Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine

Stasovudlo

Пользователи
 • Публикаций

  11
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о Stasovudlo

 • Звание
  Новичок

Дополнительно

 • Автомобиль
  форд коннект
 • Страна
  україна

Информация

 • Город
  долина

Посетители профиля

446 просмотров профиля
 1. Дякую за відповідь! Буду орієнтуватись
 2. Доброго вечора. Підкажіть хто міняв полуосі в зборі, якого виробника, як ходять? Якої якості турецькі BSG?
 3. Не заводится и всё!

  Доброго дня. Після морозів не завелась. Зняв фільтер він запарафінений і майже сухий, трубки також до топливної сухі. Фільтер під заміну, а як вигнати повітря з насоса? Tddi 75, 2004
 4. Задние и передние колодки. Ручник.

  Доброго дня. Човгання в барабанах надоїло, читав вище що можлива заміна на дискові тормоза. Взнавши ціну виявилось що диски і накладки майже в два рази дишевше ніж барабани. Опишіть будь ласка детальну заміну, бо не зрозумів чи потрібно міняти ступіцу. Буду дуже вдячний...
 5. Ремонт турбин

  А маслом кидати має?
 6. Ремонт турбин

  Привіт. Така ситуація: проїхав 900 км. І замітив що повітряний фільтер і щиток з запобіжниками не сильно але в крапках масла. Що це може бути. Грішу на патрубок інтеркулера, але чи турбіна має кидати маслом? Чи підходить торба турбіні і скільки ще можна на ній їхати?
 7. Є і люфт якщо вертіти кістю і шат присутній вгору та вниз. при рушанні та переклюсанні передач відчувається удар. я так розумію що грозить заміною полуосей. що краще взяти по виробнику? нові чи щось шукати по розборках?
 8. Доброго дня! Потрібна допомога, тришип у кулаку шатається 1-2 мм на двох полуосях, чи вилікує це заміна тришипа чи кулак також міняти?
 9. Кто какое моторное масло льет?

  дякую за відповідь
 10. Кто какое моторное масло льет?

  Підкажіть буть-ласка, чи потрібно промивати мотор при заміні масла з 10w40 на 5w30. так як при купівлі авто залив 10w40 пробіг 200,000 можливо і білише, заміняв 3 рази наїздив 27,000 масло не бере! а тепер вичитав що потрібно лити 5w30 оскільки воно відповідає специфікації форд. Чи лити те саме масло бо пишуть що після 200,000 краще 10w40?
 11. ходовая

  потік передній амортизатор, порадьте що краще газ чи масло, чи відчувається різниця на машині? що порадите по виробнику?
×