Перейти к содержанию

Kozanua

Пользователи
 • Публикаций

  67
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Kozanua

 1. Шановний Sapphir де у Львові можна відрегулювати клапани на Fordі?
 2. Я півтора роки назад обробив повністю авто антикором DINITROL. В пороги, карнізи, двері залив Dinitrol Penetrant LT - 2 л. Днище промастив Dinitrol - 479 - 5л (рідкі підкрилки). Через рік все оглядав немає ні одного місця свіжої ржавчини. (Перед обробкою місцями були невеликі вогнища ржавчини). Десь через 2 роки знову все розберу, помию днище і ще раз промащу дно та залию всі скриті порожнини Dinitrolom. Треба обробляти Фокуси так само як колись обробляли Жигулі. В Швеції та Данії автовласники кожен рік проходять антикорозійну обробку автомобілів. Враховуючи, що у них вологий насичений сіллю клімат, автомобілі зберігаються добре до 10-15 років. У нас обіцяють з січня знизити розмитнення на авто. Напевно тоді зможемо привести новіший автомобіль і не заморочуватись про антикор. Поїздив 2-3 роки і продав, потім купив новий. Ха-ха-ха!
 3. Добрий день. Можливо не по темі автозапчастин. Чи можете привести такий девайс до твердопаливного котла? http://allegro.pl/unister-black-elektroniczny-miarkownik-ciagu-hit-i5359345613.html
 4. Добрий день, мене цікавить Свічки запалення Ford 1493001 Олівець підфарбовочний Ford Moondust Silver 1331015 Яка буде ціна з доставкою?
 5. Kozanua

  Диски литые 5x108

  Яка ціна остаточна? Який виробник та параметри дисків?
 6. В мене 1,6, 100к.с. 2011р. Середній розхід бензини 8,5л/100км. (змішаний цикл 50-50). По трасі 6,5л/100км. Поставив восени ГБО. Пробіг 8000км. Середній розхід газу 9,4л/100км. Поки що задоволений.
 7. Нарешті знайшов код резинок Swf: 115.755
 8. Поставив SWF минулого року. Заказував на exist. Стирали добре десь 5-6 міс. Тепер скриплять по повній силі.
 9. Який розмір дисків, ширина, виліт, болти
 10. Який розмір дисків, ширина, виліт?
 11. Kozanua

  диски с фокуса R17 и R16

  Чорні диски в продажі? Яка розболтовка, виліт?
 12. Kozanua

  Авто-Альянс

  Пропоную обговорити офіційного дилера Ford в Івано-Франківську - Авто-Альянс. Якість обслуговування, ціни, гарантія і т.п?
 13. Kozanua

  Авто-Альянс

  В мене стукає в районі рульової рейки зліва при повороті руля вправо. При повороті вліво стуку немає. Стук відчувається при непрацюючому і працюючому двигуні. При їзді по нерівностях стук не виявляється. (Focus II, 2011р.)
 14. Kozanua

  Авто-Альянс

  Сієрру продав. Тепер вже на Focusі. Стукає рульова рейка. Їздив до них на діагностику. Сказали, що люфти в межах допустимого.
 15. Чи хтось купляв резину на rezina.cc?
 16. Kozanua

  Потрескался лак!

  В Харкові багато абрикос росте по обочинах.
 17. Був там в серпні. Море дуже брудне. Медузи, водорості.
 18. Kozanua

  диски на сиерру

  Через неформатні диски буде розбиватись ступичний підшипник, деталі підвіски, амортизатори, що для автомобілів 20 річних не дуже добре.
 19. Kozanua

  Приборка тьфунинг

  Як довго це може працювати? Чи не почне вигоряти від світла ламп?
 20. Мене тоже цікавить капіталка, але поки що не вирішив масштабність її проведення.
 21. Kozanua

  рулевая рейка

  Можна подивитись на allegro.pl ціни на б.у в 2 рази нижче за наші.
 22. Може попадалась така інструкція на Focus II?
 23. Kozanua

  Сетка в багажник

  Сітка вертикальна чи горизонтальна?
 24. Моя думка ставити те що вказано в мануалі і не вигадувати "ровера". При установці інших дисків часто не враховується виліт диска, а це відповідно ширша або вужча колія коліс, збільшене навантаження на деталі підвіски, підшипники ступеці.
×