Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine

vovka_7

Пользователи
 • Публикаций

  109
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о vovka_7

 • Звание
  Супер-писатель
 • День рождения 24.03.1985

Дополнительно

 • Автомобиль
  Ford Focus III HB Ecoboost 1.0 100 5МТ
 • Страна
  Україна

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ

Посетители профиля

938 просмотров профиля
 1. Витікає фреон з кондиціонера

  Спасибо! Они как раз возле меня. Наберу.
 2. Витікає фреон з кондиціонера

  Что то внутри смотрели со сторонны пассажира внизу. Или где тот испаритель стоит?
 3. Тормозные колодки

  Дякую!
 4. Тормозные колодки

  Дякую, вибачаюсь, не правильно написав про товщину передніх, їх товщина саме 23 мм)) Ну це мабуть по технології потрібно замінювати. А з практики, що дійсно їх замінюють при товщині 23 мм???
 5. Тормозные колодки

  При якому пробігу потрібно міняти передні тормозні диски чи яка їх товщина є критичною? У мене пробіг 65 тис. колодки задні замінив 5 тис. тому, а передні буду зараз міняти. по замірах, сказали, що товщина 9 мм 23 мм, потрібно на заміну. Що скажете? Дякую!
 6. Витікає фреон з кондиціонера

  Доброго дня! Після зими виявив, що не подає холоду кондиціонер. Виявилося, що весь фреон витік. Заправили фреоном з фарбою, через два тижні перевірили, нема ніде сліду, де витікає. Ще через тиждень знову перестав холодити, поїхав до хлопців, слідів течі нема, а фреон знову десь дівся. Верхній ніпель тільки був трохи вологий, але фарби там не було. Сказали на заміну верхню трубку з ніпелем. Скоріш за все через нього витікає. У кого було подібне? Що можете підказати? Ремонтуюся у Скорпакітча.
 7. Не заводиться Фокус 1.0

  Заводилася машина при плюсовій температурі. Стукнув мороз і знову те ж саме. Замінили втягуюче реле. І все стало ок. Так що при таких симптомах, проблема з втягуючим.
 8. Не заводиться Фокус 1.0

  Почистили втягуюче релле і нанесли нову змазку. Сказава майстер, що все працює, необхідності замінювати нема. Там було багато заводської змазки і набилося грязюки, скоріш за все змазка при морозі почала застигати і бендікс не крутив. Каже, що так в багатьох машинах буває. Поки заводиться нормально. Почекаємо морозу)) В кого було подібне?
 9. Не заводиться Фокус 1.0

  Також ця думка періодично з'являється)) Тільки це буде вже не Форд! В батька Деу Нексіа 2010 року (корейська). Так за 7 років нуль проблем (тьху-тьху). А тут тільки гарантія закінчилася і починає то одне, то друге. От вам і Хворд маде ін Джемені))
 10. Не заводиться Фокус 1.0

  Надіюся, що ні. Пробіг 60 тис. Сьогодні завів з буксиру, проїхав 20 км. заглушив, і завелася нормально. залишив Ігорю Скорпакітчу щоб глянув.
 11. Не заводиться Фокус 1.0

  Добрий день! Вчора зранку сів заводити свого Фокуса, повертаю ключ, а там тільки клац і все. Всі прибори горять, світло горить. Після повернення ключа тільки один щолчок і одноразове пілікання на приборці. Помилок ніяких не видає. Зарядив АКБ, нічого не помогло. Те ж саме. Пробував прикурити, не завелася. Що може бути? По ходу не проблема в АКБ. Машині 4 роки. Проблем із заведення жодного разу не було. Ознак посадженного акума не було ні разу.
 12. Продам почти не сношенный диск сцепления (59 тыс), диск не подпаленный, по толщине, как новый. Поломку описывал в теме по ссылке ниже. По факту оказалось, что лопнула корзина. Поменял комплект сцепления. Диск сцепления в идеальном состоянии. Может кто то спалил только диск и кому-то понадобиться.
 13. Статистика поломок Focus 3

  Зазвичай зліва. Але коли їду в пробці, то понятно що лежить на педалі. Але просто ж лежить, а не нажимає. Не розумію до чого питання.
 14. Статистика поломок Focus 3

  На вигляд по фото зносу щось не видно. Воно не диміло і не терло. Причина була в недожиманні педалі зчеплення.
 15. Статистика поломок Focus 3

  Добрий день фордоводам. У мене сталася чималенька неприємність. Я описував своє клацання в темі Однак так ніхто мені і не відповів. Записався я на сервіс на Ніко Мегаполіс, однак клацання зникло і менеджер сказав що нема смислу приїжджати. Як буде знову, то тоді приїхати. Три тижні було все гуд і знову почало клацати. Записався на сьогодні на сервіс, але не дотягнув. В середу при їзді по Києві, без нагрузки перестало вижиматися до кінця зчеплення. Перша передача взагалі не включалася, рушав з другої, третя-п'ята включалися краще. Відразу завіз на Ніко на Бориспільську. Сьогодні зняли коробку, і винесли вирок, що потрібна заміна маховика, диска з корзиною і вижимного. Пробіг 58 тис. Зчеплення не диміло, їздив без навантажень. Як так могло статися? Питаю манагера від чого, каже не знаю, читає мені висновок майстра. Що маховик синього кольору. Диск притертий, але рекомендують на заміну і підшипник також кажуть варто замінити. Я їм говорив, що запчастини в них купувати всеодно не буду, привезу свої. Чому так могло статися?
×