Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine
Kozanua

Авто-Альянс

Рекомендуемые сообщения

Kozanua   

Пропоную обговорити офіційного дилера Ford в Івано-Франківську - Авто-Альянс. Якість обслуговування, ціни, гарантія і т.п?

Поделиться сообщением

Pulsar   

А що тут обговорювати....З наших там ніхто не обслуговується...

Поделиться сообщением

Kozanua   

Коротко і зрозуміло

Поделиться сообщением

Pulsar   

Коротко і зрозуміло

У тебе є якийсь гіркий чи позитивний досвід?))

Поделиться сообщением

Vovan_if   

Мене деякі майстри-кулібіни відправляли туди на комп діагностику.але я не доїхав.

а одного разу я првіряв у них стойки,компютер сказав що все добре,хоча підстукували гучно.поміняв їх недавно і все стало тихо.

Поделиться сообщением

Pulsar   

Ну от....роби висновки...дорого не завжди якісно!

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

така ситуація, на жаль, стосується не тільки офіційних дилерів у Івано-Франківську і не тільки Форда. Чомусь у нас офіційні сервіси надто дорогі та ще й надають послуги з якістю, не адекватною тим цінам...

Kozanua, дивлюсь, у тебе машинка Сієрра. А що ти хотів на ній робити у офіціалів? Невже ти думаєш, що вони такими апаратами займаються. В нас тільки ASCONADEN, Vovan_if иможуть ще про це говорити, бо в них машини ще відносно нові. Бо навіть Pulsar напевно вже не клієнт для них.

Поделиться сообщением

Kozanua   

така ситуація, на жаль, стосується не тільки офіційних дилерів у Івано-Франківську і не тільки Форда. Чомусь у нас офіційні сервіси надто дорогі та ще й надають послуги з якістю, не адекватною тим цінам...

Kozanua, дивлюсь, у тебе машинка Сієрра. А що ти хотів на ній робити у офіціалів? Невже ти думаєш, що вони такими апаратами займаються. В нас тільки ASCONADEN, Vovan_if иможуть ще про це говорити, бо в них машини ще відносно нові. Бо навіть Pulsar напевно вже не клієнт для них.

Сієрру продав. Тепер вже на Focusі. Стукає рульова рейка. Їздив до них на діагностику. Сказали, що люфти в межах допустимого. 

Поделиться сообщением

OlegYAVA   
Тепер вже на Focusі

ну а фокус який? читав десь в гілці фокусів, що там з рейкою якась така херня, що стукає, але то в межах допустимого. поспілкуйся із Потомком Эвклида з Донецька. Він працював купу років на офіц. СТО Фордів (недавно звільнився) - багато можеш дізнатися 

Поделиться сообщением

Pulsar   
поспілкуйся із Потомком Эвклида з Донецька.

Це нік такий?? а то я неможу знайти його...теж цікаво дещо порозпитувати.

Поделиться сообщением

Vovan_if   

Сієрру продав. Тепер вже на Focusі. Стукає рульова рейка. Їздив до них на діагностику. Сказали, що люфти в межах допустимого.
І сильний стук ,а з якого боку.бо в мене з ліва чути на бруківці біля псажу,чи на вкзалі.

всі майстри перепробували,сказали -- що то не сильний люфт в яблуках рейки чи тягзі

Поделиться сообщением

Kozanua   

В мене стукає в районі рульової рейки зліва при повороті руля вправо. При повороті вліво стуку немає. Стук відчувається при непрацюючому і працюючому двигуні.

При їзді по нерівностях стук не виявляється. (Focus II, 2011р.)

Поделиться сообщением

OlegYAVA   

Це нік такий?? а то я неможу знайти його...теж цікаво дещо порозпитувати

Так, нік - http://ford-club.org.ua/board/index.php?showuser=18776

Він з Донецька.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти