spartac73

Пользователи
 • Публикаций

  2 918
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о spartac73

 • Звание
  Такий, який є.
 • День рождения 01.01.1973

Дополнительно

 • Автомобиль
  Ford C-Max Ghia, 1.8 MT
 • Страна
  Украина

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Вараш (Kузнецовск)

Посетители профиля

5 999 просмотров профиля
 1. Вітаю вболівальників НК "Верес"! Через місяць старт у вищій лізі!
 2. Дивись ЛС.
 3. Привіт. Дивись ЛС.

 4. Цікавить актуальний стан дороги Луцьк-Львів (Н17)? Дякую.
 5. Проїхавши більше 2 т.км дорогами нашої неньки, відпишусь про їхній стан по ділянкам: 1.Кузня - Буча (траса М07, ділянка від Кузні до самої траси М07 навряд чи кого цікавить) - тверда 5, "варшавка" тримається, хоча натяки на проблемки з покриттям вже є. 2.Буча-Капітанівка-Гореничі-Калинівка - загальна 2 з плюсом, деколи зустрічаються "гарні" ямки, хоча за тиждень щось підлатали. 3.Калинівка-Одеса (траса М05): до Умані - 3 з мінусом, далі - 4 з плюсом. 4.Одеса-Миколаїв (траса Е58) - загальна 4 з мінусом. 5.Миколаїв-Херсон - загальна 4, є ділянки старої дороги. 6.Херсон-Берислав (траса Р47) - загальна 2. 7.Миколаїв-Вознесенськ - загальна тверда 3, пильність не втрачати. 8.Вознесенськ-246-й км Київ-Одеса - загальна 4+, як в населених пунктах,так і між ними. Хто планує зупинки на АЗК ОККО на 226-му км Київ-Одеса (для поїсти): права - сказали що відкриють кафе 1 травня, ліва - ремонт повним ходом. Хто планує заїзд в Миколаїв від траси М14 по Херсонському шосе, будьте ОБЕРЕЖНІ, особливо у темну пору доби, - від М14 до зал.переїзду їхати по зустрічній, "своя" полоса аварійна, під'їзд до зал.переїзду виключно по зустрічній. Якось так.
 6. Як альтернативу розгладаю NEW SPORTAGE QL - тестив дизель 2.0 в комплектації Business - сподобалось авто. Відсутня крута мультимедійка - можна її легко замінити на оригінал або ж альтернативу, зате акустика JBL - звучить. Тільки треба обирати колір, щоб всі нюанси геометрії кузова були відчутні оку - схиляюсь до інфрачервоного.
 7. В доповнення до попереднього посту: Сарни-Рівне - краще не їхати, місцями шлях тільки по узбіччю, місцями на 1-й передачі і довго, повна срака. Це я написав відцензуровані відгуки тих, хто проїхався цим напрямом. Я сам їхав: Кузня-Маневичі-Ківерці-Піддубці-Рівне і в зворотньому напрямку цим же шляхом.
 8. Цікавить актуальний стан дороги Сарни-Рівне - хто їздив недавно, відпишіться. Дякую.
 9. Треба С-Макс (бажано комплектація Гія) з встановленим лобовим з обігрівом - власник відгукнись! P.S. Дату останнього посту в темі бачив - не бийте пальці об клаву. )
 10. Юзаю на свому Максі схожу з WinCE - випадковий вибір можна задати тільки з пульта.
 11. Тоха!, - шо опять? ))
 12. "Доктор Стрендж" - така ж оцінка як і "Інферно", тобто 3 з 5. Хто вже опрем'єрився фільмом "Аудитор"?, - вартий уваги?
 13. Добрий день. На С-Мах 2008 р.в. 1,8 Гія - повний набір по ремонту задньої підвіски (аморти, подушки, пильники+відбійники, сайленти, пружини). Цікавить оригінал.
 14. 14.10.2016, у п'ятницю, був у Луцьку - приємно вражений станом доріг. Правда пересувався центральними вулицями/проспектами, тому за якість інших нічого сказати не можу. )
 15. "Інферно" - моя оцінка 3 з 5.