Перейти к содержанию
Ford Club Ukraine

Jaguar-35769

Пользователи
 • Публикаций

  18
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о Jaguar-35769

 • Звание
  Новичок

Дополнительно

 • Автомобиль
  Ford Mondeo І - 1,8 бензин, универсал; Peugeot 405 - 2,0 бензин, универсал
 • Страна
  Украина

Контакты

 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Луцк
 1. Не працює одометр

  Вчора їхавши до Луцька, замітив, що перестав працювати одометр (при цьому проїхавши вже десь 90-100 км). Ні загальний, ні щоденний. Куда звернутись, щоб оперативно вирішити проблему? Ford Mondeo MK1 (універсал), 1996 р.в., 1,8 Бензин
 2. Назва цього "дучо-напою" приснилась zeta, як Менделєєву табличка хім.елементів ??? Відтепер можна ліцензувати винахід з подальшим використанням в "фордовках" )))))
 3. Потрібна порада

  у меня V6 , 2.5 на автомате .. на 300грн = 300км (правда на газу) сегодня возьму нужный тестер, завтра звони ,проверим. ОК. Номер телефону візьму в "911".
 4. Потрібна порада

  Олігарх однако!!!Мене б жаба вдушила за такий розход(((-: Так і вдушила ж..... авто вже 3 дні стоїть в дворі біля будинку
 5. Потрібна порада

  переважно на Авіас, на біллоруській заправці. було б добре.... це переважно після 18:30 в будень день (але це вже темно) або на вихідних дякую за пораду... потрібно буде спробувати... а чому "с глючным датчиком" ?
 6. Потрібна порада

  В більшості випадків - це не дуже завантежені вулиці (Ківерцівська, Гордіюк, Відродження, Теремнівська) на роботу і з роботи. Можливо на вихідних "на закупи". Я б впринципі такого недумав, але частенько катаюсь на Peugeut 405 універсал (2,0 л бензин) в такому ж режимі, більше 10л/100 км міського циклу не получалось.
 7. Потрібна порада

  Заправив на 30 л, ледь проїздив 250 км по місту. Жесть !!!!
 8. Я, все-таки, гадав, що ти приєднаєшся до нашої компанії.... (((((Бажання було велике.... але робота - це головне.... це те, що "кормить" мою сім'ю. Нічого.... я думаю наступного разу має все получитись.
 9. Я так читаю.... напевне КЛАСНО там у вас було... шкода що не вийшло бути присутнім....
 10. Потрібна порада

  Ок. Домовились.
 11. Потрібна порада

  как то не принято ,по крайней мере на западной ветке,с кого то что то брать, по этому Олег (OLEGYava) и смеялся. ..я писал что бесплатно раздаю советы .. это не имелось ввиду денежное вознаграждение )) . Мы автомобилисты,и периодически нам нужна друг-друга помощь. Вот что я хотел сказать. Я на даному форумі новенький і деяких правил ще не знаю..... так що "извините... молодой... исправлюсь..."
 12. Ух, ти ж..... В моєму ж районі... Як би то тепер час виділити?
 13. Потрібна порада

  Дякую. Вже відписався у відповідній темі.
 14. Підскажіть, де це має відбуватись. Я вперше хотів би побувати там (якщо вдасться раніше звільнитись з роботи). Мені було б дуже цікаво.
 15. Потрібна порада

  Це не його професійна діяльність. м-да..... просто вмерти зі сміху можна......
×