Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine

vovka_7

Пользователи
 • Публикаций

  102
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о vovka_7

 • Звание
  Супер-писатель
 • День рождения 24.03.1985

Дополнительно

 • Автомобиль
  Ford Focus III HB Ecoboost 1.0 100 5МТ
 • Страна
  Україна

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ

Посетители профиля

891 просмотр профиля
 1. Не заводиться Фокус 1.0

  Почистили втягуюче релле і нанесли нову змазку. Сказава майстер, що все працює, необхідності замінювати нема. Там було багато заводської змазки і набилося грязюки, скоріш за все змазка при морозі почала застигати і бендікс не крутив. Каже, що так в багатьох машинах буває. Поки заводиться нормально. Почекаємо морозу)) В кого було подібне?
 2. Не заводиться Фокус 1.0

  Також ця думка періодично з'являється)) Тільки це буде вже не Форд! В батька Деу Нексіа 2010 року (корейська). Так за 7 років нуль проблем (тьху-тьху). А тут тільки гарантія закінчилася і починає то одне, то друге. От вам і Хворд маде ін Джемені))
 3. Не заводиться Фокус 1.0

  Надіюся, що ні. Пробіг 60 тис. Сьогодні завів з буксиру, проїхав 20 км. заглушив, і завелася нормально. залишив Ігорю Скорпакітчу щоб глянув.
 4. Не заводиться Фокус 1.0

  Добрий день! Вчора зранку сів заводити свого Фокуса, повертаю ключ, а там тільки клац і все. Всі прибори горять, світло горить. Після повернення ключа тільки один щолчок і одноразове пілікання на приборці. Помилок ніяких не видає. Зарядив АКБ, нічого не помогло. Те ж саме. Пробував прикурити, не завелася. Що може бути? По ходу не проблема в АКБ. Машині 4 роки. Проблем із заведення жодного разу не було. Ознак посадженного акума не було ні разу.
 5. Продам почти не сношенный диск сцепления (59 тыс), диск не подпаленный, по толщине, как новый. Поломку описывал в теме по ссылке ниже. По факту оказалось, что лопнула корзина. Поменял комплект сцепления. Диск сцепления в идеальном состоянии. Может кто то спалил только диск и кому-то понадобиться.
 6. Статистика поломок Focus 3

  Зазвичай зліва. Але коли їду в пробці, то понятно що лежить на педалі. Але просто ж лежить, а не нажимає. Не розумію до чого питання.
 7. Статистика поломок Focus 3

  На вигляд по фото зносу щось не видно. Воно не диміло і не терло. Причина була в недожиманні педалі зчеплення.
 8. Статистика поломок Focus 3

  Добрий день фордоводам. У мене сталася чималенька неприємність. Я описував своє клацання в темі Однак так ніхто мені і не відповів. Записався я на сервіс на Ніко Мегаполіс, однак клацання зникло і менеджер сказав що нема смислу приїжджати. Як буде знову, то тоді приїхати. Три тижні було все гуд і знову почало клацати. Записався на сьогодні на сервіс, але не дотягнув. В середу при їзді по Києві, без нагрузки перестало вижиматися до кінця зчеплення. Перша передача взагалі не включалася, рушав з другої, третя-п'ята включалися краще. Відразу завіз на Ніко на Бориспільську. Сьогодні зняли коробку, і винесли вирок, що потрібна заміна маховика, диска з корзиною і вижимного. Пробіг 58 тис. Зчеплення не диміло, їздив без навантажень. Як так могло статися? Питаю манагера від чого, каже не знаю, читає мені висновок майстра. Що маховик синього кольору. Диск притертий, але рекомендують на заміну і підшипник також кажуть варто замінити. Я їм говорив, що запчастини в них купувати всеодно не буду, привезу свої. Чому так могло статися?
 9. Підкажіть, будь ласка, що це може бути. Тиждень тому з'явилося якесь клацання при русі машини. На слух наче в передній правій частині знизу. Ні на що не впливає, поки що)) Не можу визначити від чого саме воно. В основному клацає коли їду на невеликій швидкості, бувало навіть коли стою на світлофорі. клацає наче на якісь пружині. Коли провертаю руль-нічого. І клацати починає через хвилин 10 після початку їзди. Вибачте, якщо вже це питання піднімалося, не знайшов. Направте де почитати. Дякую! Якщо що, пробіг 56 тис.
 10. Эмблема "ФОРД"

  Мені міняли минулого року на останньому місяці гарантії (3 роки). Так манагер сказав, щоб я приїжджав пошвидше, не тягнув до кінця терміну гарантії. Мабуть всетаки до трьох років міняють.
 11. Повреждение ЛКП

  Спасибо!
 12. Повреждение ЛКП

  А где купить эту подкраску? Или как её искать?
 13. Секретки на колеса

  Дякую за рекомендації. Купив McGard.
 14. Секретки на колеса

  Гайки є. Мені потрібно 4 секретки))
 15. Секретки на колеса

  Цей оригінал для Форда робить наче той же McGard (№1 у світі), а вартість в два рази більша))
×