цього разу хочемо зачарувати вас туристичними (історичними та природними) принадами Прикарпаття:
1. Грязьовий вулкан в с. Старуня.
2. Манявський скит і Блаженний камінь.
3. Манявський водоспад.

Де і як буде проводитись банкет?
Це важливе дійство, яке тісно єднає спраглі до спілкування і дружби фордоводські серця, буде проводитись у літньому павільйоні гостинного двору "Забава" в с. Хриплин Івано-Франківської міської ради.

Де доблесні фордоводи мають прихилити голову після доброго свята?
В затишних номерах того ж таки гостинного двору "Забава". Бронювання готелю гості здійснюють самостійно.
Контактний телефон: (0342) 58-78-20, (095) 699-99-88 - (черговий адміністратор комплексу)
Програма свята:
Зранку (як зарано - по обставинах) - збираються місцеві фордоводи, їдемо на залізничний вокзал, зустрічаємо гостей, які, можливо, будуть їхати залізницею, а також по ходу тих, хто захоче приїхати власним авто. Тоді їдемо снідати в кафе "Криниченька", с. Старуня Надвірнянського р-ну, а звідти - на прогулянку. Важливо! Із собою мати зручний, легкий одяг та взуття для прогулянок по легко пересіченій місцевості. Закінчуємо прогулянку о 15-16 годині і ми переїжджаємо до "Гостинного двору "Забава". Поселяємо гостей і їдемо додому готуватися до банкету, який починається в 18:00.
Вартість святкування - 250грн. (банкет).

Хто має бажання приймати участь, відписуйтесь в цій темі, в форматі: нік - ім'я - кількість людей, я в ЛС скину номер карткового рахунку, на який потрібно до вказаної дати перерахувати вказану суму та контактний телефон по якому потрібно буде передзвонити після відправки коштів. У випадку неможливості бути присутнім на святкуванні - перерахована сума коштів не повертається, але ми маємо велику надію, що всім, хто бажає приєднатись до святкування, ніщо не завадить це зробити.
Реєстрація учасників святкування буде проводитись до 23.06.2013р. 12:00 години. До цього моменту необхідно перерахувати кошти, що буде підтвердженням Вашої участі.

Додаткова інформація:
1. Хто хоче їхати громадським транспортом (поїздом, автобусом) - ми вас зустрінемо.
2. Бронювання готелю гості здійнюють самостійно.
3. Із собою мати зручний, легкий одяг та взуття для прогулянок по легко пересіченій місцевості.

Ваша присутність - наша радість!
Контактний телефон o5o-537-46-83 - OlegYAVA

-------------------------------------------------------
Список учасників зустрічі:
01. OlegYAVA + 1;
02. Silverstar + 1;
03. umter + 2;
04. ASCONADEN;

05. ВОВАНЧИК + 1;
06. Dimitriy;
07. Redant + Stella;
08. Alex_MOD;

09. Luk + Mirosya.
Разом - 16 чол.

Поделиться сообщением

Ну я як завжди з вами :)

П.С. Поправ дату

Поделиться сообщением

umter   

Я + 1!!!

Поделиться сообщением

Я + 2 !!!

Поделиться сообщением

Я + 1.

Поделиться сообщением

Dimitriy   

Я.

Поделиться сообщением

umter   

Ми з ВОВАНЧИКОМ номери замовили, гроші переведемо на днях.

Поделиться сообщением

Свято наближається!

post-40386-0-98356800-1401941097.jpg

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Свято наближається, 

Миросику, ти б краще написав "Я+1" або, як Дмитро, просто "Я" із багатьма знаками оклику, які символізують радість.

Поделиться сообщением

Олежику я би з радістю але НЄМА ГРОШІ.  мушу вкладати в  гіпсобізнес Надіюся  влітку погудимо .

Поделиться сообщением

Дуже шкода, але нічого не поробиш...

Поделиться сообщением

umter   

Славко! Ох і фотка! Я вже другу годину на неї медитую. )))))

Олежка, а скажи но мені ще таке: якісь додаткові витрати на прогулянках передбачаються? Звісно, окрім сувенірів та перекусів...

Поделиться сообщением

Dimitriy   

Гроші Олеже перекину ближайшим часом.

Робота затянула так,що пізно кинувся за білетами.Надіюсь на успіх в придбані квитка.

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Олежка, а скажи но мені ще таке: якісь додаткові витрати на прогулянках передбачаються? Звісно, окрім сувенірів та перекусів...

Взагалі-то не повинно. Всі об"єкти доступні. Манявський скит - діючий монастир УПЦ КП, там же церква. в яку ходять жителі с. Манява. Плату там брати не повинні. Все решта - взагалі природні атракції. Так що будуть тільки витрати на бензин і похавати.

Поделиться сообщением

Redant   

Я і Stella... Гм,  колись просто +1 легше було писати...))) +зразу кажу, я не п'ю...а то буде як минулого року, на наступний день ще тримало, і то так що ледве ходив...)))

PS: пане модератор, а чо то я ще не зелененький?))

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
PS: пане модератор, а чо то я ще не зелененький?))

Вже-вже, не сварись. 

Поделиться сообщением

umter   

Ще би пан модератор навчився загальну кількість рахувати... а поки приходиться мені коригувати. )))

Зеленю себе і моїх плюс два.

Лови грошики. ;)

Поделиться сообщением

umter   

post-40386-0-98356800-1401941097.jpg

Спеціально продублюю Славкове повідомлення да би ніякий вар'ят не знищив цю фотку... spittle.gif

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Ще би пан модератор навчився загальну кількість рахувати... а поки приходиться мені коригувати. )))

Дякую за допомогу, а то в мене вьо наскоком і того забуваю поправляти кінцеву кількість.

ПиСи До франківців. Понеділок ще свято - дома ніц робити не мож хіба горілку пити. Горілку пити не кличу, але хотів би поїхати в Старуню на той вулкан - приблизно знаю де, але сам не був (аби потім не блудити з гостями), а ще перевірити дорогу по Маняві до водоспаду, аби нам багато йти не прийшлось. Вчора пробував по Гугл Мапс міряти, то від кінця села десь 2км, але як там поселі дорога погана (як казав Редант, то всі 4 чи 5-ть може бути. То хотілось би глянути. Я всеодно малою машиною буду їхати - вона вища. Андрій кум певно на Жигулях, ну і Ігор бусом всіх решту (правда, попросимо його пасажирів скинутись на соляру). Загалом при такій розсадці 17-19 чоловік влізає (бус 9 + (4..5 + 4..5) легкові). Отака ідея на понеділок. Багато наговорив, того вертаюсь до початку.

Поделиться сообщением

В принципі в понеділок мож махнуть туди... на оглядини...

Поделиться сообщением

Dimitriy   

ііііххххххааааа!!!!!!Взяв квитки,забронював номер.по грошам трошки пізніше.Чекаю зустрічі.

Поделиться сообщением

Nikolo   

Приехать не получится, но мысленно с вами! Обещаю обязательно приехать в будущем! Олег приглашал)))))

Поделиться сообщением

umter   

От халепа...!!!

Тепер, Олежка, будеш сам сидіти, відмовився від тебе напарник.  :bleh:

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Тепер, Олежка, будеш сам сидіти, відмовився від тебе напарник. 

Я когось нового завербую.... 

Поделиться сообщением

Тепер, Олежка, будеш сам сидіти, відмовився від тебе напарник. 

Я когось нового завербую.... 

На меня можешь не рассчитывать :sarcastic_hand:

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.